18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
W skrócie, bo nie chce za dużych spoili dawać.
Ojciec wkurwił się, że wychował sobie darmozjada który napierdala na niego na fejsbuku, do tego ma pretensje co najmniej z dupy, więc postanawia w trybie ekspresowym nauczyć swe dziecię pokory.



wymagana minimalna inicjatywa i znajomość podstaw języka angielskiego. Dla niecierpliwych, właściwa akcja 7:10
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-12, 9:01 2
mógł ją także zdisować , zrobić fotkę jej na golasa i wysłać jej kolegom w klasie
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-02-12, 9:58 3
Zajebisty koleś, browara mu. Wie ktoś jak oni się nazywają? By popatrzał na fejsbuku jaka reakcja znajomych.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-02-12, 10:06 1
Dobra wychowanie . Fajnie że trafi się JEDNOSTKA drodzy państwo JEDNOSTKA w tym spierdolonym kraju która wie co i jak . bo ide o zakład że to hameryka .
Zgłoś
Avatar
Tozawa 2012-02-12, 10:17 68
Mam tu konto od dawna, ale nigdy nic nie pisałem. Uważałem, że mój komentarz zawsze będzie zbędny i bezcelowy.

Kolesiowi należy się piwo za rozsądek i odrobinę mądrości, jaką potrafił okazać wobec tej małej szmaty. Widać, że pomimo tego, jak bardzo ją kochają dalej leciała z nimi w chuj. Jeżeli dorobił się ciężko pracując, nie kradł- okej. Niech mu się wiedzie jak najlepiej. Ale wkurwia mnie pozycja bachorów, którzy od razu mają zapewniony "lepszy start" i myślą, że wszystko mogą przepierdolić, nie muszą robić sami na siebie, kłaść chuj na całą resztę i domagać się tego wszystkiego "bo im się należy".

Niesamowity plus dla kolesia. Piwo
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-02-12, 10:39 16
Tozawa napisał/a:

Mam tu konto od dawna, ale nigdy nic nie pisałem. Uważałem, że mój komentarz zawsze będzie zbędny i bezcelowy.

Kolesiowi należy się piwo za rozsądek i odrobinę mądrości, jaką potrafił okazać wobec tej małej szmaty. Widać, że pomimo tego, jak bardzo ją kochają dalej leciała z nimi w chuj. Jeżeli dorobił się ciężko pracując, nie kradł- okej. Niech mu się wiedzie jak najlepiej. Ale wkurwia mnie pozycja bachorów, którzy od razu mają zapewniony "lepszy start" i myślą, że wszystko mogą przepierdolić, nie muszą robić sami na siebie, kłaść chuj na całą resztę i domagać się tego wszystkiego "bo im się należy".



Chuj z tym od kiedy masz konto, dobrze prawisz.
Zgłoś
Avatar
okanslig 2012-02-12, 11:02 3
Lagi ma jak mówi : >
Zgłoś
Avatar
Johnnie 2012-02-12, 11:15 4
Jak jego córka pójdzie zarabiać na ulice na nowego laptopa to dopiero się wkurwi =]
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2012-02-12, 11:22 3
Córeczka pewnie powie, że sobie poradzi ucieknie z domu i pomyśli "tatuś przeprosi kupi mi nowego lapka i zobaczy ze jak mnie nie ma to sobie nie radzą". Skończą jej się oszczędności, wróci do domu a tam niespodzianka w jej pokoju ojciec sobie zrobił bar albo siłownie.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-12, 11:35 4
Fajny ten tata
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-02-12, 11:36 2
Jeszcze chętnie zobaczyłbym jej, histeryczną zapewne, reakcje.
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-02-12, 12:56
I bardzo dobrze - koniec bezstresowego wychowania!
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-02-12, 13:41
Mógł opchnąć na allegro, nauczył by bachora przedsiębiorczości, ale i tak piwo się należy
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-02-12, 13:43 5
100 procentowy Teksas - Kowbojski kapelusz, koszula w kratę, błyszczą klamra u pasa i colt z 1911 roku na naboje dum dum sprzedawane w sklepie po dolarze za sztukę. Nawiasem mówiąc, gdyby mój ojciec miał taką broń gdy ja miałem 15 lat, to bym na miejscu tej gówniary w życiu nie odważył się pyskować rodzicom.
Zgłoś
Avatar
atram 2012-02-12, 14:21 5
@Samilo Znalazłam tylko to (to mój pierwszy komentarz, nie wiem czy można wstawiać linki ) facebook.com/tommyjordaniii/posts/299559803434210
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-02-12, 14:47
Wiedza o wychowywaniu dzieci w pigułce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie