18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................5 2013-08-27, 0:30
Śmiejecie się na hardzie z martwych dzieci (nie, nie szkoduje ich), a nie potraficie śmiać się z tego żartu. Giń, przepadnij głupi człowieku.
Zgłoś
Avatar
makronom 2013-08-27, 0:37 1
AbesM napisał/a:



Spoko, sam ją chętni rozstrzelam z uśmiecham na ustach



Byle szybko, oszczędź matce oglądania tego, co z niej wyszło. Niepojęte, kurwa, ten Naród jest biedny, że ma takich członków.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-27, 0:38
lol ale spieli dupe pajace
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-08-27, 0:45
Nakurwiajcie se na Hamerykanów ale nie na kurwa POLSKICH ŻOŁNIERZY! To oni wam bronia waszych obsranych dup w razie jakiejś zadymy , sadole kurwa...Tez wam kurwa polecam taką misje...jazda tam i po kulce od araba...
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2013-08-27, 0:52 1
Zawsze wszyscy płaczecie, że "to SADISTIC KURWA a nie kwejk czy inne gówno" a tu hop hyc.
garota napisał/a:

Ale kurwą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpierdolę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



Zgłoś
Avatar
h0rus666 2013-08-27, 1:01
Dowcip trzyma poziom sadistica. Ciekawi mnie bardzo tylko jaki jest obecny wynik w meczu ONZ kontra Afganistan mam nadzieje, że wygrywamy w końcu mamy dobrą drużynę, całkiem nieźle opłacana, dobrze wyposażoną i chętną do szerzenia demokracji w imię jej smolistości ropy naftowej
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-08-27, 1:11 1
Maniutek7 napisał/a:

Haha ale ból dupy,cos pieknego


Maniutek, cyfra w twoim nicku oznacza wiek czy iloraz inteligencji, bawi Cię to, że ktoś nie da sobie napluć w kasze i walczy o swoje?
Zgłoś
Avatar
adris 2013-08-27, 1:53 2
Nawet Sadistic ma swoje granice, a ty je kurwa przekraczasz wielkim krokiem. Jak pójdziesz do wojska zawodowego i wrócisz to dopiero zrozumiesz, co to znaczy ryzyko i poświęcenie.

Podejrzewam że 90% piszących tutaj, łącznie ze mną, nie miała by jaj żeby robić to co robią chłopcy w Iraku żeby utrzymać swoje rodziny.

Bo podejrzewam że może nie w USA, ale w Polsce, ludzie idący na front, nie robią tego dla zabawy, tylko żeby zarobić, a skoro wybrali ,,pójście pod nóż'' dla dobra rodzin, to nie wiem jak od was, ale ode mnie wielki szacunek
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-27, 2:09
Elalex nie polecaj zjebie bo ja nigdy bym nie pojechał na żadną zjebaną misje do jakiegoś kozojebskiego [nowe słowo] kraju a soldaci dobrze wiedzą w jaki przedział się wpierdalają GINĄ I MORDUJĄ za pieniądze.
myślisz że ktoś lecąc na misje do Afganistanu,Iraku,Serbii czy chuj wie gdzie myślał o dobru ojczyzny hahahahah dobre sobie
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-08-27, 2:09 4
Lichuj napisał/a:

Jak nisko trzeba upaść żeby żerować na cudzej tragedii dla kilku wirtualnych piw.



Ale jak zobaczysz ciapatego rozrywanego przez minę, to sam postawisz wirtualne piwo. Ah te polaczki.... To jest SADISTIC nie pudelek!
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-27, 2:11
ps up a ode mnie wielki chuj w dupe za mordowanie za pieniądze

nie do ciebie Majozen tylko do adrisa to moje głębokie przesłanie
Zgłoś
Avatar
aspyr1 2013-08-27, 7:23
To jest Sadistic.. Wszystkich z "bulem dópy" bym natychmiast zbanował, ale widzę, że od pewnego czasu, sadistic schodzi na poziom kwejka i jebzdzidy...
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-08-27, 7:39
okupacja ma to do siebie, ze czasem mozna zginac. dlatego najemnicy sa lepiej oplacani, niz np. sekretarki
Zgłoś
Avatar
picek9002 2013-08-27, 7:46
zarejestrowalem sie zeby dac piwo dla pana o nicku garota
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-08-27, 8:18 1
żołnierzy szkoda bo wykonują swoją pracę, każdy wybiera sam. Praca ich ciężka ale jakie ma ona znaczenie dla ludzi i planety? Raczej wyniszczające... no ale to nie żołnierze wojny wywołują....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie