18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Lam3rZ 2024-10-07, 18:51 5
Niestety Biala rasa dazy do samozaglady, przez poprawnosc polityczna i innych zjebow, Biali boja sie podejmowac czynnosci w stosunku do gowna, bo boja sie oskarzenia o rasizm... Gownem steruje brutalna sila i nienawisc, a nami wyrozumialosc i dyplomacja, wiec niestety nie wygramy z nimi. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekac, az wkoncu zamienimy sie z nimi miejscami, co dzialo sie kiedys i to my bedziemy niewolnikami i zbieraczami bawelny... do tego niestety swiat dazy
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-07, 18:53 1
Jak pięknie rozwiązują takie sprawy latynosi - gaz do dechy, jeb, nawrotka lub wsteczny...
Rozmarzyłem się...

Ale ja się nie dziwię w zjebanej lewackiej Europie ludzie nie reagują po za naciśnięciem klaksonu.
Takie czasy, że nie wiadomo, czy napadnięta nie poda CIEBIE do sądu za traumę i porysowany samochód, policja nie postawi ci zarzut morderstwa, a czarnuch przez żydowskie i lewackie organizacje nie odbierze ci majątku życia jako odszkodowanie.
Jak dla mnie hitem były by "białe gaśnice" z łatwopalnym płynem zamiast proszku... smarzyłbym zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-10-07, 19:09
Po co tak trąbić?
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-10-07, 19:16 2
To nie poprawność polityczna, tylko głupie przepisy i prawo. Zrobisz krzywdę "biednemu uchodźcy" to ty pójdziesz do pierdla, nie on. Za pomoc. Kwestia czasu, gdy imigranci będą mieć w Polsce większe prawa niż Polacy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-07, 19:20 2
I jeszcze żaden debil nie wstawił zdjęcia Tuska? Dziwne.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-07, 19:54 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

I jeszcze żaden debil nie wstawił zdjęcia Tuska? Dziwne.



Faktycznie! Ludzie nie spać, bo Tusk się roznosi ze swoimi wariantami!

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-10-07, 19:56
Nie no kurwa nie pojmuję...
Ja jebie jaka banda nieudaczników.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-07, 20:04 1
Toooomek napisał/a:

Murzynizm to straszna choroba...



Podobno można to leczyć ołowiem.

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-07, 20:13 1
Akurat takie kradzieże nie są żadną nowością we Włoszech. Czarni, beżowi, Cyganie, Polacy i rodowici Włosi robią to od dawna. Tylko, że raczej podjeżdżają skuterem, bo takim łatwiej spierdolić w korku. Ci to chyba jacyś amatorzy.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-10-07, 20:19
I wszyscy obsrani boją się wyjść do jednej małpy.... co za odważne społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-10-07, 20:23
Czarbe inżyniery w ramach wdzięczności za azyl bezpkatnie testowały wytrzymałość pasów bezpieczeństwa w aucie, którym podróżowała niewiasta. Pasy wytrzymały. Napinacze pasów pod koniec testów nieco gorzej. Inżyniery w pośpiechu udali się zaraportować usterkę do projektanta i producenta, zapewne głupiego białasa aby mógł ulepszyć produkt.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-07, 21:08
Przecież włosi to pizdy. Nie wiem skąd ta mafia włoska. To jakis mit popkultury
Zgłoś
Avatar
tim1989 2024-10-07, 21:14
Pewnie sama mu otworzyła bo w tv jej nagadali że to są ludzie potrzebujący pomocy. Biorąc pod uwagę że mógł być uzbrojony chociaż w nóż, to ja bym z auta nie wysiadł zeby ratować czyjeś pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-10-07, 21:23 3
rev937 napisał/a:

Powiem wam ze jak szybko nie zacznom ich deportowac czy zmienia prawo ze bedzie mozna skurwysyna odstrzelic bez kary,to Europy juz nie ma.
Te bydlo jebane zaleje caly swiat ,przez jakichs zjebow populistow.



Powiem ci, że trzeba naprawdę być kurwa tłukiem, żeby napisać "zacznom".
Nóż kurwa, do zeszytów wracaj a nie się tu wynurzasz.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-10-07, 22:01
Haha mnie dziwi tylko gdzie sie podział ten słynny Włoski temperament , bo coś go nie widać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie