18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nie wiem czy trafniej jest nazwać kierowcę odważnym czy głupim ale jedno jest pewne.. on ma Porshe, a ja nie.



Trzeba albo mieć jaja, albo być kompletnie bezmózgim, niemyślącym idiotą
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2011-10-26, 18:28
po 1 nie czuby tylko kozaki ja jezdze ale do takich umiejetnosci mi daaaaleko... po 2 motocykl nie motor ku*wa!!
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-10-26, 18:36 1
proshe bez łopatek przy kierownicy długo tak nie pojeździ.

tak czi inaczej wole motór goście go brali jak szmate.
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2011-10-26, 18:56
Novik napisał/a:

proshe bez łopatek przy kierownicy długo tak nie pojeździ.

tak czi inaczej wole motór goście go brali jak szmate.



Tak, motór daje wiecej frajdy z jazdy i wolnosc LWG
Zgłoś
Avatar
bamboocha 2011-10-26, 18:57 1
na prostych odchodzili a na zakrętach ich dochodził, tak jak to kiedyś ktoś powiedział: proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2011-10-26, 20:38
kurna ale tam to inna kultura jazdy widze. U nas po 10 s jazdy musieliby zredukowac predkosc do 60km/h by przeczekac manewr wymijania jednego tira przez drugi, albo napotkaliby pieprzonego "golfa turbo" ktory predzej bedzie mogl zbierac kamyczki z drogi podczas jazdy niz Ci zjedzie(i bynajmniej nie na recznym). Oczywiscie o drogach nie wspominajac
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-10-26, 20:46
bamboocha napisał/a:

tak jak to kiedyś ktoś powiedział: proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców


Bardzo to niefortunne powiedzenie, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością sportów motoryzacyjnych.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-10-26, 21:32
dziczek91 napisał/a:

Nie wiem czy trafniej jest nazwać kierowcę odważnym czy głupim ale jedno jest pewne.. on ma Porshe, a ja nie.


Obecnie możesz sobie kupić Porshe za miesięczną średnią krajową.
Klasyk 33letni
Byle robotnik od łopaty po miesiącu pracy może mieć porshe.
To już nie jest marka zarezerwowana dla bogaczy.
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2011-10-26, 21:41
no może i masz rację, ale nie stać byłoby mnie na utrzymanie czegoś takiego ;p

do przypierdalających się - tak, wiem że "Porsche" a nie "Porshe", oraz że MOTOCYKLE a nie motory..
jak się nie podoba film, opis to nie oglądaj/nie czytaj a nie się rzucasz jeden z drugim jak glodna świnia przy pustym korycie.
Zgłoś
Avatar
tofur 2011-10-26, 21:50
Nie chce sie czepiać bo i filmik zajebisty i koleś dobrze prowadzi i piwo postawiłem ale... to nie jest chyba gt3... raczej "zwykłe" 911 carrera - wersja najsłabsza ale i tak zajebiste auto:)

@mcmt: powiedzenie jak najbardziej sie sprawdza:) zapraszam na jakikolwiek trackday:)
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-10-26, 22:37
Zaufaj mi, powiedzenie to abstrakcja... jestem współorganizatorem trackdayów na Torze Poznań m.i. dla bmw-klubu i niekiedy kilka razy w tygodniu jeżdżę na kartingu. Kwestia sprzętu w sporcie motorowym jest kwestią podstawową chyba, że inny kierowca nie umie jeździć. Podstawową cechą każdej grupy jest moc silnika, waga pojazdu i zawieszenie a nie doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
pptomek 2011-10-26, 22:54
O skurwiol psychiatryk.
Zgłoś
Avatar
Rafalskibos 2011-10-26, 23:26 1
właśnie tak Stig dojeżdza do roboty ;]
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2011-10-27, 0:11
nie daję głowy, że to GT3 bo się nie znam, ale tak było napisane w info o filmie, więc nie dociekałem ;p
Zgłoś
Avatar
Andrev 2011-10-27, 0:12
nie dość że napisał porshe to motory - a ja nie widzę tam motorów - motocykle i jeden skuter a samochód do Porsche a kierowca ma w domu PS3 i cwiczy skilla
PS: Penerku koffany wróciłem w wesela ale flaszki nie ma, była ale się stłukła tęskniłem za wami cijule
Zgłoś
Avatar
FuBu667 2011-10-27, 1:43
Od tatusia dostał to jest szpan .....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie