18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
adresikpuma 2013-06-25, 12:30
dziwka powina dostać wjeba. A później płacz i lament bo awantury po pijaku i przemoc domowa
Zgłoś
Avatar
s................x 2013-06-25, 12:58
Dochan napisał/a:


lepsze to niż anime w awatarze. Gówno wiesz, gówno widziałeś.



Ojeju palacz sie odezwal. kazdy kto pali jest debilem i powinienen na raka umrzec jak najszybciej strata kasy i zdrowia. zalosny jestes.
Zgłoś
Avatar
recelo 2013-06-25, 13:29
skirlex napisał/a:



Ojeju palacz sie odezwal. kazdy kto pali jest debilem i powinienen na raka umrzec jak najszybciej strata kasy i zdrowia. zalosny jestes.



Ja pierdole powiedz po prostu że nie masz kasy na szlugi a nie wyzywasz tych co ją mają.
Zgłoś
Avatar
s................x 2013-06-25, 13:32
@up kurwa jaki ty jestes glupi. po chuj mial bym marnowac kase na to gowno. boli cie dupa ze nie pale bo sie szanuje ??? a kase wole wydawac na milion innych rzeczy. pustaku
Zgłoś
Avatar
mrwieszkto 2013-06-25, 14:07
skirlex napisał/a:

@up kurwa jaki ty jestes glupi. po chuj mial bym marnowac kase na to gowno. boli cie dupa ze nie pale bo sie szanuje ??? a kase wole wydawac na milion innych rzeczy. pustaku



Każdy dorosły(!) będzie robił co chce i nie masz prawa tego krytykować w taki sposób. Idź na kwejka lepiej. A o paleniu czy niepaleniu idź pogadać na samosie.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-25, 14:53
skirlex popieram cie ziomek kto pali to huj i ciota dla szpanu przed gimbusami to robi zalosne
Zgłoś
Avatar
linnake 2013-06-25, 15:02
Kurwa to chyba Pabianice.
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-06-25, 15:21
@Skirlex - 17 lat @Bzzykacz - 14 lat ... Na pewno możecie się wypowiadać o paleniu... Jeszcze pierdolnijcie że piwo jest nie dobre a wódka niszczy wątrobę a kto ją pije to ciota i chuj... Żałosne gimbuski
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-06-25, 16:03
A propos "dyskusji" w temacie..
Zgłoś
Avatar
Azer 2013-06-25, 16:18 1
Aż mnie nie dziwi, że obydwoje mają w avatarze postać z chińskich bajek
Zgłoś
Avatar
jejabig 2013-06-25, 16:26 1
Co prawda sposób wypowiadania się jest żenujący w każdym przypadku, niemniej jednak, ech, gdyby popierali palenie i picie: "Gimbusy, ile wy macie lat, chacha, gówno wiecie o piciu, paleniu" ew. "ja pierdolę, dzisiejsze dzieci, co myślą, że dorosłe są..."; krytykują - "chacha, gimbuski, co wy wiecie o..."
Nie mówię, że wiek nie ma znaczenia itd., ale kiepską jest argumentacja na wieku oparta, bo odsłania brak jakichkolwiek innych punktów Co jest raczej dziwne, gdy ktoś pisze w tak łatwo dający się upokorzyć/pokonać sposób.
Miłego Dnia
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-25, 16:51
fab3r napisał/a:

@Skirlex - 17 lat @Bzzykacz - 14 lat ... Na pewno możecie się wypowiadać o paleniu... Jeszcze pierdolnijcie że piwo jest nie dobre a wódka niszczy wątrobę a kto ją pije to ciota i chuj... Żałosne gimbuski


wudy nie pije bo to złe a piwo goszkie
a gimbus to twoja stara deklu
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-06-25, 17:22
@skirlex & @Bzzykacz gównażeria wont do książek, dzieci i ryby głosu nie mają.

Ziomek kozak, 0 spiny, tylko szkoda, że dał się wyjebać jak laps ale cóż...
Zgłoś
Avatar
JabbaRider 2013-06-25, 18:58 1
skirlex napisał/a:



kazdy kto pali jest debilem i powinienen na raka umrzec


A co, smutno Ci samemu na onkologii?
Zgłoś
Avatar
Dochan 2013-06-27, 0:46
skirlex napisał/a:



Ojeju palacz sie odezwal. kazdy kto pali jest debilem i powinienen na raka umrzec jak najszybciej strata kasy i zdrowia. zalosny jestes.


Durniu, nie palę tytoniu. Nie wiem jak można być takim niedorozwojem żeby to wywnioskować z mojej wypowiedzi. Odejdź kurwo bo ubliżę.
Zgłoś