18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Lepsze niż poranna kawa.
SirMajkel • 2021-03-18, 11:53
Gdy dewiant zostanie joginem...



2021-03-18, 13:57
Niezwyciężony napisał/a:

Stare pomarszczone baby, i jeszcze się nimi podniecasz. To się ociera o nekrofilię


bo dla Teresy to każdy by sobie skórę z ch*ja zerwał;

Ni...........ny
2021-03-18, 14:10
Halman napisał/a:

bo dla Teresy to każdy by sobie skórę z ch*ja zerwał;



Babciojebca :kawa:

2021-03-18, 17:53
A zaczyna się od morsowania...

2021-03-18, 18:01
Co ten Techno Viking!?


2021-03-18, 19:14
Driver19cm napisał/a:

Widzisz, dla normalnych gości, widok klepiącego się po jajach typa, jest dewiacją
A dla Ciebie lewacki, ciepły, spedalony pomiocie, to norma i standard



LOL, uwaga prawak na sadolu xD k***a świętojebliwa ciota... ch*j cię obchodzi że ktoś się po dzyndzu maca końska pie**olino?

2021-03-18, 19:15

2021-03-18, 20:37
Driver19cm napisał/a:

Widzisz, dla normalnych gości, widok klepiącego się po jajach typa, jest dewiacją
A dla Ciebie lewacki, ciepły, spedalony pomiocie, to norma i standard



Spedalony kmiot a "Ciebie" z dużej litery z szacunku.

:-P

2021-03-18, 20:56
Halman napisał/a:

jak często widujesz typów walących sie po jajcach nad ogniem?



Wali się po swoich jajach, i nad swoim ogniem i to zupełnie prywatnie, a że ktoś sie tym fascynuje do tego stopnia, że wrzucił to do sieci, to kto tu jest Deviant?
Nie przypominam sobie zeby klepanie sie po jajach nad ogniem było zabronione, jakimś przykazaniem, ani paragrafem.

2021-03-18, 22:01
Facet jest ewidentnie nieco ,,odklejony'' oczywiście może być zabawny. Jak nie zacznie drzeć tęczową mordę na pozostałych mniej ,,odklejonych'' to niby ok.
W sumie jeszcze parę lat temu wyj***ne bym miał albo zwyczajnie bym się śmiał a obecnie takie zachowanie to ma być norma więc już mi do śmiechu nie jest.

Nie mam nic do zboczeńców dopóki nie zaczyna im odpie**alać jak obecnie ma to miejsce.

ps. kilkadziesiąt lat temu by go zamknęli co najmniej na obserwację... czasy się zmieniają co nie znaczy że na lepsze.

2021-03-18, 23:23
Driver19cm napisał/a:

Widzisz, dla normalnych gości, widok klepiącego się po jajach typa, jest dewiacją
A dla Ciebie lewacki, ciepły, spedalony pomiocie, to norma i standard




xDDDDDDDD

Sadistic "osada normalności" , przecież większość tutaj obecnych użytkowników to zboczeńcy i skryci/jawni pedały .
Najwięszym atutem cieszą się faceci z sztucznymi cyckami
Filmiki z geyowską tematyką zabierają najwięcej piw

xDDDDDDD To takie zabawne kiedy ktoś z tego portalu wyzywa kogoś dewiantem, albo lewuchem xDD

Sv...........ge
2021-03-19, 07:52
Driver19cm napisał/a:

Widzisz, dla normalnych gości, widok klepiącego się po jajach typa, jest dewiacją
A dla Ciebie lewacki, ciepły, spedalony pomiocie, to norma i standard



Nie zesraj się z przejęcia.

2021-03-19, 11:05
A tam ,od razu dewiant ,facet polepsza ukrwienie przed seksem ,to geniusz ,a nie dewiant :lol: :lol:

2021-03-19, 18:14
Jak robi to u siebie i dla siebie to co kogo to obchodzi. A że chłopak wrzucił filmik do neta, to ch*j mu w dupe.