18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
vihura 2015-08-04, 10:37 4
Wspaniała obywatelska postawa , pierdolnął fikoła aż miło popatrzec , oby se skrecił kark
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-08-04, 10:49
mnie zawsze to zastanawia dokąd chciał uciec? na księżyc?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-08-04, 11:38
adamr1 napisał/a:

Komuchy państwo nas doji to Żydzi jebani milicja to ich smykałka gościu powinien wyjebać chodnikiem i spierdolić a nie dopingować milicje jak wy



Idź się pomodlić do kościoła.
Może jakiś klecha cię przeleci.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2015-08-04, 12:32
Coś za wolna akcja jak na ponad 100 na godzinę. Coś psy namieszały, bo nawet jak na końcu filmiku stoją w miejscu, to pokazuje 30km/h.
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2015-08-04, 13:16
up

Ciężko wydedukować, iż "licznik" ma opóźnienie?
Zgłoś
Avatar
koxu42 2015-08-04, 13:24
Kurwa mać ten film mógłby trwać 10 sekund a nie minute pięćdziesiąt... przwińcie sobie do 1:35
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-08-04, 14:00 2
Chuj nie motocykl albo chuj nie motocyklista skoro Insygnia jest w stanie dotrzymać mu kroku. A tak poza tym dobrze mu tak i oby mu dojebali tak ze 100 tysięcy kary (bo do pierdla bez sensu za nasze)
Jak ja tych kurwa debili na motorkach nienawidzę!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-08-04, 14:56
E tam tysiąc piw, całą cysternę temu panu. Bez względu na to czy manewr wykonał celowo, czy tylko chciał ustąpić policji i "tak jakoś wyszło".
Zgłoś
Avatar
Sushy 2015-08-04, 15:08
Gdzie ból dup motocyklistów, że policja zła, osobówki to zło, piesi to zło?
Taki materiał bez gównoburzy to materiał zmarnowany
Zgłoś
Avatar
Okota 2015-08-04, 17:10
Hehehehe najśmieszniejsze jest w tym to że kierowca radiowozu powinien stracić prawo jazdy na 3 mce
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2015-08-04, 17:37
Nie ma bólu dupy motocyklistów, bo jest sezon i sobie latamy dużo Wy dalej gimbusy-szeryfy siedźcie sobie przed kompem i leczcie ból dupy, że nie stać, że się boisz itd. Motor zajebista sprawa
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2015-08-04, 18:46
Sayagin666 napisał/a:

@BuchZaDwoch wlasnie dlatego powinno sie motocyklistow odrazu rozpedzonym radiowozem taranowac a nie scigac... 1000 piwek dla kierowcy tej osobowki !



10 minut niebezpiecznego pościgu przez środek miasta gdzie mogło ucierpieć wielu niewinnych ludzi, uszkodzone auto, połamany i leczony za nasze pieniądze kierowca motocykla. A to wszystko za mandat w wysokości 500zł za nieposiadanie prawa jazdy i wykrzywioną tablice rejestracyjną. Brawo, jesteś debilem.

Bogś m3 zapieprza po mieście - ola boga jak tak można, na stos nim, do więzienia, bandyta.
Pan policjant zapieprza po mieście - brawo, bardzo dobrze, bohater, uratował nas przed motocyklista, prawidłowe zachowanie...
Fuck logic!

Niektórzy mają tak sprane umysły że cieszyli by się jak dziec jakby policja do każdego strzelała.
Zgłoś
Avatar
Rezor 2015-08-04, 18:53
@up
Od razu z tym policjantem wsadź do pierdla sanitariuszy i strażaków bo zapierdalają po mieście...
Policjant może zapierdalać na sygnale to dlaczego boguś nie może mieć koguta i syreny?! "Fuck logic!"

Niektórzy mają tak sprane umysły, że nie wiedzą gdzie się kończy nawet zdrowy rozsądek...
Zgłoś
Avatar
PolishSoldier 2015-08-04, 19:03 1
Gościu na motorze idiota, jechał cały czas partyzantów/3 maja i chciał zgubić policję na prostce... Szkoda trochę mi gościa w osobówce, bo jednak auto trochę skasowane
Zgłoś
Avatar
prowler 2015-08-04, 21:59
przez Bielsko z tą prędkością jedzie się 2 minuty z małą górką. z dobrego źródła wiem, że chujowi na dwukółce nic poważnego się nie stało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie