18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała lub kalectwa.

Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-10-31, 18:21
CrookerS napisał/a:

I to mnie wlasnie wkurwia. Ze takie gowno jest promowane. Nie wiem kto jest wiekszym zjebem, ci co walczyli czy ci co placa za ogladanie tego gowna. Jakby nikt te placil za ogladnie tego chujogniota to by nie mialo to racji bytu. Ale widac ze debilizm w cenie



No.1 to chyba debile, którzy do tej "walki" doprowadzili...
Chyba całkowicie nie znają się na podstawach... Nawet największy faceto-pizda dojebie 99% kobiet...
Ta dziewczynka jakby nie wiedziała gdzie jest albo okresu dostała przez walką.
Czego spodziewali się zjeby, którzy doproawdzili do tego kolejnego freakshowu? Walki? Wyrównanej? No ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2021-10-31, 23:09
luxpiotr napisał/a:

Jako facetowi to szkoda mi tej dziewczyny.



ale tej co wygrała czy przegrała ?
A tak serio, ten "koleś" się dowartościował bo dopierdolił jakieś dziewczynie, jakie kurwa to jest żałosne, niech wyjdzie to pierwszego lepszego kolesia to mu z liścia tak zapierdoli że tort z pierwszej komunii mu się odbije, i trzech dni wstecz nie będzie pamiętał
cyt z fimu psy, chyba 2 " to nie gówno, to padlina"
Zgłoś
Avatar
mastafantasta 2021-11-01, 18:02 1
Ja tam widzę dwie cipy i sędziego.
Zgłoś
Avatar
Shane88 2021-11-04, 21:09
Ja pierdole... Po co ona tam poszła ? Popatrzeć na niego czy mu wpierdolić ? Oni chyba MMA prawdziwego nie widzieli z kobietami w roli głównej
Zgłoś