18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
ellsworth 2021-10-20, 19:34 1
Obalano swastyki jako symbol nazizmu, obalano sierpy i młoty jako symbol komunizmu, teraz obala się krzyże jako symbol pedofilii. Znak czasów.
Zgłoś
Avatar
KOSS 2021-10-20, 19:35
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpierdol temu pedałowi należy się solidny. Co za kurwa cwel. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Lubisz to ....
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-10-20, 19:56 3
Wiewór napisał/a:

Twoje słowa są dowodem na to że pranie mózgu od dziecka w Polsce przynosi kościołowi nieskończone zastępy sluzalczych bezkrytycznych idiotów.
W każdym kraju gdzie religia dochodzi do głosu ponad władze i prawo dochodzi do upadku zasad moralnych, upadku oświaty, nauki, praworządności. Panoszy się bieda i złodziejstwo.
Przykładem koronnym jest Brazylia i Meksyk.
Gdyby nie religia i kościół to dziś Polska była by dużo lepiej rozwinięty krajem. Kościół niszczyl nas przez wieki skutecznie hamując rozwój i postęp.
Kolaborowali z naszymi wrogami o sprzedawali nas zawsze gdy mieli z tego cień korzyści.
Np. targowica w której kościół sprzedał nas Rosji czy kolaborowanie z nazistami i bolszewikami.



Masz racje komunisci skutecznie walczyli z religią, a postęp zostawili nam ze japierdole.
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2021-10-20, 20:10 2
Piękny widok. Jest jeszcze nadzieja na zmiany na lepsze !
Zgłoś
Avatar
elbuero 2021-10-20, 21:11 1
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpierdol temu pedałowi należy się solidny. Co za kurwa cwel. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



normalna sprawa, oby wszystkie koscioly i religie swiata zniknely z tej planety, a ty nawiedzony religio maniaku wierz dalej w matrixa schizofreniku
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2021-10-20, 23:53 2
LeweOkoSaurona napisał/a:

Gdyby nie Jezus i wiara katolicka, to w Polsce panowałby jebany ciemnogród. Przez tysiąclecia wiara kształtowała wszystko w tym kraju, powinno się nie tylko zakazań innych wiar, ale stanowczo bronić jedynej słusznej, bo dzięki niej jesteśmy na takim a nie innym poziomie cywilizacyjnym. Zobaczcie, żydzi zabili Jezusa i teraz mają ciągłe problemy z innymi wiarami, a my dzięki niemu odpieramy zakusy wrogich cywilizacji i tylko dzięki modlitwie jesteśmy w stanie być silnym i samodzielnym narodem, z własną katolicką tradycją. Tak trudno zrozumieć?



Popieram, wiara katolicka i wszystko, co z nią związane, jest powodem większości osiągnięć w naszym kraju, nawet, jeśli to nie były światowe osiągnięcia. Jednakże Kościół Katolicki przyczynił się w dużej mierze do rozwoju technologicznego (o czym polecam się douczyć Panu Quassar, przy okazji polecam słownik języka polskiego, LGBT ma z tym problem) w szerokim spektrum działalności gospodarczej i naukowej. Wszelkie badania to potwierdzają, a dzisiejszy stan "buntu" pośród młodego pokolenia spowodowany jest właśnie zanikiem potrzeby kształcenia religijnego i społecznego. Co mam nadzieję wróci jeszcze do szkół, przedszkoli i żłobków. Mamy tylu wspaniałych księży, trzeba to wykorzystać. Z Bogiem, przeklęci innowiercy!
Zgłoś
Avatar
xalk 2021-10-21, 0:56 1
zaczęło się, nareszcie. krzyże muszą zniknąć z przestrzeni publicznej, jesteśmy świeckim państwem

LeweOkoSaurona napisał/a:

Lewe



hahahah. katolicyzm i Polska to jebany ciemnogrod
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-10-21, 3:41 2
xalk napisał/a:

zaczęło się, nareszcie. krzyże muszą zniknąć z przestrzeni publicznej, jesteśmy świeckim państwem
hahahah. katolicyzm i Polska to jebany ciemnogrod



Jak najbardziej, a razem z nimi postępowe lewe bydło
Zgłoś
Avatar
notak 2021-10-21, 5:12 1
tak jak myślałem,
pod tematem wypowiada się jeden ateista z sensem, który logicznie pisze. a reszta
pojebane trolle powtarzające schematycznie i ciągle te same bzdury od lat
Zgłoś
Avatar
Novik 2021-10-21, 6:09
A jebani sekciarze
Zgłoś
Avatar
Mcnamara92 2021-10-21, 6:17
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpierdol temu pedałowi należy się solidny. Co za kurwa cwel. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Jak taki spierdoleniec ma tyle piw za tak zjebany kom
Zgłoś
Avatar
gumofc 2021-10-21, 7:21
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Kryptokatol

Śmierć ludzi to jest nic ale o kawałek drewna tyle płaczu xd
Zgłoś
Avatar
RamboSerbia 2021-10-21, 11:01 1
PIEKNIE kurwa !!!! Jebac katotaliban.

Pieknie !!! Jebac katoli !!
Zgłoś
Avatar
Throneum 2021-10-21, 11:54 2
Społeczność sadistica: baba zabije człowieka ubaw po pachy i prawilnie, motopizdeczka się rozjebie jest wesoło, flaki na wierzchu komuś wypruli- super, zastrzelił się- extra, gość ściął kawał drewna z kukłą żydowską: lewak i zwyrodnialec a w więzieniu go dojadą. Cóż za inteligencja narodowa?!
Zgłoś
Avatar
Mcnamara92 2021-10-21, 12:09
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpierdol temu pedałowi należy się solidny. Co za kurwa cwel. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Jak taki spierdoleniec ma tyle piw za tak zjebany kom
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie