18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polskość
wku11 • 2015-07-11, 16:07
Dziś przypominamy sobie, dla czego nienawidzimy ukraińców. W sierpniu czemu ruskich, a we wrześniu czemu niemców i (ponownie) ruskich. W październiku za to będzie specjalna okazja-wybory.
.
.
.
.
.
Wtedy przypomnimy sobie, czemu nienawidzimy siebie nawzajem :V

Zgłoś
Avatar
pennywise37 2015-07-12, 18:01
Kurwa debile jebane, czy wy w koncu zrozumiecie ze to juz bylo w chuj lat temu i nikt tego nie pamieta? Moze kurwa czas w koncu przestac zyc historia i sie klocic z wszystkimi panstwami na swiecie bo kurwa 500 lat temu zaatakowali nasz kraj. Wojna byla, to kurwa zaatakowali. Byli chujami, to mordowali. Ale ci ludzie juz nie zyja. Ofiary rowniez. To juz jest historia, wiec moze skupmy sie na terazniejszosci? Wlasnie to jest problemem Polakow, wieczne skupianie sie na historii i jak to wszyscy byli dla nas zli i niedobrzy. No kurwa poplaczcie sie moze jeszcze. Patrzcie na inne kraje jak potrafia sobie radzic, w dupie majac to co bylo kiedys. Bo liczy sie dzisiaj do kurwy nedzy i to co mozemy z tym zrobic. Ale komu ja to probuje tlumaczyc, idzcie ogladac kolejny reportaz o Srolensku.
Zgłoś
Avatar
s................1 2015-07-12, 18:31
ellsworth napisał/a:


Posługując się dalej wspomnianym przykładem, Czesi też w swoich podręcznikach piszą o Brzetysławie jako o dobrym władcy, który uniezależnił się od Niemców, przyłączył Śląsk i Małopolskę, a jakoś dziwnie pomijają, że spustoszył Polskę gorzej niż Potop i II Wojna Światowa razem wzięte. Ot, takie są prawidła tego świata, że każdy kładzie nacisk na to co mu pasuje. Polacy też nie piszą o zdobyciu Moskwy w kontekście wycinanych w pień mieszkańców wsi i miasteczek w Rosji, palenia i gwałtów.


Ale chyba jest różnica pomiędzy tym czy ktoś opisuje kogoś lepiej lub gorzej, od tego, że w ogóle odrzuca daną wersje wydarzeń bo jest mu nie wygodna, prawda? Ale i tak nie odpowiedziałeś na moje najważniejsze pytanie - dlaczego mamy dawać się manipulować przez Ukrainę? Przecież możemy nałożyć nacisk na władzach kijowa, aby jednak oficjalnie potwierdzili to ludobójstwo, a dlaczego mielibyśmy to zrobić to już mówiłem: pogrywaj sobie z nami i nie powinniśmy sobie na to pozwolić. Wiem, że to było dawno i w ogóle, ale oni robią dokładnie przeciwieństwo do oddania czci wymordowanym: zamiast mówić o zbrodni - milczą ,zamiast potępić oprawców - to ich chwalą. Dla mnie jest to równoważne z obrazą wszystkich Polaków (wyobraź sobie takie traktowanie zabitych Żydów przez Niemców, raczej nie jest pozytywne prawda?).
Zgłoś
Avatar
gtrunio 2015-07-12, 23:01
na serio jesteście takimi kurwa umysłowymi amebami żeby patrzeć na wszystko przez pryzmat czasu wstecz? rozumiałbym jakby to było całkiem niedawno, ale każdego z nas to dotyczy co najmniej dwa pokolenia w tył

nie żebym lubił niemiaszków w dupę jebanych czy innych
Zgłoś