18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pewna Pani mieszkająca (chyba) zagranicą postanawia podzielić się swoimi przemysleniami na temat obecnej sytuacji dotyczących maseczek. Źródło:Twitter




2020-08-12, 19:37
Akwit napisał/a:

Polecam namierzyc laske i jej wrzucic ten Filmik na Fejsa albo Instagram. Ciekaw jestem jak zareaguja jej bliscy



Kolejny k***a lewak nawołuje do prześladowania. Może jeszcze zadzwoń do jej pracy, żeby ją wylali. Typowe zwyczaje komuchów k***a niewolników j***nych.

2020-08-12, 19:38
Ktoś policzył liczbę przekleństw? :-)

2020-08-12, 19:43
Jebnięta
.
.
.



2020-08-12, 19:45
Chyba jej mokebe nie dał kutangi na tej emigracji possać...

Wstyd to być emigracyjną k***ą :D

2020-08-12, 19:48
DzidaZawodnik napisał/a:

Całe zło na świecie wynika ze słabości. Nie dziwię się, że ona tak kurewsko takimi ludźmi gardzi, boprzez takich właśnie był holokaust na polakach. Przez takie bezmyślne ścierwa posłuszne na każdą najgłupszą komendę. Polacy to niestety naród z wypranym mózgiem. Ludzie kiedyś byli szlachetni i z honorem, a teraz komuniści cały naród zniewolili. Wstyd i hańba, ale trzeba czekać na następne pokolenie i wychować je w idei prawicowej .



Jedno to piwo to za mało. Łap całą kratę, i strapona do r*chania tych murzynów.

Nic dodać nic ująć. Babka samą prawdę mówi. A srake i ja bym jej wyszorował ozorem.

No...........iX
2020-08-12, 19:50
Forma słaba, przekaz sensowny.

2020-08-12, 19:54
Niestety ale ma sporo racji. 90% ludzi jest juz sprolizowana

2020-08-12, 20:00
Nie musisz się wypowiadać, tylko chcesz. Z kolei inni nie chcą tego słuchać, lampucero.

2020-08-12, 20:06

2020-08-12, 20:07
Każdego, który uważa, że maski są debilizmem, zapraszam do szpitala zakaźnego jako wolontariusza. Oczywiście do pomocy tylko przy osobach chorych na koronę i oczywiście bez maski.

2020-08-12, 20:13
Akwit napisał/a:

Polecam namierzyc laske i jej wrzucic ten Filmik na Fejsa albo Instagram. Ciekaw jestem jak zareaguja jej bliscy


To Katarzyna Żukiewicz

2020-08-12, 20:19
mygyry napisał/a:

Dlaczego ma zapięte pasy?



Bo jak pasy są niezapięte, to zapewne coś tam brzęczy. A to ona decyduje, czy ma brzęczeć, czy nie.

2020-08-12, 20:22
Może ma rację z tymi maseczkami. Sam ich nie noszę chociaż mam w dupie , ze inni noszą. Krzywy ryj sie zdenerwował bo jej nie chcielo obsłuzyc. Tutaj to chooj wie kto ma rację . Sram na to. Natomiast za słowa, że Polacy to ścierwa napłuł bym jej na ten krzywy ryj bo zwyczajnie mnie obraża. Myślę, że ów krzywopyskata p*zda nie może sie czuć całkowicie bezpieczna po tym nagraniu.

2020-08-12, 20:23
kwas79 napisał/a:

Bo jak pasy są niezapięte, to zapewne coś tam brzęczy. A to ona decyduje, czy ma brzęczeć, czy nie.



Zatem dlaczego kupiła samochód który mówi jej co ma robić?

2020-08-12, 20:25
Zgadzam się w 100% z tą Panią, ludziom odj***ło bo pie**olamento w tv i internecie się naczytają, zamiast wyedukować się za młodu i samemu analizować sytuację i wyciągać wnioski kierując się wiedzą zdobytą przez stulecia. A was stulejarze i beneficjenci 500+ karyny it jak widać po komentarzach boli mówienie prawdy, bo gdzieś głęboko z tyłu głowy wiecie, że robicie z siebie idiotów. Jakby wam rząd powiedział że trzeba jeść gówno na corone to wpie**alalibyście, aż by się wam uszy trzęsły.