18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
opec 2014-05-03, 23:01 1
No kurwa, świetny dowcip.

To prawie tak jakby podejść do kogoś na ulicy, dać mu plaskuna w ryj, uciekać i "hehe, co za typek, goni mnie więc dał sie nabrać i nie wie że jest w ukrytej kamerze- beka w chuj xD"

Brzuch mnie boli ze śmiechu że ktoś goni porywacza dzieci.
Zgłoś
Avatar
p................l 2014-05-03, 23:54
Jak ja kurwa nienawidzę tych zjebanych pranksterów. Zamiast wziąć się do roboty - kurwy jedna z drugą myślą że zostaną wielkimi gwiazdami. Tak kurwa. Pół gimbazjalnego świata kręci pranki, które śmieszą już tylko ich i na pewno zostaniecie zjeby zauważeni. Powodzenia życzę.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-05-04, 0:07 1
Ja czekam, aż ktoś kiedyś takiego prankstera odstrzeli. Bo część Amerykanów szybciej strzela niż myśli, więc biorąc pod uwagę wysyp tego typu akcji ofiara śmiertelna jest tylko kwestią czasu.
Zgłoś
Avatar
pawcio324 2014-05-04, 0:49
phalaphael napisał/a:

Jak ja kurwa nienawidzę tych zjebanych pranksterów. Zamiast wziąć się do roboty - kurwy jedna z drugą myślą że zostaną wielkimi gwiazdami. Tak kurwa. Pół gimbazjalnego świata kręci pranki, które śmieszą już tylko ich i na pewno zostaniecie zjeby zauważeni. Powodzenia życzę.


Psst. Ale on już coś osiągnął. Zarabia dwa razy tyle ile ty i twoi starzy razem wzięci. Teraz w spokoju to policz a potem pomyśl o tym co napisałeś.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-05-04, 11:29
Reakcja czarnego wcale mnie nie dziwi...
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2014-05-04, 11:32
Czy jest jakiś filtr tych wszystkich żartów z wkręcaniem ludzi na sadisticu, bo czasami, ktoś nie napisze ''prank'' i chuj wie wtedy co to jest, więc oglądam... niestety.
Zgłoś
Avatar
Mateuszeek 2014-05-04, 12:55
Niby i spoko akcja, pośmiać się z ludzi i w ogóle. Ale gdyby to mi ktoś powierzył opiekę nad maluchem i nagle podchodzi typ i zaczyna grzebać w wózku - od razu nokaut.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2014-05-04, 23:40
jestem matką i nie ogarniam takiej akcji zostawienia malutkiego dziecka w wózku pod opieką kogoś zupełnie mi obcego, bo to się w pale nie mieści. Nie zgodziłabym się też takiego dziecka pilnować, chuj wie co potem by sobie taki babsztyl wymyślił.
Zgłoś
Avatar
p................l 2014-05-05, 7:43
pawcio324 napisał/a:


Psst. Ale on już coś osiągnął. Zarabia dwa razy tyle ile ty i twoi starzy razem wzięci. Teraz w spokoju to policz a potem pomyśl o tym co napisałeś.


Daleki jestem od liczenia nie swoich pieniędzy więc się powstrzymam przed weryfijkacją Twojej dość śmiałej tezy. Rozpierdala mnie natomiast wizja świata, a jest ona już obecnie rzeczywista, w którym większość gnojków widzi swoją przyszłość w zostaniu "gwiazdą internetu".
Nawet jeśli, jak twierdzisz, obecnie da się z tego utrzymać, jak sądzisz, jak długo potrwa ten stan rzeczy? Nie trzeba geniusza by wyciągnąć proste wnioski.
Bardzo obrazowo przedstawia to ten oto epizod:
moonlightmedia.tv/2012/09/13/black-mirror-season-1-episode-2/
Zgłoś