18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-04-10, 5:53 1
@wyżej: hahaha idioci:D. Po chuj mają wiedzieć cokolwiek? Leader mówi jak mają głosować! A innymi poselskimi pierdołami byle kto może się zajmować. Aczkolwiek wtopa:D
Zgłoś
Avatar
pyka2003 2012-04-10, 9:54
jesli mozna to podaj link do tego 2 filmiku
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2012-04-10, 10:15
Jakie społeczeństwo tacy reprezentanci
Zgłoś
Avatar
avox 2012-04-10, 10:27 2
Mc6 napisał/a:

tak czy siak trzeba głosować na PO lub RP żeby kaczki nie było.



Ty tak poważnie? Aż smutne.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-04-10, 10:36 1
Stwórzmy Partię Sadystów w programie wyborczym będzie punkt "będziemy kradli tylko połowę tego co obecne świnie"
Zgłoś
Avatar
matfa 2012-04-10, 10:57
to w Białystoku
Zgłoś
Avatar
Pandagul 2012-04-10, 11:00 2
Ehh, hejtujcie dalej. Większość komentarzy napisane jest przez dzieci, których jednak życie niczego nie nauczyło.

Materiał to fejk, więc nie srajcie tak ogniem. Ale jeśli nawet brać go na poważnie, to ilu ludzi z innych partii, tych waszych pisów, po i sld tak się ośmieszyło? W internecie znajdziecie mnóstwo takich nagrań z czołowymi przedstawicielami innych partii, jak i z ludźmi którzy próbowali coś zdziałać lecz im nie wyszło.

Zapraszam was na mównicę, wy się wypowiedzcie publicznie, w telewizji. Weźcie pod uwagę stres przy tym występujący i to że często posłowie pytani są o różne rzeczy na ulicy bez żadnego przygotowania, i jakaś pomyłka czy literówka jest wybaczalna.

Jeżeli ten filmik jest prawdziwy to dlaczego tak okrojony?

BO PO PROSTU MOŻE WYRWANY Z KONTEKSTU?

Poza tym można złapać posłów że nie wiedzą wielu rzeczy, każdy z nich zajmuje się czym innym, przykładowo komuś z komisji edukacji może wydać się ciężkie odpowiedzieć na rzeczy dotyczące rolnictwa, budownictwa itp.

Ruch Palikota prowadzi codziennie konferencje. Zobaczcie, w internecie jest tego pełno, na facebooku, codziennie w lokalnych telewizjach. Jest to partia która pracuje dynamicznie i skutecznie. Jeżeli było by tak jak to pokazują te propagandowe filmiki specjalnie nagrywane, niektóre wyrwane z kontekstu, te wszystkie opowieści o Palikocie, plotki to jednak by się to cały czas ujawniało. Nie wierzcie w te bzdury. Każdemu może zdarzyć się pomyłka, po czym od razu jest sprostowanie. Takie drobne są niczym w porównaniu ze sprawami ze smoleńskiem, acta, emeryturami, krzyżem... długo by wymieniać.
Zgłoś
Avatar
morus93 2012-04-10, 11:34 2
@Pandagul Głosując na Palikota popierasz pedałów oraz transwestytów. Popierasz możliwość adopcji dziecka przez pary homo...
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-04-10, 11:49 9
Mc6 napisał/a:

tak czy siak trzeba głosować na PO lub RP żeby kaczki nie było.



Człowieku Korwin Mikke i będziesz miał Polskę normalną w końcu.
Zgłoś
Avatar
Pandagul 2012-04-10, 12:12 1
morus93 napisał/a:

@Pandagul Głosując na Palikota popierasz pedałów oraz transwestytów. Popierasz możliwość adopcji dziecka przez pary homo...



Powiem ci że akurat w tym przypadku jestem bardzo sceptyczny. Rozumiem walkę o tolerancję itp, rozumiem także że homoseksualiści chcą normalnie funkcjonować w społeczeństwie ale zdaję sobie sprawę z tego że nadawanie im większych praw może pójść za daleko.

Związki partnerskie myślę że można by było przyjąć, ale to chyba na tyle. Ruch Palikota w przypadku adopcji myśli nad tym aby stworzyć projekt ustawy który pozwalałby na adopcję dzieci z poprzedniego małżeństwa. Przykładowo kobieta posiadająca dziecko z normalnego małżeństwa, staje się lesbijką, ma prawa rodzicielskie i jej partnerka adoptuje to dziecko. Jestem w stanie to przyjąć, ale jednak wolałbym aby tego nie było.

Chciałbym aby to wszystko wyglądało normalnie, ale niestety tak się nie da. Pary homoseksualne jak chcą, to wezmą ślub za granicą, także tam mogą adoptować dzieci. Na przykład w polsce dopuszczalne są małżeństwa z ludźmi którzy zmienili płeć. Mi się to nie za bardzo podoba, ale no cóż... Nic nie możemy z tym zrobić.

Wyjściem jest tworzenie mądrego prawa, które równoważyło by się, które dawało by trochę swobody ludziom, jakiś wybór i warunki do normalnego i godnego życia, ale równocześnie aby nie przekroczyć pewnych granic i norm.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-04-10, 15:18
Nie wiem co sie tak ciskacie o adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Już teraz kilkanaście tysięcy dzieci wychowuje się w związkach homoseksualnych i tego nie da się powstrzymać. Mamusia jest lesbijką, ale dla przykrywki ma dziecko z tatusiem (mnóstwo jest takich przypadków, że ludzie przez lata chowają się ze swoją orientacją tworząc pozory "tradycyjnej rodziny"), tatuś ginie w wypadku i mamusia zamieszkuje ze swoją "przyjaciółką". Dziecko wychowuje się w takim związku latami, kocha "mamusię" i "ciocię" najmocniej na świecie. Nie można odebrać dziecka mamie, bo ma współlokatorkę. Tylko wszystko odbywa się poza prawem. Pewnego dnia mamusia umiera na raka i teraz jest opcja- odebrać dziecko "cioci", mając wyjebane na ich miłość i szczęście albo zalegalizować te adopcje dla dobra dziecka, ale również par homoseksualnych.
To są normalne rodziny. Po to są MOPSy i tego typu instytucje, żeby weryfikować, czy dziecku będzie tam dobrze, a nam chuj do tego. Zresztą dziecko w takiej rodzinie często będzie miało lepiej, niż w tradycyjnej.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-04-10, 17:29
Pandagul napisał/a:

Ehh, hejtujcie dalej. Większość komentarzy napisane jest przez dzieci, których jednak życie niczego nie nauczyło.

Materiał to fejk, więc nie srajcie tak ogniem. Ale jeśli nawet brać go na poważnie, to ilu ludzi z innych partii, tych waszych pisów, po i sld tak się ośmieszyło? W internecie znajdziecie mnóstwo takich nagrań z czołowymi przedstawicielami innych partii, jak i z ludźmi którzy próbowali coś zdziałać lecz im nie wyszło.

Zapraszam was na mównicę, wy się wypowiedzcie publicznie, w telewizji. Weźcie pod uwagę stres przy tym występujący i to że często posłowie pytani są o różne rzeczy na ulicy bez żadnego przygotowania, i jakaś pomyłka czy literówka jest wybaczalna.

Jeżeli ten filmik jest prawdziwy to dlaczego tak okrojony?

BO PO PROSTU MOŻE WYRWANY Z KONTEKSTU?

Poza tym można złapać posłów że nie wiedzą wielu rzeczy, każdy z nich zajmuje się czym innym, przykładowo komuś z komisji edukacji może wydać się ciężkie odpowiedzieć na rzeczy dotyczące rolnictwa, budownictwa itp.

Ruch Palikota prowadzi codziennie konferencje. Zobaczcie, w internecie jest tego pełno, na facebooku, codziennie w lokalnych telewizjach. Jest to partia która pracuje dynamicznie i skutecznie. Jeżeli było by tak jak to pokazują te propagandowe filmiki specjalnie nagrywane, niektóre wyrwane z kontekstu, te wszystkie opowieści o Palikocie, plotki to jednak by się to cały czas ujawniało. Nie wierzcie w te bzdury. Każdemu może zdarzyć się pomyłka, po czym od razu jest sprostowanie. Takie drobne są niczym w porównaniu ze sprawami ze smoleńskiem, acta, emeryturami, krzyżem... długo by wymieniać.


Matka wie, że ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
Surkan 2012-04-10, 19:56
Powiem tak o ile same założenia Ruchu Poparcia Palikota są interesujące i dobre (sam działałem w ruchu) np. legalizacja marihuany jestem osobą nie palącą a jedyny raz paliłem będąc w Holandii jakieś 3 lata temu ale uważam że jeżeli są rzetelne informacje mówiące że marihuana powoduje mniejsze zniszczenia w organizmie niż np alkohol czy papierosy to jestem jak najbardziej ZA ale jeśli ktoś powie że za chwile zalegalizujemy inne narkotyki kokainę itp to jest albo głupi albo tępy w Holandii gdzie na dużo można sobie pozwolić ciężkie i chemiczne narkotyki są zabronione i to wyższymi karami niż u nas . Druga sporawą do wreszcie oddzielenie kościoła i państwa byłem katolikiem a teraz jestem Ateista ale szanuje osoby więżące i chciałbym tego samego.

ale wracając do meritum sprawy większość posłów RPP to ludzie którzy nie maja bladego pojęcia co robią prócz brania pieniedzy i to mnie przeraża dlatego puki to się nie zmienni mój głos nie pójdzie na RPP (ani Po i nie na PIS) swoją drogą to nie ma na kogo głosować
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-04-10, 20:51
przelomowe podejscie do tematu brak mi slow. Coraz bardziej sie wstydze bycia Polakiem.
Zgłoś
Avatar
Kargon 2012-04-10, 22:38
Dla wszystkich podjaranych pisowskich hejterów :
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie