18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Reprezentacja Polski Walk Rycerskich to grupa kilkunastu osób ( plus rezerwowi )
Na turnieju Rise of the Knights III - International Medieval Fullcontact ( Bernau 2015 - okolice Berlina ) walczyły drużyny w pięcioosobowych składach - reprezentacja Polski podzieliła się na trzy drużyny:

- POLSKA 1
- POLSKA 2
- POLSKA 3

miłego oglądania

ps. Łatwo rozpoznać naszych - to Ci co po 40 sekundach dalej stoją

POLSKA 1 vs FRANCJA



POLSKA 2 vs NIEMCY



POLSKA 3 vs HISZPANIA



więcej napierdalania na kanale Medieval Combat TV ( będą dodawane nowe walki )
Zgłoś
Avatar
pharmasone 2015-02-14, 3:57
ArchMag to to jest reprezentacja czy najemnicy? Twoje argumenty to inwalida , to co jesteśmy najlepsi na świecie czy przed wielkim wschodem kulimy pędzle? dla mnie reprezentacja to jest skład z danego kraju , to co mowisz tylko potwierdza że nijak ma sie to do dominacji w walkach full contact. Takie mistrzostwa świata można zorganizować nawet na moim podwórku , jontek bedzie polak , seba będzie niemiec , zdzichu będzie hiszpan - pytam się po co?
Zgłoś
Avatar
pharmasone 2015-02-14, 3:59
Niekoniec - stracilem 5-ciu ludzi z bractwa przez kontuzje związane z tymi walkami "na poważnie" to są zwykłe ustawki w blachach nic wiecej....
Zgłoś
Avatar
mafjosopl 2015-02-14, 9:53
@up

Drogi Pharmasone, jeżeli pod tym nickiem kryje sie znany i o jakże wielki farmazon, to niech pan nie pierdoli, że przez bohurt stracił pan ludzi tylko przez zjebaną politykę w bractwie, a jak mieli chujowy sprzęt to i kontuzje łapali, jakoś te osoby które odeszły nadal trenują i walaczą. Oczywiśćie za pana czasów, czyli w 20-leciu między wojennym, mogliście naklepać wschód, gdyż to były czasy, że ludzie raz do roku sie zjechali i pomachali bronią. Teraz opowiadają jakimi to wojownikami nie byli, a prawda jest taka, że chuja umieli, inne czasy , inne wyszkolenie. Więc skończ pierdolić i wróć do gotowania bo to Ci wychodzi dobrze.

Rozumiem, ze komuś może sie nie podobać to co robią inni, ale pierdolenie to pierdolenie.

Ci co walczą, parteru nie uważają za pedalstwo. Sam ćwicze jak i wielu innych mma i jestem w kadrze, pozdro
Zgłoś
Avatar
pharmasone 2015-02-14, 10:24
Uderz w stół nożyce się odezwą nie zmienia to faktu że nie dajecie rady ruskim , ukraincom i białorusinom a ostatnio nawet amerykanom - wiec stworzyliście nową federacje gdzie tych zespołów nie ma . A ja ide gotować makaron

Polska mistrzem Polski !!! Hurrra .....
Zgłoś
Avatar
stankry 2015-02-14, 10:29 1
Nie lubie takich przebierańców. W dodatku to walki bez jakiekokolwiek kodeksu honorowego. Wyskoki, ataki od tyłu, chwyty - na takich zawodach powinno chodzi o walkę, widowisko, a nie zwycięstwo na wszelką ceną nawet tarzania się po ziemii i skakania na karkr przeciwnikowi. To zwykłe MMA w stroju organiczjącym ruchy. Jakby niepełnosprawni walczyli.

Tak czy siak drugi film bardzo mnie ucieszył
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-02-14, 11:06 4
Kurwa, to już trzeci temat z tymi chujowymi przebierańcami, dajcie już spokój...
Zgłoś
Avatar
mucha86 2015-02-14, 11:11
szacunek dla was że podjęliście walkę!
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-02-14, 11:12
Pięknie się patrzy na tego typu wstawki. Polska vs reszta świata. 1:0
Zgłoś
Avatar
konował 2015-02-14, 11:17
Co sie ubawilem przy tym filmie to moje. Zajebiste hobby piwko leci.
Zgłoś
Avatar
ArchMag 2015-02-14, 11:29
pharmasone - gdzie Ty wyczytałeś że turniej Rise of the Knights III - International Medieval Fullcontact -to mistrzostwa świata ?
- to międzynarodowy turniej na którym walczyło kilka drużyn z Polski + 3 drużyny złożone tylko z reprezentantów Polski
Mistrzostwa świata będą w Malborku i Pradze za kilka tygodni

Pozdrawiam

ps. pisałeś o Słowianach wschodnich - to Ci napisałem gdzie byli
Zgłoś
Avatar
vigil 2015-02-14, 14:08
Piwko za piękny wpierdol kasztanom!
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-02-14, 15:44
napierdalają się na ostro
Zgłoś
Avatar
qubus11 2015-02-14, 16:02
Aktorstwo na poziomie WWF
Zgłoś
Avatar
tristandefevre 2015-02-14, 16:31
@Loaloa A na jakiej podstawie twierdzisz, że ta broń jest z plastiku? Wywnioskowałeś to z filmiku gamoniu jeden?
Zgłoś
Avatar
Klapu 2015-02-14, 16:40 2
Mało mnie interesuje ta kłótnia, której nie kumam, ale jedno chciałem zauważyć - ten czarny z pierwszej walki to kurwa przechuj!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie