18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


swoją drogą u ruski cały czas zima... :-D

2023-04-12, 21:22
Pepewatch napisał/a:

Żal ci dupe ściska że wy oprócz kilku miast dalej w ziemiankach bez klopa i papieru toaletowego żyjecie? Zobacz kacapie na nasze pkb na mieszkańca i na wasze gdzie jeszcze polowa waszego jest z surowców z których gów.o macie bo prawie wszystko idzie na tych kilkudziesięciu oligarchów i ich pałace za zachodzie. Większość z was dalej żyje w średniowieczu



Powiedział typ z najbardziej skorumpowanego kraju w Europie, gdzie prezydentem został komediant grający ch*jem na pianinie, który ot tak zakłada stację telewizyjną, potem gra w ichnich super produkcjach kręconych w US i ma też tam nieruchomości. Kiedy zarządził, że Ukraina będzie walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca - jak się poczułeś? Masz jeszcze w ogóle dach nad głową? :D

2023-04-12, 21:57
Zulu-Gula napisał/a:

ch*j w tę banderowską krainę, ale jak na razie, to orki sedesy od nich kradną, bo te syberyjskie mongoło-kacapy na oczy kibla nie widziały.
Druga armia trzeciego świata w klapkach Kubota z kiblami na plecach.



hahaha- cymbał, prawdziwy cymbał. Oglądaj dalej TVPIS a zobaczysz gdzie w maju będziesz niedoj***ny tłumoku

2023-04-12, 23:29
Siriuz napisał/a:

Powiedział typ z najbardziej skorumpowanego kraju w Europie, gdzie prezydentem został komediant grający ch*jem na pianinie, który ot tak zakłada stację telewizyjną, potem gra w ichnich super produkcjach kręconych w US i ma też tam nieruchomości. Kiedy zarządził, że Ukraina będzie walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca - jak się poczułeś? Masz jeszcze w ogóle dach nad głową?



Chłopie odpowiedziałeś gościowi na komentarz:
" O, kolejny kacapski trol. j***ć te waszą antycywilizację"
tym: "Nikt was nie lubi naziole, sami się w tyłki musicie ładować. Z ziemianek wyszliście i ktokolwiek toleruje wasze pie**olenie tylko dlatego że kretynom z zachodu jest to teraz na rękę"
nie wiem czy wiesz ale jesteś na Polskiej stronie, odpowiadałeś Polakowi więc raczej o Polakach pisałeś w odpowiedzi, ja przynajmniej tak to zrozumiałem, dlatego ja o Polsce pisałem a nie o skorumpowanej Ukrainie. Mogłeś się domyśleć bo pkb Ukrainy na mieszkańca jest/było dużo niższe niż u was w kacaplandii, a tym bardziej dużo niższe niż w Polsce. Ukrainie mimo że mamy trudną historię z nimi w tym momencie współczuje bo nie dość że biedna, skorumpowana to jeszcze ja najechaliście


2023-04-13, 01:35
Pepewatch napisał/a:

Chłopie odpowiedziałeś gościowi na komentarz:
" O, kolejny kacapski trol. j***ć te waszą antycywilizację"
tym: "Nikt was nie lubi naziole, sami się w tyłki musicie ładować. Z ziemianek wyszliście i ktokolwiek toleruje wasze pie**olenie tylko dlatego że kretynom z zachodu jest to teraz na rękę"
nie wiem czy wiesz ale jesteś na Polskiej stronie, odpowiadałeś Polakowi więc raczej o Polakach pisałeś w odpowiedzi, ja przynajmniej tak to zrozumiałem, dlatego ja o Polsce pisałem a nie o skorumpowanej Ukrainie. Mogłeś się domyśleć bo pkb Ukrainy na mieszkańca jest/było dużo niższe niż u was w kacaplandii, a tym bardziej dużo niższe niż w Polsce. Ukrainie mimo że mamy trudną historię z nimi w tym momencie współczuje bo nie dość że biedna, skorumpowana to jeszcze ja najechaliście



Dlaczego boisz się przyznać, że jesteś Ukraińcem i do tego naziolem (to akurat rozumiem)? Normalny człowiek, a tym bardziej Polak nie pie**oliłby takich bzdur na polskiej stronie do Polaka.

2023-04-13, 14:01
Chciał ewidentnie wyłudzić odszkodowanie

2023-04-13, 18:07
Łoś czekał na ten moment 20 lat, żeby pomścić śmierć łoszaka

2023-04-14, 08:50
Prawdopodobnie to jego teren
I z tego co słychać zwą go Bleć.