18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Poniżenie
d................r • 2013-02-24, 16:54


W szale uderzała kto był bliżej
Zgłoś
Avatar
sulpher 2013-02-24, 21:42
brawo dla tych ludzi,zdołali zachować zimną krewi pomóc temu zabłąkanemu zwierzęciu, gdyby nie stały dopływ świeżej wody do oskrzeli tego walenia nie wiadomo czy nie skończyło by się to tragicznie,swoją drogą jestem ciekaw co ten osobnik robił tak daleko od najbliższego zbiornika z wodą
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-02-24, 21:43 9
wiecie co, myślałem, że w komentarzach zobaczę trochę inne treści. Jestem zszokowany postawą tamtych ludzi. Typka się wygłupiła, prawdopodobnie była pijana. Nie chcę jej bronić, ale to, że została oblana czymś kilkukrotnie, przez kolejnych uczestników zabawy, by poniżyć ją bardziej, pogrążyć ją w większym szale dla zabawy(bo to przecież takie śmieszne), jest gimbazjalistyczne. Co by było gdybyś był jej chłopakiem i o zdarzeniu dowiedziałbyś się z filmiku na yt? Byłbyś bezradny.
Jeśli planujesz jakąś zajebistą ripostę na ten post, po prostu się powstrzymaj i zostaw to dla siebie. nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-02-24, 22:05 5
szkoda dziewczyny. mimo tego jak byla ubrana i że agresywnie zareagowała na zaczepke, tak pomyslalam, ze jakby to byla szczupla dziewczyna i by ja ktos oblal,przewrocila sie to byloby to atrakcyjne dla ludzi, a ona, ze reprezentuje typowa "big british girl" to zostala potraktowana jakby byla facetem, jakby sama sie mogla obronic, dac w morde itd. no i widac co z tego wyszlo. wkur***ł mnie strasznie smiech tego typa. jak malpa jakas. smutny to filmik, nie ma sie z czego smiac.
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-02-24, 22:13
Piękna i stanowcza - to lubię
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-02-24, 22:16
Po prostu ona jest w HD
Zgłoś
Avatar
Canibal 2013-02-24, 22:43
W 30 sekundzie wypuszczają małpe UWAGA!
Zgłoś
Avatar
Captcha47 2013-02-25, 1:11 1
Kirk666 napisał/a:

czemu nikt tego nie dojebał harpunem



chociaż polewają wodą, żeby nie zdechło
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-02-25, 2:27 1
Rychtyk, szkoda dziewcvzyny, ale sama do tego doprowadziła. Po co się tak ciskała? Akcja napewno zaczęła się przed rozpoczęciem nagrywania, jej zachowanie spowodowało wyciągnięcie kamer. Już po pierwszym „polaniu" powinna zacisnąć zęby i w myśl zasady Mądry głupiemu ustępuje zejść ze sceny. Jej „duma" została urażona i chciała dociekać sprawiedliwości. Inaczej nie mogło się to skończyć.
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2013-02-25, 11:06
i tak bym ją...
Zgłoś
Avatar
Jahdeck 2013-02-25, 16:33
Wyhamowuje jak tir na polskich drogach
Zgłoś
Avatar
twor4ss 2013-02-25, 20:47
Gość z 1:36 - 1:40 pewnie myśli, że chyba powinien zmienić imprezę...
Zgłoś