18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Grajek_ 2017-12-10, 18:07 2
LHR-hrubieszów, rozwine skrót: Ludzie Hamujący Ruch.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-12-10, 18:14 6
Opis pod filmem:

"Użyłem policyjnego manewru.
Więc dałem mu lekcję jazdy następnym razem.
Kierowca Audi był 19-letnim młodym człowiekiem, nie posiadającym ważnego prawa jazdy, któremu zakazano jazdy przez nietrzeźwą jazdę i spowodował wypadek samochodowy.
Policja powiedziała, że to jego wina, oczyścili mnie na miejscu."

Czyli miałem rację że celowo.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-12-10, 18:24 4
@tarcer123 sam jesteś martwe pole lusterka, zobacz, że on miał te lusterka chujowo ustawione. Poza tym mógł widzieć, że jest wyprzedzany chociażby od lusterka wstecznego, ale pewnie gapił się szczyl w telefon, czy coś. Nie wyprzedza się dopóki się nie upewni, że można i tyle. I nie jechal na legalu Zauważ, że nagrywający nie zgrywał szeryfa, tylko normalnie go wyprzedzał, był rozpędzony. Nie spodziewał się, że debil mu wyjedzie w bok. Czemu nagrywający miałby ryzykować dzwonem, skoro to tamten był debilem? I kto by przewidział, że muśnięcie w tył samochodu narobi tyle szkód? Bardzo słabe umiejętności prowadzenia? Zachował stoicki spokój i zjechał na bok, czyli to, co powinien zrobić. Oczekujesz od ludzi jakichś zdolności rajdowych?
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-12-10, 18:37 5
HiHtitmamnan,

Pomyśle dokładnie tak samo kiedy przez swój błąd wpierdolisz mi się pod naczepę...
Miałem kilka razy taką samą sytuację. I udało mi się uniknąć zderzenia.

I naprawdę szacun że jesteś w stanie na tym filmiku zauważyć że audica ma źle ustawione lusterko.

Zresztą kurwa z kim ja dyskutuje skoro nawet nie wie co to jest martwe pole.

Pass, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
bamboocha 2017-12-10, 19:04 5
Martwe pole martwym polem ale nie rozpoczynasz manewru wyprzedzania dopóki nie jesteś w 100% pewien że nie zagrozisz innym uczestnikom ruchu. Tu kretyn nie spojrzał w lusterku / przez lewe ramię, a wyprzedzający zachował zimną krew.
Sam jak wyprzedzam zawsze po spojrzeniu w lusterka przeglądam się jeszcze przez lewe ramię czy nie ma nikogo w martwym polu lusterek. Ale mistrzowie kierownicy tego nie rozumieją.
Zgłoś
Avatar
k................y 2017-12-10, 19:04 4
Przez taką kurwę, co to lusterka dla ozdoby wozi leżałem motocyklem w rowie, a typ oczywiście spierdolił. Koncertowo go załatwił. Skrzynka wódki i dwie oranżady dla gościa!
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2017-12-10, 19:12 2
tarcer123 napisał/a:


Potem okazuje się że nagrywający był w MARTWYM POLU lusterka.


A słyszał o lusterku sferycznym?
Zgłoś
Avatar
Tatun 2017-12-10, 19:17 2
LHR - Ludzie Handlujący Ropą
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2017-12-10, 21:28 1
Dobrze zrobił, o czym wy pierdolicie? Wystarczy spojrzeć na samochód, starym audi nie jeżdżą normalni ludzie tak jak starymi betami. Frajer nagle mu wyjechał przed nos, to dostał co mu się należało
Zgłoś
Avatar
Betonix25 2017-12-10, 22:10
@polishblood
Ja jeżdżę starym audi 80, i jakoś nie uważam się za nienormalnego. Kierowca kretyn i tyle. Jakby jechał nowym audi albo każdym innym nowym samochodem to byłby normalny? Akwizytorzy, dostawcy i przedstawiciele handlowi nie jeżdżą starymi audi i starymi betami, a zachowują się na drodze jakby była ich a inni uczestnicy ruchu powinni zjeżdżać im z drogi "bo im się spieszy". Kierowca z kamerką też nie jest narnolmalniejszy specjalnie kogoś wpierdolić do rowu czy w drzewo kogoś kto odjebał taki manewr jak kierowca audi kojarzy mi się tylko z syndromem szeryfa drogowego.
Zgłoś
Avatar
picolo 2017-12-10, 22:36
Lepiej żeby sam uciekł do rowu i narażał swoje życie i pasażerów bo jakiś śmieć go do tego zmusza zajeżdżając mu drogę??? Gratuluję "rozumku".Dla Pana z kamerką dożywotni karnet na piwo dowolnej marki.
Zgłoś
Avatar
Kadan 2017-12-10, 22:52
Cztery zera na masce, a piąte za kółkiem Klasycznie audi, nie zdziwiłoby mnie gdyby to było jeszcze bmw.
Zgłoś
Avatar
Betonix25 2017-12-10, 22:55
picolo, Lepiej żeby użył hamulcy? Jeżeli miał czas na zepchnięcie go do rowu i użycie "policyjnego manewru" jak to ktoś wyżej napisał to miał czas na zahamowanie. Nie mówię że w każdej sytuacji się to sprawdza. "Rozumku" brakuje chyba tobie panie rozumny jeżeli nie widzisz takiego rozwiązania. Dwóch debili się spotkało, ślepy debil i szeryf debil.
Zgłoś
Avatar
choisthe 2017-12-10, 23:42 1
W jego wiosce to było najszybsze Audi więc nie miał nawyku spoglądania w lusterka. Wyjazd z powiatu szybko pokazał mu jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
iLuminary 2017-12-11, 0:36 1
1) Niektórzy tutaj widzę są jasnowidzami i wiedzą, że akurat w tym wypadku gość gapił się w telefon bądź miał źle ustawione lusterka
2) Wierzcie mi, nie raz mam ochotę zachować się jak gość nagrywający filmik i mieć dziką satysfakcję z tego, ale potem znów nabieram mózgu (czego wam brak w tym momencie) i wiem, że gość przez takie zachowanie może mieć czape. Trochę pokory i mniej mściwości na drodze. On jest chujowym kierowcą, a Wy bylibyście równie chujowi co on.
3) W tym wypadku, wystarczyło dać po hamulcach, nie odbijając ani w lewo, ani w prawo. A gość nagrywający celowo odbił w prawo.
To różni dobrego kierowce (mnie) od Was. Ja antycypuje i potrafię przewidzieć te chujowe zachowania innych i do nich nie dopuścić. Co z tego, że nie byłaby to moją wina i wyremontowałbym sobie furę z jego OC?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie