18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mar1an 2023-08-30, 0:08 6
Typ się wyszczekał, bo wiedział, że baba z dziećmi mu nie odda. Szanuję odwagę społeczną i zwracanie uwagi, gdy ktoś źle robi, ale za takie wiązanki i to kilkukrotne "przepraszaj" powinna mu się złamać noga w trakcie tej "konwersacji".

Co do ogólnego tematu to ciekawe jest, że według niektórych:
ruscy popierający wojnę - zło;
ukraińcy chwalący banderę - eee tam. Nie zamordowali przecież mojej babci więc odpuśćmy temat. A tak w ogóle to każdy kto o tym wspomina to ruska onuca.

Czy tylko ja tu widzę podwójne standardy niektórych kont?
Jak już jebiemy zbrodniarzy i im poklaskujących to może chociaż wszystkich?
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-30, 0:09 6
Ajot napisał/a:

Przecież już od kilku dni wiadomo, że to nie byli Ukraińcy. Ehhh.



'Agresorów było około 10, policja wylegitymowała 4 albo 5'
Takie są najnowsze ustalenia.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-08-30, 0:09 6
Ja pierdolę jaki wstyd za te polskie śmieci... Przepraszam Siostry i Braci Ukraińców którzy mogli to zobaczyć, lub doświadczyć czegoś podobnego... Polacy z nagrania to zakompleksione skurwysyny którym życie nie wyszło. Sława Ukrainie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-30, 0:21 10
majeńka napisał/a:

ale tam wasi jobani w rot gieroje mordują cywilów dziesiątkami tysięcy, torturują, gwałcą, kradną, porywają dzieci, łamią wszelkie możliwe konwencje. Nawet Hitler miał tyle przyzwoitości by kryć się z obozami koncentracyjnymi aby Niemcy jak i ludzie z reszty świata nie wiedzieli co się dzieje, wasza swołocz robi to nawet się nie kryjąc.



Widzisz majeńka, gdybyś żyła w III Rzeszy to wierzyłabyś w historie o Polakach roznoszących choroby i z wypiekami na buzi czekała na "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej", tak jak teraz uwierzyłaś w te wszystkie historie o Ruskach, bo ktoś gdzieś powiedział. Wierzysz zapewne w każde słowo, które wyprodukuje reżim Zelenskiego i cicho zbywasz potwierdzone historie z Odessy gdzie palono żywcem ludzi, a potem uniewinniano morderców a nawet pozwolono im do dzisiaj zasiadać w ukraińskim sejmie; Gdzie tzw grupę Azov - złożoną ze skrajnych nacjonalistów i przestępców, która była przez CIA określana mianem terrorystów - została okrzyknięta narodowymi bohaterami. Swoją obłąkaną, ślepą i typowo lewacką emocjonalna nienawiścią nieświadomie prawdopodobnie wspierasz drugi najbardziej zbrodniczy reżim po Hitlerowcach.

Cóż, mogę się mylić w mojej ocenie, ale to co wiem, każe mi wątpić i żądać śledztwa i dowodów. Tylko z jakiegoś powodu ten "cywilizowany" zachodni świat wcale nie kwapi się z prowadzeniem śledztwa, dokumentowaniem zbrodni i ochroną niezależnych dziennikarzy na Ukrainie, gdzie przecież dekretem Zelenskiego zlikwidowano wszystkie niezależne media i utworzono jedną centralną tubę informacyjną, a opozycjonistów wsadzono do więzień.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-08-30, 0:34 1
Jak widze cwela, który tak jara szluga, to juz wiem ze powinien byc odejbany.
Co za pierdolony frajer.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Normalnie to nie przepadam za psami, ale ruskie gówno to znacznie gorzej niż pies, więc piwko dla pana pato-brudnopisa



Obyś spotkał kiedyś porządny lep na swój prostacki ryj.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-08-30, 0:34 11
TiliLili napisał/a:

Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpierdoliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami kurwa, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. Kurwa ale bym gościa rozjebał. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozjebana psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to chuj mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i kurwa jebanym czarnuchem z Bronxu, koło chuja mi to lata jesteś chamidlo to na pizde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpierdol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pierdolniku.


Wstawaj! Zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-30, 0:36 5
Mar1an napisał/a:

Typ się wyszczekał, bo wiedział, że baba z dziećmi mu nie odda. Szanuję odwagę społeczną i zwracanie uwagi, gdy ktoś źle robi, ale za takie wiązanki i to kilkukrotne "przepraszaj" powinna mu się złamać noga w trakcie tej "konwersacji".
Co do ogólnego tematu to ciekawe jest, że według niektórych:
ruscy popierający wojnę - zło;
ukraińcy chwalący banderę - eee tam. Nie zamordowali przecież mojej babci więc odpuśćmy temat. A tak w ogóle to każdy kto o tym wspomina to ruska onuca.
Czy tylko ja tu widzę podwójne standardy niektórych kont?
Jak już jebiemy zbrodniarzy i im poklaskujących to może chociaż wszystkich?


Znaj proporcje. Od kogo nasz kraj ucierpiał bardziej przez ostatnie 300 lat? A reszta wschodniej Europy? Spytaj takich Finów, czy mają jakieś pretensje do Ukraińców i dlaczego nie lubią ruskich. A potem Bałtów, Czechów, Gruzinów, a najlepiej wszystkich sąsiadów Rosji.
Zgłoś
Avatar
Małpkiskaczą 2023-08-30, 0:40 1
Seba swoje przegrane życie wyladowuje na słabszym - nowe nie znałem
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-30, 0:56 4
Siriuz napisał/a:

Widzisz majeńka, gdybyś żyła w III Rzeszy to wierzyłabyś w historie o Polakach roznoszących choroby i z wypiekami na buzi czekała na "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej", tak jak teraz uwierzyłaś w te wszystkie historie o Ruskach, bo ktoś gdzieś powiedział. Wierzysz zapewne w każde słowo, które wyprodukuje reżim Zelenskiego....


Ale ty jesteś zryty, człowieku. Idę o zakład, że nawet jak ci ruscy wejdą do domu, zamordują matkę i spenetrują odbyt kałachem dalej będziesz mówił, że to wspaniały naród, a całe zło to wina NATO i USA.
Sądząc po tym co piszesz nie mam wątpliwości, że nie masz kolegów, bo gdy tylko otworzysz mordę i wypowiadasz swoje mądrości ludzie śmieją ci się w twarz, a za plecami jeszcze bardziej. Dlatego znalazłeś sobie bezpieczną przystań na sadolu. Uroiłeś sobie, że jesteś jakimś oświeconym mędrcem, który odkrył Prawdę, głosi ją jak apostoł ewangelię i wypowiada się w imieniu jakiejś milczącej większości. Jak sumienie narodu co najmniej, mam rację?
Zejdź już kurwa na ziemię i się nie oszukuj, ten naród za który walczysz całymi dniami klawiaturą istnieje tylko w twojej wyobraźni. Czasem inny, podobny przegryw da ci piwo ale to ludzie tak samo pogardzani przez społeczeństwo jak ty, bez znaczenia na tym świecie. Dokładnie, jak ten na filmie.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-08-30, 0:59
Teraz im sprawe wykreco o rasizm a ukrainka jeszcze z powodztwa cywilnego i wroci zarobiona do swojego spierdolonego kraju .
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-30, 1:18 7
0dbytBiskupa napisał/a:

Ale ty jesteś zryty, człowieku. Idę o zakład, że nawet jak ci ruscy wejdą do domu, zamordują matkę i spenetrują odbyt kałachem dalej będziesz mówił, że to wspaniały naród, a całe zło to wina NATO i USA.
Sądząc po tym co piszesz nie mam wątpliwości, że nie masz kolegów, bo gdy tylko otworzysz mordę i wypowiadasz swoje mądrości ludzie śmieją ci się w twarz, a za plecami jeszcze bardziej. Dlatego znalazłeś sobie bezpieczną przystań na sadolu. Uroiłeś sobie, że jesteś jakimś oświeconym mędrcem, który odkrył Prawdę, głosi ją jak apostoł ewangelię i wypowiada się w imieniu jakiejś milczącej większości. Jak sumienie narodu co najmniej, mam rację?
Zejdź już kurwa na ziemię i się nie oszukuj, ten naród za który walczysz całymi dniami klawiaturą istnieje tylko w twojej wyobraźni. Czasem inny, podobny przegryw da ci piwo ale to ludzie tak samo pogardzani przez społeczeństwo jak ty, bez znaczenia na tym świecie. Dokładnie, jak ten na filmie.



No w końcu coś osobistego napisałeś, wprawdzie nie świadomie, ale nie trzeba być specjalnie mądrym, żeby zauważyć od razu ze to projekcja Ciekawi mnie tylko ta Twoja historia o Ruskich co weszli Ci do domu i zamordowali matkę. Kiedy to się wydarzyło?
Zgłoś
Avatar
Jesiotrhonda 2023-08-30, 1:34 7
Jebac upaincow i palic nimi w piecu tfu
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 2:01 2
Naprawdę nie wstyd niektórym tutaj piszącym ? a gdyby ktoś tak do Twojej matki / siostry / córki / żony (niepotrzebne skreślić) to co byś zrobił ?
i przypominam że na to są paragrafy
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-08-30, 2:09 1
Polacy w pigułce - u siebie szmacić obcokrajow, a za granica oczekiwać szacunku i dziwic sie ze traktuja polakow w niektorych krajach jak tanie kurwy do ruchania…
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2023-08-30, 2:13 2
marcintutbxl napisał/a:

Teraz im sprawe wykreco o rasizm a ukrainka jeszcze z powodztwa cywilnego i wroci zarobiona do swojego spierdolonego kraju .



i słusznie - a jak ci się nie podobają pisownia i prawa MOJEGO kraju to вокзал чемодан i nara
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie