18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Polskie obozy śmierci"...
Mr.Drwalu • 2013-02-18, 17:31


"Polskie obozy śmierci", czyli polityka historyczna ma znaczenie.

Największa agencja prasowa w Niemczech użyła sformułowania "polski obóz zagłady". Za nią powtórzyły kolejne gazety i portale internetowe...


Na marginesie warto się zastanowić kto i kiedy wymyślił ten sugerujący, że niemieckie obozy śmierci były polskie, zbitek słów? Otóż był to... Niemiec, Adolf Benzinger - członek zachodnioniemieckiego kontrwywiadu. W 1956 roku, z uwagi na trwający od końca II wojny światowej bojkot niemieckich towarów na światowych rynkach, postawiono mu zadanie wymyślenia sposobu na zdjęcie z narodu niemieckiego choć części odium odpowiedzialności za Holocaust. Benzinger wpadł na pomysł rozpowszechniania informacji o "polskich obozach koncentracyjnych", które jak twierdził: "mogą się przyczynić do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę".

Niemieckie zakłamywanie historii trwa w najlepsze. Największa tamtejsza agencja prasowa użyła sformułowania "polski obóz zagłady".
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-02-18, 21:16
Patrzcie jaką pamięć ma Obama, że aż z 50 roku użył sformułowania na arenie politycznej Nikt nie pamięta tej pięknej przemowy jak to on też użył tego sformułowania? No trudno... szkoda, że większość osob nie widzi zagrożenia ze strony ju es ej, bata kręcą aż miło... (hejtin tajm)
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-18, 21:26
To przedewszystkim żydowski przemysł holocaustu propaguje ten skrót, z niemców już zdarli ile mogli to teraz szukają winowajcy zastepczego. 20 lat temu zarzucali nam bierność jak ich szkopy mordowali, 10 lat temu współudział, a dzisiaj nam zarzucają cały holocaust...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-02-18, 21:28
Gdzieś słyszałem, że podobno wszystkie "polish jokes" w USA były wymyślane przez Niemców. Jeżeli chodzi o "polish concentration camp", na pewno nie wymyśliła tego jedna osoba w akcie międzynarodowego antypolskiego spisku, tylko jest to raczej objaw wstydu wszystkich Niemców, że ich tak poukładany i porządny naród podczas ideologicznej furii potrafi masowo przerabiać ludzi na mydło.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-02-18, 21:46 5
Shatter napisał/a:




Już po raz któryś nagrywasz swoje naprawdę smutne "filmiki", z których naprawdę mamy śmiechu co nie miara, bo z debilów a'la Testoviron/Urban można się pośmiać, ale ani razu nie pokazałeś swojej twarzy. To się nazywa odwaga.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-02-18, 21:55 4
@up

To tylko pokazuje, jakim trzeba być zwierzęciem, aby się inspirować innym zwierzęciem. Cóż, co kto lubi. Jeden rucha córkę, drugi teściową.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-02-18, 22:23 3
Z drugiej strony uważam że dziś to Oświęcim powinien na cztery piece zapierdalać. Żydki, brudasy, cyganie, politycy, złodzieje, ciapate itp.... wsadu nie brak i wtedy mogą to nazwać Polskim Obozem - będę dumny.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-02-18, 22:30
Jeśli ktoś szuka przykładów na to jak żydzi nas postrzegają polecam przeczytać "Maus". Nie trzeba kupować, raczej radziłbym ściągnąć.
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-02-18, 22:32
Nie wiem po co tu ktoś wstawił Testa przecież on szkaluje polaczków cebulaczków ,którzy to uważają siebie za potęgę a są tylko murzynami i robakami Europy.

"Zazdroszczą nam wspaniałego kraju jakim jest Polska"
No kurwa rzeczywiście tak nam zazdroszczą ,że chuj. Siedzą pewnie spięci w Brukseli i kombinują jak zgarnąć nasz raj.

"No trudno... szkoda, że większość osob nie widzi zagrożenia ze strony ju es ej, bata kręcą aż miło... (hejtin tajm)"
Oszywiście usa winne winne usa. Polacy święci my nie winni. Wszyscy winni my oszyfiście kurwa ,bo każdy pamięta takie ważne fakty historyczne. Przecież my się kurwa bronimy jak możemy tłumaczymy państwom tego świata ,że historia jest inna (oczywiście dyskretnie i na uszko żeby przypadkiem się nie obrazili).

Dobrze ,że żyję w raju gdzie politycy nie chcą zatracić historii swojego państewka, dbają o edukację przyszłych pokoleń wpajając im prawdy o Holocaustcie i szereg innych ważnych faktów, wydarzeń, postaci
Zgłoś
Avatar
bovski 2013-02-18, 22:37 1
@up zmień kraj
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-02-18, 22:39
A jak Fiata zaczeli produkować w PL to odrazu POLSKI FIAT się nazywał
Zgłoś
Avatar
L................k 2013-02-18, 22:47
Rejtan napisał/a:


Hehe... Jakie to smutne, nienawidzić jakiegoś narodu, ale być zmuszonym do posługiwania się jego językiem, gdyż żadnego innego się nie zna. Powiedz, to może zrzucimy się na kurs hebrajskiego dla ciebie...



Jedyną rzeczą, na jaką aktualnie mogę się zrzucić jest wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-02-18, 23:07
LosowyNick napisał/a:



Jedyną rzeczą, na jaką aktualnie mogę się zrzucić jest wpierdol.


Ja mogę dorzucić od siebie ze dwa kopy na ryj
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-02-19, 7:48 1
@up

ja mogę od siebie dorzucić wpierdol kurierem.

Puk, puk!
-Kto tam?
-Kurier. Przesyłka dla pana Shattera
-Och, nareszcie. Tak długo czekałem(otwierając drzwi)
-Jeb
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-02-19, 11:13
Popatrzcie tylko uważnie na filmik od tego parcha Shattera.Facet ma coś nie tak z budową ciała,albo naprawdę jest zdegenerowanym żydkiem,albo karłem.Stąd Jego frustracja i nienawiść do ludzi normalnych.A ryja nie pokarze bo sam nie może na niego w lustrze patrzeć.
Zgłoś
Avatar
L................k 2013-02-19, 14:11
Vinterlandet napisał/a:

@up

ja mogę od siebie dorzucić wpierdol kurierem.

Puk, puk!
-Kto tam?
-Kurier. Przesyłka dla pana Shattera
-Och, nareszcie. Tak długo czekałem(otwierając drzwi)
-Jeb



-Halo panie! Nie pokwitował pan!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie