18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
wolfik990 2012-08-28, 17:16 1
A jeszcze zdąrze odpisać . Myślisz, że jak robisz jakieś jak francuz jakiś jakieś foty pedalskie to jesteś fotografikiem? Używasz photoschopa i wystawiasz tutaj takie zdjencia -.-. Myslisz ze sie nabiore na takie coas? A ortografie to moge wytluamczyc bo mam dysleksje. I ortografia nie ma nic d co do inteligencji!! Ogarnij sie i rób foty jakieś podwórka sobie sam przed obiadem i po obiedzie
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2012-08-28, 18:39 1
@wolfik990. też mam dysleksje, ale zasłanianie się tym w internecie jest debilizmem. Wszystkie przeglądarki podkreślają wyrazy z błędem a tobie nawet się nie chce tego sprawdzić.
Zgłoś
Avatar
czebit 2012-08-28, 21:05
@wolfik990

No rozśmieszyłeś mnie i myślę, że wszystkich dookoła. Zdjęcia, które wrzuciłem wcześniej (przeleć kilka postów wyżej) oprócz tego w hd w linku są po prostu gołe (to w linku ma nałożoną jedną warstwę i jest wygładzone), w photoshopie je tylko najwyżej przycinałem. Pioruna dziecko nie widziałeś na oczy? Tłumaczenie się dysleksją jest żenujące jak dla mnie. No chyba, że traktujesz to jako zezwolenie od lekarza na bycie kompletnym debilem. Autokorektę w swojej przeglądarce, mam rozumieć, masz w głębokim poważaniu, no bo przecież masz na papierku, że jesteś debilem, więc nie musisz klikać i nikt za to nie może Cię oskarżać. Dodatkowo kryteria jakimi się posługujesz w wyborze rozmówców też mówią o Twoim IQ na poziomie temperatury pokojowej (tak, mam powyżej 20cm w bicu, nie martw się). Jeśli uda Ci się wysilić, no bo przecież czytanie bardzo męczącą czynnością jest, to gratuluję. No chyba, że jesteś trollem pospolitym, w takim razie też gratuluję.
Zgłoś
Avatar
wolfik990 2012-08-28, 21:41
Uwielbiam to . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia
Zgłoś
Avatar
AnubisM 2012-08-28, 21:43 2
I ja się pochwalę


Zgłoś
Avatar
patrix997 2012-08-28, 23:54 2
wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa



Ale pierdolisz głupoty...
Wiesz może co to długi czas naświetlania w fotografii?
Weź trochę ogarnij temat jak chcesz się wypowiadać albo nie odzywaj się.



wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa



Masz tu cepie link i poczytaj trochę:
pl.wikipedia.org/wiki/Piorun

wolfik990 napisał/a:

Uwielbiam to . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia



Na mnie jakby ktoś wrzucał to bym się nie śmiał no, ale widać i są pojebane przypadki
Zgłoś
Avatar
NORIS 2012-08-28, 23:58 3
Też się pochwale, a co ! ;D
Fotografie wykonane w lipcu 2012 w Bielsku- Białej











Zgłoś
Avatar
DragonShade 2012-08-29, 9:09 1
wolfik990 napisał/a:

wszystkie zdjęcia to fejk. Piorón nie roztrzepia się na kilka czenści. Tylko idzie w dół jako jedna linia . Z takimi zdjęciami to na strone photoschopa



wolfik990 napisał/a:



Uwązaj na słowa bydlaku. Załorze się ze nie masz nawet 20 cm w bicepsie lamusie. Gimabazja jebana. Przerabiajom w programach graficznych rużne fotki i myślom że się nie skapne. Jestem zainteligentny na takie posty. Ciaaaaaał idę ćwiczyć



wolfik990 napisał/a:

Uwielbiam to . Nawet nie wiecie jaką mi przyjemność sprawiacie tym, że próbujecie mnie poniżyć . Dzięki dzięki. Będę się śmiał cały wieczór.

Tak tak..
To tylko prowokacja <lol2>

Pozdrowienia



Prowokacja, czy nie - I tak wyszło na to, że jesteś idiotą
Zgłoś
Avatar
wolfik990 2012-08-29, 12:43
DragonShade napisał/a:



Prowokacja, czy nie - I tak wyszło na to, że jesteś idiotą



Dalej tyraj <lol2> Dalej. Beka na cały dzień
Zgłoś
Avatar
Darzla 2013-01-05, 11:26 14
W burzach nie tylko fascynujące są wyładowania atmosferyczne, ale także chmury burzowe, od których nie raz nie można oderwać wzroku.


Reszta w komentarzach
Źródło
Zgłoś
Avatar
matysz 2013-01-05, 11:42
Wrzucaj.
Zgłoś
Avatar
Darzla 2013-01-05, 11:44 7


















Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-05, 13:11
Odrzuca mnie ten fotoszop :/ nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
blackluck 2013-01-05, 13:18
Zgłoś
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2013-06-17, 13:14 57
Kilka ciekawych zdjęć piorunów
reszta w komentarzach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie