18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Dzień dobry. Chcę przedstawić parę zdjęć Naszych placówek dyplomatycznych na świecie (głównie ambasady). Myślę, że jest to interesujący temat.
Zdjęcia wyszukałem sam (dość trudno znaleźć więcej fotek i trzeba się naszukać).
Zestawienie placówek i większość zdjęć wziąłem ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz z Wikipedii.

Ambasada RP - Kabul (Afganistan):


Ambasada RP - Tirana (Albania):


Ambasada RP - Buenos Aires (Argentyna)


Reszta w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2014-01-27, 20:04 8
Flaga UE wisi obok naszej bo ambasady każdego kraju członkowskiego są ambasadami UE. I jeśli masz jakiś problem to możesz równie jako obywatel UE wejść do każdej placówki krajów członkowskich.

xts - w ambasadzie jest ambasador, konsul w konsulacie. A ta w Korei mimo wszystko jest ważna. Mamy tam placówkę jako jedne z niewielu państw świata dzięki czemu mamy dostęp do informacji zza muru
Zgłoś
Avatar
wakawi 2014-01-27, 20:48 1
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-27, 20:57
co tu duzo gadac, dzieciaki dyplomatow to dopiero maja wyjebiste zycie, zwiedzanie egzotycznych nieraz krajow, kupa siana, "immunitet"
Zgłoś
Avatar
KMD 2014-01-27, 21:49 1
Teoretycznie, to każda placówka dyplomatyczna Polski leży w Polsce
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-27, 22:15 2
paździerzowy napisał/a:


xts - w ambasadzie jest ambasador, konsul w konsulacie. A ta w Korei mimo wszystko jest ważna. Mamy tam placówkę jako jedne z niewielu państw świata dzięki czemu mamy dostęp do informacji zza muru



right, pojebalo mi się, thx
Zgłoś
Avatar
I................I 2014-01-27, 22:51
@paździerzowy: Ba, utrzymujemy na tyle dobre stosunki z Koreą Płn. że w 2012 roku oddali nam ostatnią część pożyczki zaciągniętej 50 lat temu ("marne" 3 mln dolarów o ile się dobrze orientuję, ale liczy się gest).
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-01-28, 0:45 6
W Holandii a dokładniej w Hadze też mają sporawa ambasadę, miałem przyjemność tam gościć. Jak ktoś chce się poczuć jak w PRL-u to serdecznie zapraszam. Umawiasz się na spotkanie drogą meilową bo inaczej się nie da. Przychodzisz a tam kurwa koczujący od 4 rano ludzie (chuj z tego ze ambasada jest czynna od 9) krzyczą, że są pierwsi bo oni tutaj czekają od 4 rano no dobra chuj mi się nie spieszy. ALE KURWA przychodzi godzina 11 kiedy podchodzisz do okienka wkurwiony tak, że najchętniej zajebałbyś granatem za tą jebaną szybkę a ta jebana stara kurwa daje ci pierdolony formularz do wypełnienia i zaprasza ponownie z uzupełnionymi danymi co się z tym wiąże ? A no to, że idziesz wypełnić wracasz i znowu musisz kurwa czekać od końca kolejki bo przecież każdy musi czekać. Na chuj więc umówione spotkania nie wiem. Fajnie by było jakby to przeczytała jedna młodziutka kobietka która tam pracuje, i naprawdę zachowywała się super za każdym razem kiedy byłem w ambasadzie. Miła, kulturalna, ładna i pożyczyła mi długopis bez problemu, bo przecież dla tych starych kurw rzeczą oczywistą jest, że każdy napierdala z długopisem na co dzień. Pomijając fakt, że to co chciałem załatwić ze starymi torbami nie dało się od ręki i musiałem wypełniać 3 formularze i czekac minimum tydzień na odpowiedź, z tą młoda piękną istotą zajęło mi to jakieś 20 minut. Pytanie jest jedno na chuj te stare bźdźągwy tam siędzą, ani to ładne ani pożyteczne i jeszcze się kurwa wydziera jak pojebane....

A co do innych faktów, pracowałem w firmie zajmującej się renowacją kortów tenisowych, mielismy zlecenie od ambasady Stanów Zjednoczonych w Hadze. Pierwszy raz w życiu widziałem kwiatokamery.
Zgłoś
Avatar
Pucant 2014-01-28, 4:10 1
I o to chodzi by się godnie reprezentować. W niektórych krajach nie mają pojęcia w którym mniej więcej obszarze europy się znajdujemy i ważne jest by chociaż ludzie z okolic wiedzieli o naszym istnieniu.
Myślicie że to łatwa praca w takim Wilnie czy na belarusi?
Żałosne jest podejście połowy z was płaczących że ktoś ma lepiej od was i że twoje ciężko zarobione pieniądze na to idą... Napisałbym tradycyjny ból dupy ale to słowo używa już każdy w każdym temacie, więc powiem jedno. Ciesz się zamiast płakać i narzekać szaro bury człowieku.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-01-31, 0:12 1
Pucant nikt ci nie wrzuca ale życie ci jeszcze pokaże ile warte są twoje mądrości.
Zgłoś