18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
george196 2020-04-08, 1:59
Aleś żeś nagrał filmik . Ja pierdolę. Że niby George Lucas. Wybitny.
Zgłoś
Avatar
djegowcw 2020-04-08, 2:05
Realizator filmu do wyjebania.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-04-08, 6:19 5
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te kurwy ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Masz rację kolego. Płacę im pensje od 30 lat. Raz w życiu potrzebowałem od nich pomocy to mnie wyśmiali. Oni się dobrze bawili a ja straciłem prawie 90000 PLN. ChWDP.
Zgłoś
Avatar
Daniels85 2020-04-08, 7:25
Parkinsona masz???
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-04-08, 8:13
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Chujowie Dolnym grożny potencjalny nosiciel koronawirusa narażał naród Polski na pandemie. Siły policyjne z trzech powiatów nie zdołały uchwycić groźnego przestępce.



No to zajebać skurwysyna!
Zgłoś
Avatar
EJBI 2020-04-08, 8:46 7
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te kurwy ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Witamy Seba
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-04-08, 9:30
Kamerzysta to znosił roku pił i na delirce jest?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-08, 9:53 4
Dawniej policja ganiała bandytów. Teraz za PIS gania rowerzystów i biegaczy bo stanowią najwyższe zagrożenie jak taki sobie pojedzie przez pole czy przebiegnie przez las.

Obudźcie się w końcu bo PIS robi z nas rzeźne barany zamknięte w zagrodzie. Kurwy policyjne bez honoru dostały podwyżki to teraz na rozkaz gnoją ludzi i piszą absurdalne nielegalne grzywny.

Macie przedsmak tego czym jest dyktatura w wydaniu karła z Żoliborza. A będzie tylko gorzej.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-04-08, 10:10
No i wzięli się wreszcie za cyklistów i wegetarian
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2020-04-08, 11:23
A teraz policja poszuka sobie autora filmu i zajebie mu dowód rejestracyjny za pęknięta przednia szybę. Przy dzisiejszych uwarunkowaniach nie prędko wstawi sobie nową
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-04-08, 12:00
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te k***y ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Co tam Seba? Juma radia z Tico nie wypaliła i Cię złapali?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-04-08, 12:01 1
Chuj z taką policją. SIę przypierdalają, bo pieniedzy szukają.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-04-08, 12:03
Mogli go złapać tylko jakby go staranowali. Na rowerze ma większe pole manewru i jest bardziej zwrotny niż radiowozy.
Zgłoś
Avatar
grauper 2020-04-08, 14:02
Policja mogła zatrzymać rowerzystę bez powodu zasadniczo.

Pewnie chuj miał wypite i chciał spierdolić.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-04-08, 16:19 1
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te kurwy ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Nie ludzi. Oni gonią tylko kretynów, których normalnie powinno się zastrzelić na miejscu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie