18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
S................x 2012-06-26, 12:32
DiesIrae napisał/a:

@Slonx
Miałeś popierdolonego bohatera


Zawsze staram się oddać bohaterem swój charakter.
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-06-26, 13:17
Pioruny pizgają we wszystkie strony, w zależności od położenia ładunków elektrycznych -/+. Prąd płynie od minusa do plusa (umownie od plusa do minusa) a zatem pioruny będą latały od minusa od plusa, czyli kurwa w chmurze masz - a na ziemi + do pierdalnie z chmury do ziemi, jak będzie odwrotnie to z dołu do góry. Tak mi się wydaje
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-06-26, 13:31
Idzie od ziemi szczególnie tam gdzie są jakieś przekaźniki bądź coś co wytwarza pole.. Nie widać tego bo światło jest zbyt szybkie..
Zgłoś
Avatar
gergu 2012-06-26, 16:37
monto napisał/a:

a ja jak kilka lat temu w gimbazie na biologii powiedziałem ze istnieją wyładowania oddolne (bylem uzależniony od discovery) to mnie baba wyśmiała, tępa cipa

Teraz gimbazjada jest uzależniona najwyżej od kwejka, a o istnieniu discovery to nawet nie wiedzą, co najwyżej odpalą mtv. I to jest przyszłość naszego narodu
Zgłoś
Avatar
piotrwiacek1 2012-06-26, 17:43
"a ja jak kilka lat temu w gimbazie na biologii powiedziałem ze istnieją wyładowania oddolne (bylem uzależniony od discovery) to mnie baba wyśmiała, tępa cipa" chyba raczej tu chodzi o fizykę a nie biologie?
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2012-06-26, 20:08
@monto na biologii?
Zgłoś
Avatar
paniemarianie 2012-06-26, 20:18
Wyładowanie zawsze wywołane jest stanem atmosferycznym. Chodzi tu poprostu o inicjacje wyladowania od dolu stad tez nowoczesna koncepcja odgromowa ktora zaklada postawienie jednego zwodu pionowego (takiej niby elektrody) ktora bedzie w trakcie burzy inicjowala wyladowania a przez to kontrolowala miejsce wyladowania a w konsekwencji spelniala ochrone odgromowa dziekuje dobranoc pozdrawia elektryk
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-06-26, 21:25
Ciekawe są jeszcze wyładowania do jonosfery
Zgłoś