18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

Cristian Fernandez może być najmłodszym skazanym na dożywocie.
Trzynastolatek w wieku 12 lat zabił swojego 2-letniego brata podczas "zabawy w zapasy". Co ciekawe, jego matka urodziła go mając również 12 lat. Ogólnie pasjonująca historia dzieciaka wychowanego w patologicznej rodzinie. Jak dla mnie to powinni go leczyć. Więcej pod linikiem tutaj
Zgłoś
Avatar
krzysztof_jerzyna 2012-09-21, 9:15 2
nie powinni go osądzać tak pochopnie młody jest może nie wie że jak sie kogos zabije to on umiera
Zgłoś
Avatar
liana 2012-09-21, 9:23
Powinni go leczyć ?
Tak, ale prądem
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-21, 11:06
A jak dla mnie to powinni go wypierdolić z tego świata co też zrobili, na chuj leczyć chwasta? Z chwasta róży nie zrobisz, każdy ogrodnik ci to powie.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-09-21, 11:29 1
bedzie lizał smietane z kolan
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-09-21, 11:44
"Chcą go ukarać za to, że nigdy nie miał normalnego domu, rodziny? To straszne, przecież ten chłopiec potrzebuje pomocy, miłości, autorytetu, wzorca. Obrzydliwy jest ten świat."
Cytat ze stronki nasygnale.pl
Zgłoś
Avatar
amre 2012-09-21, 11:48 1
merh napisał/a:

u nas 5 lat w zawiasach,bo wczesniej mu sie to nie zdarzyło,chyba ze tata dziany,to dostaniesz rok,tak jak w lublinie koleś za wymuszenie pierwszenstwa na motocykliscie, skutkujące jego smiercia na miejscu. A za zabicie psa dostaniesz 4.



W tym przypadku dziany tata odpada bo tata odsiaduje za spłodzenie bachora z 12-letnią matką, a ojczym go bił i strzelił se w łeb. Niezła patologia ogólnie. Nie widzę sensu by to ciągnąć - krzesło lepsze bo tańsze, a chłopak może by na coś wyrósł, ale świat już go zepsuł do szpiku...
Zgłoś
Avatar
ciumciurumcium 2012-09-21, 11:51 1
krzysztof_jerzyna napisał/a:

nie powinni go osądzać tak pochopnie młody jest może nie wie że jak sie kogos zabije to on umiera



jest czarny... no może nie całkiem, ale mam zadatki na bycie czarnym...
to jest wystarczający powód aby profilaktycznie odizolować go od społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-09-21, 12:58
kogo chcesz leczyć??
Takim to powinno się robić aborcję pozamaciczną, maczetą po głowie
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-09-21, 16:30 1
zrobią z niego śmigło od wiatraka
Zgłoś
Avatar
toka 2012-09-21, 20:29
Jak wiem międzynarodowe prawo chyba zabrania skazywać na dożywocie osób poniżej 15 roku, ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
ozzy88 2012-09-22, 6:54
Cytat z artykułu:

Cytat:

Być może dziecko udałoby się uratować gdyby kobieta od razu wezwała pomoc. Wyszło jednak na jaw, że sama próbowała ratować malucha. Odkryto, że zanim wezwała policję przez kilka godzin szukała pomocy w internecie wpisując w wyszukiwarce m.in. słowo: nieprzytomny...



No kurwa jebne. Co się z tymi ludźmi dzieje? Szkoda, że jeszcze nie walnęła statusika na fejsbuniu, że dziecko leży na podłodze i nie kontaktuje.

Zgłoś