18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Popisówka przed babcia
servus124 • 2020-09-25, 18:27
W moim miescie pewien sniady jegomosc postanowil zaprezentowac swoja technike masturbacji przed pewna bezdomna kobieta, a w sumie to juz babcia. Owa babcia siedzi po lewej stronie i w sumie prawie jej nie widac. Cala akcja odbywa sie w banku w godzinach wieczornych.

Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-09-26, 6:36
outsidethebox86 napisał/a:

Co za pieprzony oblech. Aż się nóż w kieszeni otwiera. Moja siostra miała podobną sytuacje w pociągu, z tym że nie był to cygan. Koleś wsiadł do przedziału, grzecznie spytał czy może usiąść na przeciwko. Ona biedna niczego nie świadoma zgodziła się i z nosem w notatkach, uczyła się na kolokwium. W końcu zaniepokojona ciągłym wierceniem się delikwenta spojrzała na niego i nagle orient. Zerwała się na równe nogi, jebła go torbą w łeb i uciekła. Mówiła, że cały dzień miała ten widok przed oczami i nie mogła go wymazać. Bleah



Pewnie teraz palcówki sobie siostra strzela z pamieciowki.

Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-09-26, 8:22 3
adam_lens napisał/a:

Widziałeś kiedyś cygana w pracy?



Ja znam jednego który uczciwie pracuje:

Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-09-26, 8:29
A ty ci się spokojnie to nagrywakes z nich dla se dużo wirtualnych piw na sadisticu dostaniesz
Masz rację ty jak i całe to zjebane społeczeństwo
Lepiej się nie mieszać bo jeszcze wpierdol można obskoczyc
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-09-26, 9:21
Halman napisał/a:

, nie cygan to juz wiemy ale nie napisałaś też kto to był, moze go znam...



Nie mam pojęcia kto, człowieka na oczy nie widziałam, bo to przydarzyło się mojej siostrze. Jedyne co wiem to to, że wydarzyło się to między stacjami Strzelin - Wrocław.

pro_avenger napisał/a:

Pewnie teraz palcówki sobie siostra strzela z pamieciowki.



Nie mierz wszystkich swoją miarą
Zgłoś