18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
silwerbalk 2019-07-15, 13:22
HAL9000/2 napisał/a:

w 0:17 myślałem ze sie jeszcze na niego rzuci jak w wrestlingu...



Właśnie to sobie wyobraziłem...... Ale to by była mega pojebana akcja

Zgłoś
Avatar
xv89 2019-07-15, 14:02 1
ph5i5 napisał/a:

Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.
To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?



Tęczowemu Szymonkowi pojebał się sadistic z wykopem na którym tęczowe ameby mają swoje kółeczko wzajemnej adoracji i się wzajemnie "tolerują"...
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2019-07-15, 14:06 1
szanuje

MalcolmX napisał/a:

Oświadczył niezwykle przenikliwy umysł i prawdopodobnie poszedł zagłosować na Trzaskowskiego albo innego Biedronia



w sumie lepiej na biedrę niż korwina.
Zgłoś
Avatar
zakmen 2019-07-15, 14:15
@ph5i5

Co za różnica. To sekta i to sekta.
Zgłoś
Avatar
8artosh 2019-07-15, 14:29 1
Swinkwizytor napisał/a:

Kościół ciągle robi więcej złego niż dobrego...
Wszystkich wyżej wypowiadających się dobrze na kościół jest mi żal,
zaczynacie myśleć jak konserwatywny wschód...



ph5i5 napisał/a:

Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.
To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?



Dam radę zapamietac, że Twój chrześcijański bóg to taki sam zwyrol jak muzułmański, tępa amebo.
Zgłoś
Avatar
Rocco007 2019-07-15, 14:39 1
hehehehehehe, dla mnie śmieszne
Zgłoś
Avatar
FralTral 2019-07-15, 15:02 1
ph5i5 napisał/a:

Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.
To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?



lol jak by to mialo znaczenie
Zgłoś
Avatar
radek1600 2019-07-15, 15:34
Zwolenników kościoła jak i przeciwników umieściłbym na stadionie dając im możliwość zabrania ze sobą pałki lub maczety, natomiast resztę ludzi normalnych miało by miejsce na trybunie w celu obejrzenia spektaklu
Zgłoś
Avatar
zonkyZonk 2019-07-15, 16:11
Prawie jak ninja to zrobiła.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2019-07-15, 20:03
Pierwszy raz widzę lochę z torebką.
Zgłoś
Avatar
kefalos 2019-07-15, 20:29
Twoj komentarz jest dowodem na to, ameby sa wsrod nas, w dodatku probuja zaistniec na sadolu. Marnie bo marnie, ale jednak.

To nie katolicki Bog a Chrzescijanski - dasz rade zapamietac, czy jeszcze nie ten poziom ogarniecia bo ewolucja miala laga?

Nie wiem co miała twoim zdaniem ewolucja ale na pewno wiadomo kto tu jest amebą
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2019-07-15, 21:06
kefalos napisał/a:

Nie wiem co miała twoim zdaniem ewolucja ale na pewno wiadomo kto tu jest amebą



Konkurs na największą amebę wygrywasz na razie Ty, skoro nie ogarnąłeś jak się kogoś poprawnie cytuje.

M00nSpeLL napisał/a:

w sumie lepiej na biedrę niż korwina.



Ja tam sympatykiem Korwina raczej nie jestem, ale miło, że nie wstydzisz się swoich poglądów i orientacji. Nie popieram, ale szanuje za szczerość.
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2019-07-17, 10:55
C0C0JUMBO napisał/a:

Ogolnie mam wyjebane na księdza, ale Zrób tak lewakowi na paradzie pedałów to od razu tvn-y i inny syf pokażą na cały świat brak tolerancji, homofobie i zacofanie w PL...



Ogólnie mam wyjebane na kazda religie ale szanuje to ze ktos w coś wierzy a ta gruba kurwa to jebana atencjuszka i bezmozg. Pierdole parady równości i różnego rodzaju kościoły ale jesli wchodzisz do któregoś ze środowisk to szanuj to miejsce
Zgłoś
Avatar
SeJano 2019-07-19, 18:55
Od kiedy tu się broni sekty gwałcicieli darmozjadów i dewiantów seksualnych?
Zgłoś
Avatar
Ergie1984 2020-04-03, 15:22
Fuck Church
Zgłoś