18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pomogę pani z tą pizzą...
~DMT • 2020-04-30, 9:52
Prawdziwy dżentelmen...



Cytat:

Police are asking for the public's help identifying a man who was caught on surveillance video attacking an elderly woman with a pipe before stealing her pizza. According to Tucson police, the assault happened on April 21 just after 3:45 p.m.

The 77-year-old victim was seen on surveillance video leaving Peter Piper Pizza at 3717 S. 12th Ave. with two pizzas in hand. As she opened the door with her back, she was approached by the suspect who eventually struck her in the head with a metal pipe. After the assault, the man fled the scene on foot with one of the pizzas.

The suspect was described as a Hispanic male with a dark complexion. He was approximately five-feet six-inches tall or shorter, and was also reported to have a "wrinkly face."

Zgłoś
Avatar
Signore 2020-04-30, 17:45
"The suspect was described as a Hispanic male with a dark complexion" no kto by sie spodziewał

"The suspect was described as a Hispanic male with a dark complexion" no kto by sie spodziewał
Zgłoś
Avatar
Rayne1999 2020-04-30, 21:24
Pizze?! Pizze?! W życiu bym nie oddała! Co on tam trzymał? Zabrałabym mu to i wcisnęła w dupę
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2020-05-01, 0:58
Przeciez ten debil tylko karton zajebal
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-05-01, 5:02 1
contracts napisał/a:

Wysoki sądzie, chciałem pomóc kobiecie pokroić pizzę. W momencie gdy miała ją wystawić abym szybkim ruchem posiekał ją na równe 8 kawałków ta nadstawiła głowę. Trwało to tak szybko że nie zdążyłem zatrzymać ruchu. Dodatkowo w sklepie mnie oszukali i zamiast noża do pizzy sprzedali mi jakąś rurę. Żądam odszkodowania za straty morlane.



Tylko debile by w to uwierzyli.... w polskim Sądzie by uwierzyli.....
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-05-01, 11:46
jaki koneser pizzy
Zgłoś
Avatar
mikolab1891 2020-05-02, 22:04
efedrini napisał/a:

Złapać ścierwo i do testowania szczepionki na koronę użyć.
Jebać poprawność.



Ale Twoja reakcja jest właśnie poprawna. Nie dajmy się zwariować ;P
Zgłoś
Avatar
Posamekule 2021-08-29, 15:30
efedrini napisał/a:

Złapać ścierwo i do testowania szczepionki na koronę użyć.
Jebać poprawność.



Zostaw kobiete w spokoju, chciała tylko zjeść pice
Zgłoś