18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wsza104 2013-04-01, 22:08 1
kopci na czarno pewnie diesel ...
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-04-02, 3:42
nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-04-02, 11:45
strasznie kopci pewnie wtryskiwacze do wymiany
Zgłoś
Avatar
Orlik 2013-04-02, 12:25
Nihilista, pilot celowo bujał się na boki i cierpliwie spełniał zachcianki fotografów.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-04-02, 16:33
Całkiem możliwe, ale bawią mnie komentarze ekspertów "Lepiej by umiał" od człowieka, w którego wyszkolenie włożono mnóstwo pieniędzy i któremu powierzono zabawkę wartą majątek do oblatania.. Coś mi się jednak wydaje, że odrzutowcami nie latają przeciętni piloci awionetek, a raczej bezkonkurencyjni mistrzowie w swojej branży ;] Szacunek dla pilota za taką zabawę.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-03, 2:07
[quotHe="Nihilista"]nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.


HEHAHUEHAHAHEHEHAHUEH nom generator próżni tam mają zamontowany żeby turbulencje robić HEHAHWEHEUEHA
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-04-03, 15:40
też mi coś. ja się tak kiedyś wprosiłem na pokład samolotu, tylko motorem jechałem. i jeszcze kolesie we mnie beczki rzucali. później podłożyłem w samolocie ładunek wybuchowy i wyskoczyłem na spadochronie. tak to się robi, dziwki.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-04-06, 3:19
nanab napisał/a:

[quotHe="Nihilista"]nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.


HEHAHUEHAHAHEHEHAHUEH nom generator próżni tam mają zamontowany żeby turbulencje robić HEHAHWEHEUEHA


Ciekawe określenie, ale zgadza się - transportowy samolot jest właśnie takim generatorem próżni, jeśli porusza się w atmosferze z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę. Fizyka to, jak widzę, dla kolegi ciężki temat.
Huahuahueueue.
Zgłoś