18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Szymekspt 2013-10-07, 15:57 7
Nie ma się co ku*wa dziwić. Jeżeli zarejestrował się do lekarza na 2025 rok, bo jest szarym Kowalskim i nie stać go na prywatne zabiegi, ani nie jest żadnym urzędasem, gdzie nagle znajdują się wolne terminy 2 dni po telefonie do przychodni to tak jest. Widać, że facet się zwija z bólu, nie robi tego dla przyjemności, tylko stara się naprawić sobie kolano. Wnioskuję, że to rolnik, a niech jeden z drugim cwanym spróbuje pracować na roli mając sztywne kolanko.
Wku*wiłem się tylko. Król Julian na prezydenta.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-10-07, 16:19 23
Ręką!
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-10-07, 16:21 9
Pierdolnął 3 razu i na końcu "Mówiłem że trzeba tu uderzyć" (haha) człowiek całe życie na błędach się uczy.
Zgłoś
Avatar
zulugula 2013-10-07, 16:34
Źle trzymasz to ty telefon !!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
tomek7lol 2013-10-07, 16:43
i to jest prawdziwka akupunktura
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-10-07, 16:53 2
Przypomniała mi się moja przygoda z pseudoortopedami. Na wycieczce w Zakopanem nagle zaczęła mnie strasznie boleć stopa. Więc poszedłem do szptala na izbę, tam zrobiono mi zdjęcie, a młody lekarz (naprawdę wyglądał na gówniarza) stwierdził, że to złamanie i założono mi gips. Kazał udać się na wizytę dopiero po dwóch tygodniach. Minęły 2 tygodnie udałem się do ortopedy w moim rodzinnym już mieście, do lekarza posiadającego złą opinię (alkoholik i na niczym się nie zna). Nie spojrzał na zdjęcie, nie kazał zrobić nowego prześwietlenia, tylko spytał się mnie czy dalej mnie boli. Kiedy odpowiedziałem, że tak, to kazał przyjść za tydzień Wkurzyłem się i pojechałem do szpitala w innym najbliższym mieście (oddalonym o 50 km) z nadzieją, że tam mnie obejrzy jakiś lekarz z prawdziwego zdarzenia. Co ciekawe sam prowadziłem samochód z nogą w gipsie jak tam pojechałem Jednak poszedłem tam bez rejestracji i lekarz kategorycznie odmówił przyjęcia mnie. Trudno, pojechałem do domu i zarejestrowałem się na wizytę za tydzień, tym razem do innego lekarza. Podczas wizyty, lekarz zobaczył to pierwsze zdjęcie z Zakopanego i powiedział, że tu wcale nie ma złamania i że niepotrzebnie mi założyli gips Tym oto sposobem przez 3 tygodnie chodziłem z nogą w gipsie i o kulach, z prawdopodobnie zwichniętą nogą, którą nie należy unieruchamiać, tylko rozruszać.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-07, 16:55 2
Zamiast bladolic na dziadka, lepiej wezcie sie za czytanie poradnikow dla marines czy innych formacji na temat survivalu w dziczy jak i w miescie, gdyz za pare lat ta wiedza bedzie na wage zlota w PL.
Zgłoś
Avatar
knv 2013-10-07, 20:24
o skurwysyn hahahah
Zgłoś
Avatar
Necronomicon 2013-10-07, 20:54
Od góry trzeba było jebnąć. Wtedy byłoby pięknie
Zgłoś
Avatar
ŻydGejNiemiec 2013-10-07, 23:06
Lepsze to, niż NFZ..
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-10-07, 23:21 1
Co wy pierdolicie, nikt z ułamkiem mózgu nie kombinował by na własną rękę z czymś tak skomplikowanym jak kolano. Widać, że chlor próbuje uszkodzić sobie nogę, żeby później wyłudzić odszkodowanie "bo chodnik był dziurawy", i przechlać na spokojnie parę miesięcy.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-08, 0:26
torento napisał/a:

Co wy pierdolicie, nikt z ułamkiem mózgu nie kombinował by na własną rękę z czymś tak skomplikowanym jak kolano. Widać, że chlor próbuje uszkodzić sobie nogę, żeby później wyłudzić odszkodowanie "bo chodnik był dziurawy", i przechlać na spokojnie parę miesięcy.



Lokalny macgyver anatomii wie co robi. Gorzej jak pani w urzedzie wyda werdykt ,,zdolny do pracy" i nici z dodatkowego zasilku...
Zgłoś