18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JURIJ_77 2012-04-19, 17:33
a ja nie wiem co tu dużo pierdolić i się kłócić ... jeden matoł w aucie zawracał nie tam gdzie trzeba, drugi matoł zapierdalał jak dureń - gdyby jechał wolniej, wyhamował by. Tak by winę ustaliły misiaki i wg mnie słusznie ...
Zgłoś
Avatar
sharolin 2012-04-19, 19:15
Zapewne wystarczyłoby żeby kierowca włączył lewy migacz, wtedy motocyklista być może zdążyłby podjąć decyzję o wyminięciu prawym pasem.
Zgłoś
Avatar
Mario1212 2012-04-19, 21:42
O kurwa, sami fachowcy. Teorie o Smoleńsku się skończyły...
Zgłoś
Avatar
Michal_86 2012-04-19, 21:58
A motocyklista to przypadkiem nie przejechał przez linię ciągłą?

Jeśli tak to obaj winni.
Zgłoś
Avatar
SirArchimonde 2012-04-19, 22:02 2
Dla tych broniących motocyklisty - jebnijcie sie w łeb i obejrzyjcie filmik jeszcze raz. Widać że kierowca zwalnia od samego początku, światła stopu napierdalają po oczach, jeśli motocyklista nie widział tzn że musi iść do okulisty. Następna sprawa, widać że w miejscu, w którym auto zaczęło zawracać kończy sie ciągła linia a kawałek dalej zaczyna sie linia przerywana. Następna sprawa, w filmiku słychać że pomimo ewidentnego hamowania samochodu motocyklista nie zwalnia a wręcz przyspiesza żeby jak najszybciej wyminąć. Więc wyminął na tamten świat. Widać też że jechał na lewym pasie a skręcać jeszcze bardziej w lewo zaczął później niż auto zaczęło zawracać więc nie pierdolcie że nie zdążył by skręcić w prawo. Wybrał złą strone więc to jego problem
Zgłoś
Avatar
dzidal18 2012-04-19, 22:09
Pocałujcie mnie wszyscy w dupe, wielcy mistrzowie kierownicy, połowa z was pewnie popierdala na rowerach i skuterkach, żal dupe ściska jak patrzę na te komentarze ...
Zgłoś
Avatar
czarusek 2012-04-19, 22:11
Kierowca zawracal prawidlowo i w dodatku w dozwolonym miejscu. Ewidentna wina motocyklisty, ktory jechal zbyt szybko i przekroczyl podwojna ciagla. Nie dostosowal swojej jazdy do warunkow panujacych a wyprzedzanie skrecajego w lewo jest niedozwolone.
Zgłoś
Avatar
jaqazz 2012-04-19, 22:12
Dobry fake.
Tyle mało prawdopodobnych przypadków w ciągu zaledwie 8 sekund ale co tam, wszyscy łykają jak leci.
Zgłoś
Avatar
zakopuje_ludzi 2012-04-19, 22:16
hmm, Dawcy organow;>?

z nich zostaje najmniej organow do preszczepu :0
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-04-20, 0:06
@czarusek No kurwa wzorowe zawracanie bez kierunkowskazu pogratulować wiedzy i umiejętności. Na dobrą sprawę oboje są równo winni i tyle.
Zgłoś
Avatar
l................k 2012-04-20, 6:21
A chuj, dobrze mu tak wkurwia mnie cwaniactwo tych ćwierćinteligentów na kosiarka co myślą że im wszystko wolno na drodze
Zgłoś
Avatar
mlody616 2012-04-21, 1:06
Co za kurwa ludzie. przeczytalem 1 strone komentarzy jak to ludzie nie piszą jai to zły ruch nie wykonal motocyklista.. no a co do chuja robisz jak widzisz auto przed tobą co odpierdala? omijasz je kurwa i najczesciej sie to robi lewa strona bo jak jebniesz od prawej i ci zjedzie "na bok" to mu w dupe uderzysz do chuja... ludzie bez prawa jazdy i doswiadczenia za kółkiem maja zakaz komentowania filmow z kategori ruchu drogowego.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-13, 13:41
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-05-20, 13:05
Zgłoś