18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pomysłowy tatuś
k................0 • 2018-04-10, 19:14
Odpowiednie miejsce i rolki na nogach to gwarancja bezpieczeństwa podczas uczenia dziecka jazdy na rowerze.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-11, 6:48 1
Organista napisał/a:

Ten w zielonym zajechał mu drogę


Tego w zielonym i całej reszty tych pedelarzy nie powinno tam w ogóle być i od tego bym zaczął. To jest chodnik a nie droga rowerowa.

Człowiek na rolkach i to małe dziecko na rowerku mieli pełne prawo tam przebywać bo rolkarz w świetle prawa to pieszy a dziecko na rowerku do któregoś tam roku życia również jest uznawane za pieszego i ma poruszać się po chodniku.

No ale zajebać takiego combosa aby uczyć dziecko jazdy na chodniku przy ulicy samemu będąc na rolkach to już kurwa tylko jakiś niedoszły ojczym mógł odpierdolić.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-11, 11:34
Velture napisał/a:


Tego w zielonym i całej reszty tych pedelarzy nie powinno tam w ogóle być i od tego bym zaczął. To jest chodnik a nie droga rowerowa.


Słabo znasz prawo. Doczytaj kiedy można jeździć rowerem po chodniku i przenalizuj film jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-11, 12:57
Abraxus napisał/a:


Słabo znasz prawo. Doczytaj kiedy można jeździć rowerem po chodniku i przenalizuj film jeszcze raz.



W sumie masz rację. Nie zauważyłem tego drugiego dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-04-11, 21:26
@up To jest absurd polskiego prawodawstwa, gdzie kierujący pojazdem (rowerzysta) potrafi się w cudowny sposób przemieniać w pieszego i z powrotem.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2018-04-12, 20:48
Co jest do kurwy nędzy, serwery Sadistica są dalej w Dombasie pod bombardowaniem i jadą na zasilaniu awaryjnym ? Nie o takiego sadola nic nie robiłem !!
Zgłoś