18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
misiorysio 2013-06-19, 21:32 1
pierdolicie wszyscy, policjant zauważył znak stop no to sobie stanął, niestety nie było następnego znaku który by mu powiedział co dalej więc jak stanął tak został, biedny jeden
Zgłoś
Avatar
Angevil 2013-06-19, 22:23
m851 napisał/a:

wydaje mi się że gościu ma więcej odwagi w sobie niż całe pokolenie jp

Nie logowałem się tutaj z kilka miesięcy a zrobiłem to aby dać ci piwo za ten trafny komentarz! Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ilhantius 2013-06-20, 1:09 1
hogg napisał/a:



W co poubierali mundury?



Na siebie kurwa, odsyłam do słownika...
sjp.pwn.pl/szukaj/poubierali
Zgłoś
Avatar
tomal271 2013-06-20, 23:32
Pojazd na psie pały aż miło tylko mandaty umieją kur.... lepić nawet zaparkować baran nie umie cep po zawodówce w policji ... żalunio
Zgłoś
Avatar
DawioSkorpion 2013-06-23, 17:41
DjCash napisał/a:

Mógłby przy skręcie w prawo się o niego otrzeć Byłaby afera!



Art. 222

§ 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

ale i tak zawsze policja ma "rację" nie jestem z tych JP no ale litości policja jak i straż miejsca jest potrzebna tylko do k*rwy nędzy oni mają pilnować porządku a nie myśleć komu wręczyć mandat żeby większą pensję dostać :/ i jeszcze to nadużywanie przywilejów ....
Zgłoś