18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Materiał własny przedstawiający rozbiórkę konstrukcji stalowej przez fachmana jakich mało. Pan tnie palnikiem, bez rękawic i bez maski stojąc na szczycie 2 metrowej drabinki. Iskry się sypią na twarz i za kołnierz, ale palnikowemu to zwisa Dla niecierpliwych akcja od 38 sekundy.

Zgłoś
Avatar
XMATE 2013-12-24, 9:33
I ten taniec zwycięstwa na końcu. Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-12-24, 9:35
Pogratulować głupoty, jeśli dalej tak będzie robił to nie wróżę długiej kariery... ani życia.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2013-12-24, 9:39
Miałem kiedyś wizytę polskiego Gestapo czyli Państwowej Inspekcji Pracy.
Nie dziwię się, że pracodawcy mają w dupie BHP. Jak inspektor ma zły dzień, to przestrzeganie wszystkich przepisów BHP nie pomoże i tak Cię ujebią, a jeszcze mogą produkcję rozjebać, a nawet firmę zniszczyć. Natomiast jak inspektor będzie miał dobry humor, to i przy zerowym BHP się idzie dogadać. If You know what I mean

Żeby nie było, że miałem różowo. U mnie była trzyosobowa ekipa, która chciała pracodawcę ewidentnie ujebać.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-24, 9:47 1
Polskim mistrzem w operowaniu palnikiem był specjalista, który w skupie złomu przecinał niewypał z drugiej wojny światowej przy pomocy tego wspaniałego urządzenia. Facet przeżył, nawet pomimo tego, iż za płotem był cmentarz

tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wybuch-w-skladzie-zlomu-dwie-osob...
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-24, 10:14 1
Przez takich capcarapców budowlanych się u nas pracy nie szanuje i wtedy wielkie panisko szef może dać psi grosz poklejoną drabinę albo starą warszawę i niech barany robią. Szkoda że sobie czegoś nie obciął albo chociażby przysmalił. Potem idziesz do pracy gdzieś a tam sami tacy i ty też taki musisz być. Wiem co mówię.
Zgłoś
Avatar
typo 2013-12-24, 10:19 2
MaszAyahuaskę napisał/a:

No i to jest właśnie to, co mnie mnie wkurwia i boli. Pracodawcy mają wyjebane na jakiekolwiek BHP, nie inwestują w nic, bo własnie przyjdzie taki jeden z drugim, zrobi za pół ceny, na czarno i tez ma wyjebane (do czasu). I potem dziwić się, że niebezpieczne prace w Polsce są tak żenująco nisko płatne. Pojedziesz gdziekolwiek do NORMALNEGO pracodawcy, to cię w życiu nie wypuści do pracy, bez odpowiedniego stroju, i wszystkiego co do tej pracy jest niezbędne, tak jak w książce pisze. Pracowałem w te wakacje w stoczni w Gdańsku, to co ja się tam naoglądałem, to ja pierdolę. Nie, nie jestem inspektorem BHP, ani jakimś pizdusiem, który by sobie nie poradził z ciężką i niebezpieczną pracą, bo juz nie jedna w życiu przerabiałem, ale kurwa, jesteśmy na końcu Europy w tych sprawach. Tam pracodawcy mają wszystko wliczone w koszty, łącznie z ODPOWIEDNIM wynagrodzeniem finansowym za wykonaną pracę, inaczej jej się w ogóle nie podejmują. Pracodawcy zadowoleni, usługodawcy zadowoleni, no i przede wszystkim ludzie zadowoleni i chętni do pracy jak odbierają wypłatę. Nie wspomnę już o premiach i dodatkach, a u nas rzucą z łaski 100 2xrazy do roku, to jeszcze do sklepu lub hurtowni którą prowadzi ktoś z ich rodziny. Więc korzystając z okazji, wielki murzyński chuj w dupę na święta, wszystkim nieuczciwym pracodawcą.



U ojca na zakładzie (obróbka drewna do palet + zbijanie) jest wszystko - rękawice, stopery, maski (przeciwpylne i na oczy), dodatkowe osłonki na tarcze - od dwóch lat leżą i prawie że nie używane. Można gadać, chodzić codziennie, założą na 30 minut i jak tylko wyjdziesz to pizgają do składzika.

Tylko w tym półroczu były 2 ucięte palce, 4 gwoździe w ciele (przy czym dwa dla zwały wbite w pośladki), kilka drzazg w oku, ogłuszenie na kilka dni i mnóstwo drobniejszy spraw. Jak grochem o ścianę.

Czasem mnie wkurwia peirdolenie, ze pracodawca taki, czy siaki, a tak naprawdę do większość fizycznych to przedszkolaki. Na jakieś 50 zatrudnionych osób w tej chwili, może z 10 jest rozsądnych. Reszta tylko się najebać i głupoty odpierdalać.

Naprawdę jest ciężko znaleźć dobrego pracownika u nas w kraju (i to kurwa nie za byle jakie pieniadze, bo ponad 20zika na godzine, fakt, ze własna dzialalnosc, ale i tak ladnie wychodzi jak na zbijanie kilku desek).

// jeszcze coś: mamy kilka zakłądów, w tym dwa w Niemczech i wszedzie zachowują sie jak przedszkolaki, ale szkopy mają chociaż to BHP wpojone na tyle, że bez stopera i okularów to nawet do maszyny nie podejdzie. No i jednak mniej chleją w pracy. Ogólnie jest mniej pilnowania.

Ojebalibyście się po takim tygodniu jako kierownik produkcji. Jak wpuścić wycieczkę I klasy gimnazjum doi hali pełnej pistoletów na gwoździe, frezarek, pił, palników (do wypalania znaków) i wuchty niebezpiecznych narzędzi. Jednym słowem masakra
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-12-24, 10:22 1
Dance macabre na końcu rozjebał mój skacowany mózg.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-12-24, 10:30 19
Zgłoś
Avatar
skraf 2013-12-24, 10:43 1
"Iskry się sypią"
Jakie iskry....? To najnormalniej w świecie roztopiony metal który jest wszędzie rozbryzgiwany i tworzy krople.
Zgłoś
Avatar
maciej11 2013-12-24, 16:35
MaszAyahuaskę napisał/a:

maciej11, a co pajacu, tatuś ma firmę pseudo-budowlaną i prawda w oczy kole? Co do ortografii, specjalnie przejrzałem mój post jeszcze raz. Dwa błędy jakie znalazłem, to to, że mi ALT nie zadziałał i zamiast "ż" wyszło "z", także to tobie wielki świąteczny chuj w dupę. Chociaż pewnie tak już cię rano tatuś obudził.



Ja tylko zwróciłem ci uwagę na błędy ortograficzne, a ty już zdążyłeś dorobić całą historyjkę, że mój ojciec ma firmę budowlaną piękny ból dupy, naprawdę.

Może przejrzyj specjalnie swojego posta jeszcze raz, bo celownik liczby mnogiej słowa "pracodawca" to pracodawcom gamoniu. I mam nadzieję, że wszyscy się ze mną zgodzą, że taki błąd zaliczamy do miana gimbusiarskich.
Zgłoś
Avatar
damian8857 2013-12-24, 23:40
Pan tnie palnikiem, bez rękawic i bez maski stojąc na szczycie 2 metrowej drabinki.
jakiej drabinki? 2-metrowej? ona ma co najwyzej metr... i rzeczywiscie fachura jak huj...
Zgłoś
Avatar
Samilo 2013-12-26, 18:28
Ale co to był ten szczyt wszystkiego w zimę?
Zgłoś