18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hejcior 2013-08-11, 0:26 1
Trzyzet napisał/a:

Mnie to najbardziej wkurwia to, że gimbuski pierdolą o Falloucie trójce i New Vegas na okrągło. W porównaniu do jedynki i dwójki są chujowe :/



Z tego co wiem, jako jedyny wspomniałem tu o Falloucie 3, chłopczyku, więc mam nadzieję, że z tymi "gimbuskami" to Ci się tylko pojebały lejce chwilowo.
A co do twojej durnej wypowiedzi, nikt tu nie prowadzi dyskusji, która część Fallouta jest najlepsza, tematem są te grafiki. Jak byś miał choć odrobinę inteligencji i przemyślał co napisałeś, to wpadłbyś na to, że w pierwszych 2 częściach Fallouta ciężko było się doszukać JAKIEJKOLWIEK grafiki, nie mówiąc o 3D. Więc jeśli już takie widoki porównywać do Fallouta, to tylko do 3. części.
Głupiś jak paczka tępych gwoździ.
Zgłoś
Avatar
lolcat 2013-08-11, 1:35
Cara_Al_Sol napisał/a:

@UP:
To dzięki sadzy, wzniesionej przez wybuchy bomb. Zmniejszona temperatura i brak fotosyntezy
Miłego dnia!



Rozumiem dym, kurz i inny syf, ale sadza? Sadze powstają głównie przy niepełnym spalaniu paliw takich jak węgiel. Chyba, coś się zmieniło i teraz bombardują składy opału i kopalnie węgla
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-08-11, 2:15
lolcat napisał/a:



Rozumiem dym, kurz i inny syf, ale sadza? Sadze powstają głównie przy niepełnym spalaniu paliw takich jak węgiel. Chyba, coś się zmieniło i teraz bombardują składy opału i kopalnie węgla



fala cieplna po wybuchu jądrowym wszystko zdezintegruje, a resztę przerobi na węgiel. To tyle jeżeli chodzi o zwęglone szczątki wszystkiego w atmosferze... czyli hmmmm... można to nazwać sadzą.

Wsadź drewno do ognia i sprawdź co się z nim stanie, później wsadź mięso i inne organiczne bajery.

wszystko co jest materią organiczną ma w swoim składzie węgiel, Ty też jesteś węglem... a atomowy grzyb chce tylko pomóc Ci w pokazaniu swojego prawdziwego węglowego "ja"
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-08-11, 2:16
lolcat,
Tak, Masz racje - Ogólnie pyły - w większości sadza.
Wybuch nuklearny i pożary po nim, możemy uznać za spalanie, prawda?
Polecam stronę:
climate.envsci.rutgers.edu/nuclear/
Możemy na niej obejrzeć symulację konsekwencji wprowadzenia znacznej ilości sadzy do atmosfery
w wyniku wojny atomowej. Język Angielski.
Mam nadzieje, że pomogłem.
Miłej nocy!
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-08-11, 8:16
hehehe

będą kłócić się o jakieś grafiki... Wajnona, fajnie że podzieliłaś się dezaprobatą co do oklepanego wyobrażenia post-apokaliptycznego świata po wojnie atomowej czy innym armagedonie (który faktycznie jest wtórny), ale nie oczekuj że ludzie będą podzielać Twoje zdanie, od razu zacznie się flamewar pseudo znawców tematu.

Co do atomowej jutrzenki, teorie jakoby po wojnie atomowej świat ogarnęła atmosfera pyłu są wyssane z palca, podawajcie sobie jakieś linki do cioci wiki czy tego @up, superwulkany? Jakoś nie zauważyłem pyłu na podwórku. Wszystkie badania są oparte np. na lokalnych wybuchach wulkanów których efekty ustępują... atmosfera ma zbyt dużą pojemność by otrzymać taki globalny efekt. Musiałaby pierdolnąć asteroida albo, hamburgery i ruskie musiałyby odpalić wszystkie atomice, co koniec końcem wiąże się z wyparowaniem wszystkiego w tym hipsterów ze swoimi lustrzankami którzy by zrobili te foty.



Możecie mi uwierzyć, jestem pseudo znawcą wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
ppawlak2 2013-08-11, 10:37
Szkoda, że taka słaba rozdzielczość. Bym sobie walnął tapetę ;/
Zgłoś
Avatar
xikerux 2013-08-11, 11:19
w postapo raczej o to chodzi że nie rąbnie jedna a wystrzelone będzie większość rakiet, racja jedna nic nie zrobi bo jak wiadome i teraz gdzieś testują te bomby, tak samo jeden wulkan nic nie zdziała to musiała by być masowa erupcja albo atak, wtedy owszem wszelki syf poleciałby w powietrze i przez pewien czas było by tak jak na tych artach, a czy by wszyscy wymarli ? niekoniecznie od razu dobiło by ich pewnie promieniowanie.
Zgłoś
Avatar
Techron 2013-08-11, 14:37
Ale takie zapylenie świata, ciemno, zimno i chujnia z grzybnią to po prostu głupota. Wyrzucone w powietrze pyły będą w chuj gorące i w dodatku o ciemnej barwie. Im obiekt ciemniejszy, tym lepiej absorbuje promienie słoneczne i szybciej się nagrzewa. Na świecie będzie jebana szklarnia, a nie chłodnia.
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2013-08-11, 15:34
hejcior napisał/a:



Z tego co wiem, jako jedyny wspomniałem tu o Falloucie 3, chłopczyku, więc mam nadzieję, że z tymi "gimbuskami" to Ci się tylko pojebały lejce chwilowo.
A co do twojej durnej wypowiedzi, nikt tu nie prowadzi dyskusji, która część Fallouta jest najlepsza, tematem są te grafiki. Jak byś miał choć odrobinę inteligencji i przemyślał co napisałeś, to wpadłbyś na to, że w pierwszych 2 częściach Fallouta ciężko było się doszukać JAKIEJKOLWIEK grafiki, nie mówiąc o 3D. Więc jeśli już takie widoki porównywać do Fallouta, to tylko do 3. części.
Głupiś jak paczka tępych gwoździ.



No właśnie źle spojrzałeś A przez to, że na sam koniec rzuciłeś we mnie mięsem, mogę Cię uważać za skończonego ignoranta. Bo tylko gimbuski nie znają innych gier post-apo niż Fallout 3/New Vegas
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-08-11, 19:28
Trzyzet napisał/a:



No właśnie źle spojrzałeś A przez to, że na sam koniec rzuciłeś we mnie mięsem, mogę Cię uważać za skończonego ignoranta. Bo tylko gimbuski nie znają innych gier post-apo niż Fallout 3/New Vegas



Nie bardzo, napisałem, że jeśli już ktoś miał by porównywać (a ja akurat to zrobiłem) takie widoki do Fallouta konkretnie, to tylko do 2 ost. części. Ignorantem jesteś ty, skoro czytasz bez zrozumienia, wypowiadasz się nie na temat i później w zaparte bronisz swojego zdania (co w zasadzie jest dobre, należy obstawać przy swoich przekonaniach).
A końcowe "mięsko" było dodane dla podtrzymania sadystycznych tradycji portalu, na którym jesteśmy.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-08-12, 10:55
a co do braku słoneczka,

to może po prostu był dzień pochmurny? :s
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2013-08-13, 9:21
więcej tego!
Zgłoś