18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
rogacz 2017-12-21, 0:28
Pisałem już wczoraj, ale wywalono mój post.

Dzieciak ma autyzm, dlatego wydaje takie dźwięki.
Zgłoś
Avatar
DeadSoouL 2017-12-21, 2:19
Ubrał mu różową koszulkę i pyta czy chce być mężczyzną...
Zgłoś
Avatar
kopiko19 2017-12-21, 4:20
ooo widzę że na sadolu nie siedzą same przegrywy bez życia ale także ojcowie z wyboru i wiedza o co chodzi. pozdrawiam ojców i witam w klubie.
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-12-21, 5:59 1
kopiko19 napisał/a:

ooo widzę że na sadolu nie siedzą same przegrywy bez życia ale także ojcowie z wyboru i wiedza o co chodzi. pozdrawiam ojców i witam w klubie.


Przecież to właśnie ci ojcowie z wyboru to przegrywy, pantoflarze i pierdoły
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-12-21, 7:49 2
hoszo
schudnij, odejdz od kompa, pójdź do fryzjera, kup sobie jakieś ubranie, może też któraś ciebie zechce
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-12-21, 10:47 1
Kurwa nienawidzę dzieci jak jasny chuj. Wkurwiają mnie na równi z wypełnianiem kwitów w urzędzie skarbowym. Podejrzewam że jak będę miał własne to mi przejdzie ale teraz jestem zadeklarowany za tym aby do pewnego momentu dziecko było hodowane w jakiejś kapsule czy czymś aż wyrośnie ze srania pod siebie i wkurwiania.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-21, 12:33 2
MadDave napisał/a:

Kurwa nienawidzę dzieci jak jasny chuj. Wkurwiają mnie na równi z wypełnianiem kwitów w urzędzie skarbowym. Podejrzewam że jak będę miał własne to mi przejdzie ale teraz jestem zadeklarowany za tym aby do pewnego momentu dziecko było hodowane w jakiejś kapsule czy czymś aż wyrośnie ze srania pod siebie i wkurwiania.


Zawsze jak coś takiego widzę to zastanawiam się czemu twoi rodzice nie mieli podobnego zdania.
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-12-21, 12:50 1
@up Całe szczęście że żadna mu nie da i nie będzie miał problemu
Zgłoś