18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
Suspens 2022-06-06, 0:42
szkoda, że nie wypierolil łbem w jakieś drzewo albo murek. takie szczochy na swoich dwukołowcac (które pewnie zapychaja w rure jak nikt nie patrzy) trzeba utylizowac. chuj motocyklowej kurwie na łeb za tworzenie zagrożenia.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-06-06, 1:51 5
baronturbina napisał/a:

Arrrrrrrr kapitanie! Przeciągnąć motopizdę pod kilem!



Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja





Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-06, 8:01 2
radek225 napisał/a:

Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja


Uwielbiam go tak jak dziwisza i resztę pedofili w czarnym.
Zgłoś
Avatar
gumofc 2022-06-06, 13:15
radek225 napisał/a:

Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja



Janina Paulina 2
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-06-06, 14:43 2
Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-06-06, 18:36
niech się cieszy debil że tak to się skończyło....
oczywiście debil większy to ten goniący

lepiej odpuścić niż rychło dążyć do pewnej tragedi za sprawa dwóch bezmózgów, oczywiście rykoszetem mogą dostać inii

osobiście gdy trafi mi się taki przypadek ktory walnie we mnie z powodu swojej brawury osobiście mu wpierdolę tak by nie mógł przez kolejne miesiące myśleć o zabijaniu czy okaleczeniu innych, pól biedy jak tylko mi się coś stanie, ale jak komuś z rodziny to ortopeda z nawigacją go już nie poskłada.....

bo jeszcze tego cyknę wyprzedzę na akręcie przed górką na podwójnej a uda mi się....
nie ważne że przed nim konwój i się bedzie wlókł ważne to debilne myślenie, a pokaże mu udowodnię będe lepszy

to nie gra tylko rzeczywistość gdzie giną rodziny, pół biedy jak debil sam się wyeliminuje
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-06-07, 11:46 1
Szary_Jeleń napisał/a:

Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.



Bardzo nas śmieszy wasz ból dupy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-07, 17:43
Szary_Jeleń napisał/a:

Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.


No. Pierdoleni bezbożnicy! Karola obrażać. Wielki Polak, filantrop, myśliciel i przyjaciel dziwisza. Będziecie oglądać raj jak świnia niebo!!

Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2022-06-07, 20:34
Na rondzie w lewo , przecież prawko mu za to zabiorą :/
Zgłoś