18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TheManWithOwl 2017-04-04, 21:30
zbijok,
I wszystko wyglądałoby jak z amerykańskiej pocztówki gdyby nie samochody na blachach UA lub BY wypakowane pod sufit kraciastymi torbami
Zgłoś
Avatar
Kostek_PL 2017-04-04, 21:44 9
Abraxus napisał/a:

Czechy są naszym sąsiadem. Niby tak blisko ale wciąż nam do nich tak daleko. Tam panuje zupełnie inna mentalność i kultura.
Po pierwsze Czechy 100 lat temu zrzuciły okowy ciemnogrodu. Watykański okupant trafił na rynsztok czyli tam gdzie jego miejsce. Dziś 97% Czechów ma wyjebane na religijne halucynacje. Chrześcijańscy czarownicy żyją w należytej nędzy a kościoły świecą pustkami. Kościół nic nie znaczy w Czechach a wierzących traktuje się jako niegroźnych schorowanych pojebów.
Po drugie Czesi nie mają zahamowań jeśli chodzi o seks. To co polski wąsaty janusz nazwie kurestwem, nie łapie się w definicję kurestwa w czechach. W Czechach nie ma obrońców cudzen moralności. Chcesz dawać dupy to dajesz i wszyscy to mają gdzieś.
Po trzecie Czesi potrafią rządzić i dziś mają poziom życia, który jest poza zasięgiem większości Polaków. Min. aparaty ortodontyczne będąc w Polsce synonimem luksusu i fanaberią ultracjuszy w Czechach są pospolitą metodą leczenia dla plebsu.
Po czwarte takie pranki już nie śmieszą bo jest ich w internecie miliony.
Nie wiem co miał udowodnić ten filmik.



Zgłoś
Avatar
Pure_Evil 2017-04-04, 22:47 4
@_proteryan , Mógłbyś mi to rozjaśnić:"Katolicyzm i Chrześcijaństwo, które tak opluwasz dały Ci jedyną cywilizację wysokich technologi i powszechnej wolności, którą obecny marksizm antykulturowy zwalcza. " Jestem ciekaw co na to by powiedział Mikołaj Kopernik, Roger Bacon, Piotr z Abano,Cecco d'Ascoli, Wilhelm Ockham, Pietro Pomponozzi, Hieronim Cardanus, Miguel Servet, Caesare Cremonini, Giordano Bruno, Marco Antonjie (Marcantonio) de Dominis, Giulio Cesare (Licilio) Vanini, Isaac Newton, Georges Leclerc de Buffon, i jeszcze paru innych.

No chybą że mówisz o cywilizacji średniowiecza (co kto woli , chociaż z tą technologią w tamtym okresie...) , oraz bardzo rozwojowej, postępowej i jednocześnie upowszechniającej wolność książce "Malleus Maleficarum (Młot na czarownice)"

Uważam że gdyby nie religia (w tym 10 wieków średniowiecza zafundowanych po części przez KK i inkwizycje ) bylibyśmy na etapie kolonizowania innych planet.

A swoją drogą te pranki już są męczące....
Zgłoś
Avatar
pawlo934 2017-04-04, 23:19
2:42 głupia cipa usiadła na tablet :v
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-04-05, 11:16
wolę już akcje z Czech Streets pooglądać
Zgłoś