18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
kryptonowa_laska 2024-05-11, 21:44 2
marianer7 napisał/a:

tacy koledzy skarb i problem z kręgosłupem do końca życia



A skarby się zakopuje, głęboko!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-11, 22:20 2
I takie coś ma mi uratować życie? Jak w momencie wypadku dostanę takiego strzała w głowę to nie będzie co zbierać.

Idę do garażu wydłubać poduszkę powietrzną, ja chcę żyć...
Zgłoś
Avatar
zyleczka 2024-05-11, 22:48 2
@up
Z taką wiedzą to lepiej dla świata będzie jak wydłubiesz sobie mózg
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 23:23 2
Jebać pranksterów. Byle ostro, kutasem stalowym, albo z betonu. Taki prank tylko.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-12, 0:27 2
smc napisał/a:

I takie coś ma mi uratować życie? Jak w momencie wypadku dostanę takiego strzała w głowę to nie będzie co zbierać.
Idę do garażu wydłubać poduszkę powietrzną, ja chcę żyć...

Załóż pasy to poduszka nic ci nie zrobi. Ona musi mieć dobrego kopa aby móc cię uratować — automat który ją wystrzeliwuje działa tylko w razie solidnego dzwona (poszukałam, zwykle jest to 60g przyspieszenia w kierunku nazad). Tak, to trochę boli, ale do wyboru masz dostać w ryj poduszką albo kierownicą — i oprócz obrażeń od uderzenia o kierownicę, grozi ci złamanie karku od samej bezwładności głowy.

Poduszka może zaszkodzić jeśli twój łeb znajduje się nie tam gdzie trzeba, ale jeśli masz zapięte pasy, nie masz możliwości wychylenia się tam gdzie poduszka stanowiła zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-05-15, 12:43
smc napisał/a:

I takie coś ma mi uratować życie? Jak w momencie wypadku dostanę takiego strzała w głowę to nie będzie co zbierać.
Idę do garażu wydłubać poduszkę powietrzną, ja chcę żyć...



poduszka ma wystrzelic i napełnić się w ułamku sekundy zanim twój pusty łeb na niej wyląduje, niczym ty jej dotkniesz ona już jest maksymalnie napełniona i działa tak jakbyś rzuciła się na łóżko w pościel, a energia którą przyjmuje jest wypuszczana przez uciekające powietrze z poduszki która ma specjalne otwory, dzięki temu nic nie poczujesz i nie skręcisz sobie tego kapuścianego łba
Zgłoś