18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Zielonyyy_ 2013-12-06, 22:12
Oczywiście pogonienie Turasów pod Wiedniem to fajna sprawa, ale taka prawda, że dla same Polski Jan III Sobieski zrobił nie wiele. Chocim był jeszcze przed koronacją. Miłość do Marysieńki i chęć zapewnienia sukcesji synowi sprawiły, że w ogólnym rozrachunku Janek nie był lepszy od innych królów polski ze swojej epoki. Ale oczywiście dla mas zawsze będzie bohaterem, bo pogonił Turków. Pod Wiedniem. No właśnie pod Wiedniem.
Oczywiście obrazek w temacie jest przykrym żartem i nie ma racji bytu z powódek merytorycznych. W tamtych czasach każdy katolik był islamofobem, itp. itd...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-12-06, 22:38 1
Ammrass napisał/a:

@gwindak

Wejdź na fanpage Antifa Polska i kliknij "Zdjęcia". Trzecie zdjęcie od lewej strony.

przydatny ten fanpage, od razu test na idiotów w znajomych. wystarczy zobaczyć kto lubi tę stronę



Przecież ta strona to jeden wielki trolling.
Ludzie nie bądźcie tak naiwni w tępieniu "lewactwa" żeby byle troll z Was małpy robił.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-06, 23:18
Za jakieś 10 lat będzie to prawdą.Proponuję przypomnieć sobie co uczono 10 -15 lat temu na lekcjach historii lub co było w ksiązkach do historii a co jest teraz.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-12-07, 0:24
ja niewiem co ma aronia do tego niby smaczana no ale
Zgłoś
Avatar
Mroziu 2013-12-07, 2:39
@MaszAyahuaskę - za dużo ayahuaski.

Narkomańskie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-12-07, 10:03
Paradoksalnie chcąc tym obrazkiem skompromitować środowiska lewicowe pokazałeś tylko głupotę i ból dupska prawactwa, które nie rozpoznając ordynarnej ironii zareagowało nań świętym oburzeniem.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-12-07, 15:49
Archeolog napisał/a:

Paradoksalnie chcąc tym obrazkiem skompromitować środowiska lewicowe pokazałeś tylko głupotę i ból dupska prawactwa, które nie rozpoznając ordynarnej ironii zareagowało nań świętym oburzeniem.



Pijesz do mnie? Bo ja nie jestem prawicowcem. Nie wiem nawet co ma prawica do historii, ale ok. Nie każdy kto krytykuje lewactwo (nie mylić z lewicą!) jest prawicowcem, no bez przesady.
Zgłoś