18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Potrącenie na pasach
X................i • 2014-03-08, 18:41
A mamusia uczyła aby patrzeć w obie strony przed wejściem na pasy



PS : Proszę zauważyć z jaką gracją opona spierdala z miejsca zbrodni.
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-03-09, 2:43
BongmanFannajtinajn napisał/a:

Komentarz o słuchawkach mnie rozjebał. Połowa użytkowników sadola to idioci. Zabrałbym wam prawka i zakopał głęboko pod ziemią. Gość był na jebanych pasach i nikt się nawet nie zatrzymał. W Polsce to samo. Święte krowy za kierownicą na pasach się nie zatrzymują. I pod każdym filmikiem na sadolu: "wina pieszego" bo chciał przejść. Ruszyli byście dupę do cywilizowanych krajów byście się nauczyli jak się jeździ. Nikt na nikogo nie kurwi, puszczają na pasach (i nie tylko), rowery jeżdżą po chodnikach (wąskich na 60cm) i nawet jak masz stłuczkę to nikt nie drze japy (na chuj jak to nic nie zmieni, stało się, są ubezpieczenia). Jakość życia w Polsce to jedno, sowiet mental i spięte dupy to drugie. I jeszcze ten upór. Po wypowiedziach wnioskuję, że za sytuację na polskich drogach odpowiedzialni są użytkownicy sadola. Czego ja się tu nie na czytam...



Nie no, bo kurwa pieszy musi "przejść" prosto pod nadjeżdżający samochód. Po to masz gały,by patrzeć. Za sytuację na drogach są odpowiedzialni i kierowcy i piesi. Bo nie musisz się wpierdalać na pasy jak jedzie jeden samochód a za nim kilometr pusto. Bo po huj on ma hamować? Z drugiej strony oczywiście kierowcy też powinni wpuszczać na pasach(huj w dupę frajerom co cisną przez pasy mimo przechodzących przez nie ludzi), ale jak jedziesz 5h albo i więcej bez przerwy to nie zawsze masz możliwość wszystko wypatrzeć i zdążyć zareagować na każdą pierdołę.Auto zatrzymuje się wolniej niż pieszy. A tego tekstu o "stłucze" "nic się nie stało" to szkoda komentować. Bo trzeba być debilem, by uważać,że to żadna szkoda. Jak we mnie idiota twojego pokroju wjechał i miesiąc musiałem się męczyć z meganką 1.4 to myślałem,że mnie kurwica zdejmie. O utracie wartośći samochodu nawet mówić nie będe.
Wróc na ten swój rower i wyjedź gdzieś daleko
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-03-09, 3:58
Znam lepsze sposoby na popełnienie samobójstwa...
Zgłoś
Avatar
beerek 2014-03-09, 9:51
To był tylko trailer do:

Zgłoś
Avatar
Vicek0 2014-03-09, 12:58
Dostał combo jak w Mortal Kombat
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-03-09, 13:34
No ale dlaczego się zatrzymał? Mógł tak truchtać sobie do końca a filmiku by nie było...
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-03-10, 0:39
Cytat:

BongmanFannajtinajn napisał/a:
Komentarz o słuchawkach mnie rozjebał. Połowa użytkowników sadola to idioci. Zabrałbym wam prawka i zakopał głęboko pod ziemią. Gość był na jebanych pasach i nikt się nawet nie zatrzymał. W Polsce to samo. Święte krowy za kierownicą na pasach się nie zatrzymują. I pod każdym filmikiem na sadolu: "wina pieszego" bo chciał przejść. Ruszyli byście dupę do cywilizowanych krajów byście się nauczyli jak się jeździ. Nikt na nikogo nie kurwi, puszczają na pasach (i nie tylko), rowery jeżdżą po chodnikach (wąskich na 60cm) i nawet jak masz stłuczkę to nikt nie drze japy (na chuj jak to nic nie zmieni, stało się, są ubezpieczenia). Jakość życia w Polsce to jedno, sowiet mental i spięte dupy to drugie. I jeszcze ten upór. Po wypowiedziach wnioskuję, że za sytuację na polskich drogach odpowiedzialni są użytkownicy sadola. Czego ja się tu nie na czytam...

Nie no, bo kurwa pieszy musi "przejść" prosto pod nadjeżdżający samochód. Po to masz gały,by patrzeć. Za sytuację na drogach są odpowiedzialni i kierowcy i piesi. Bo nie musisz się wpierdalać na pasy jak jedzie jeden samochód a za nim kilometr pusto. Bo po huj on ma hamować? Z drugiej strony oczywiście kierowcy też powinni wpuszczać na pasach(huj w dupę frajerom co cisną przez pasy mimo przechodzących przez nie ludzi), ale jak jedziesz 5h albo i więcej bez przerwy to nie zawsze masz możliwość wszystko wypatrzeć i zdążyć zareagować na każdą pierdołę.Auto zatrzymuje się wolniej niż pieszy. A tego tekstu o "stłucze" "nic się nie stało" to szkoda komentować. Bo trzeba być debilem, by uważać,że to żadna szkoda. Jak we mnie idiota twojego pokroju wjechał i miesiąc musiałem się męczyć z meganką 1.4 to myślałem,że mnie kurwica zdejmie. O utracie wartośći samochodu nawet mówić nie będe.
Wróc na ten swój rower i wyjedź gdzieś daleko

Co do stłuczki. Darcie kurwa japy na pewno coś zmieni, wyskoczy jin z rozbitej lampy i Ci ją naprawi. Nikogo to na pewno nie cieszy, ale po co zwiększać napięcie? Co do puszczania na pasach to się ogarnij trochę bo jak widzę masz jakieś problemy. Nie pieprz mi o drodze hamowania i o tym kto ile ma czekać. Panicz ze wsi? Polska to chyba jedyny kraj w Europie, który znam gdzie jeździ się 50 w mieście. Wszędzie jeździ się szybciej i jakoś człowiek zawsze przejdzie, przejedzie na przejściu i nawet po za nim. Z tym, że w Polsce za potrącenie na pasach dostaniesz zawiasy. Na za chodzie będziesz bulił komuś do końca życia rentę. Może prawo w Polsce jest zbyt mało surowe i później mamy takich mądrych, którzy zawsze się spieszą. Poczekam sobie aż puścisz dzieciaki do szkoły w tedy możemy pogadać o pasach i kto powinien mieć oczy.

______________

Gdzie kończy Chuck Norris tam zaczyna Bongman.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów