18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
realign 2018-09-09, 16:16 1
LaChupacabra napisał/a:

W Polsce jak w lesie. Za potrącenie rowerzysty powinien być kryminał jak za jazdę po pijaku.



Za pedałowanie po ulicy stos.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-09-09, 16:59 2
@Velture Od tego zacznijmy, że za naszych czasów jedyne potrącenia rowerzystów to były wtedy, kiedy jechali zygzakiem. Nie było wyścigów o sekundy, żeby zdążyć na seks analny z korporacyjnym pracodawcą, a ludzie jakoś mniej skakali sobie do gardeł z byle powodu.
Zgłoś
Avatar
kleszczyk2 2018-09-09, 18:09 1
@LaChupacabra "3. Brak surowych kar dla użytkowników dróg za zagrożenie słabszemu uczestnikowi ruchu (erg rowerzyście, pieszemu)"
To się nie pchaj na drogi jak taki słaby jesteś. Zazwyczaj to pedalarze powodują takie sytuacje bo jeżdża sobie środkiem drogi jak święte krowy nie patrząc na to że inni chcą ich wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
sereja3 2018-09-09, 18:15
Przecież to Pazdan.
Szczęście, że samochód jeszcze cały
Zgłoś
Avatar
martinkane 2018-09-09, 19:19 1
W moim mieście zrobili drogę rowerową wzdłuż chodnika ,a pedalarze zasuwają drogą równoległą i blokują ruch.
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2018-09-09, 19:31
Velture napisał/a:



W Polsce jest jak w lesie bo jakiś kurwa debil z idiotą do pary z paroma kretynami ustalili, że pedelarze mogą sobie jeździć na równi z kierowcami.


Móc a musieć to mała różnica.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-09-09, 20:12
Jak już idziemy po całości, to wpierdalał bym im kary za brak ciągłości oc. Tak powiedzmy pół kary dla posiadacza osobówki, czyli 2100zł.
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-09-09, 20:38
jebać pedalarzy, oczywiście wielkim kutasem w dupe
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2018-09-09, 20:52
Velture napisał/a:


Się kurwa nie zesraj i łańcuch sobie nasmaruj.

W Polsce jest jak w lesie bo jakiś kurwa debil z idiotą do pary z paroma kretynami ustalili, że pedelarze mogą sobie jeździć na równi z kierowcami.

Kiedyś kurwa były karty rowerowe a teraz byle frajer bez żadnej znajomości przepisów wsiada sobie na rower i jedzie jak mu się kurwa podoba.

Za moich czasów kurwa w podstawówce organizowano kurs na kartę rowerową. Trwało to pi razy drzwi ze 2-3h a potem szybki egzamin przez policjanta. Tak czy srak kurwa uczyło podstaw zasad ruchu drogowego.

Jestem nawet za tym aby nie każdy musiał mieć taką kartę. Osoby z dowolną kategorią prawa jazdy nie muszą mieć karty rowerowej bo z założenia powinny znać przepisy. Ale ktoś bez prawka ani karty niech wypierdala kurwa i trenuje łydy z buta chodnikiem a nie zapierdala kurwa w tandemie zajmując pół ulicy bo gdzieś kiedyś ktoś mu powiedział, że tak wolno.
Do tego obowiązkowe OC. Chuj kurwa, że boli. Boli bo ma boleć. kilkadziesiąt złotych rocznie to nie majątek a nie potem kierowca ma się jebać po sądach cywilnych 2-3 lata żeby finalnie komornik ściągnął z pedelarza po następnych paru latach.

No a na filmie wina samochodu aby kolejni pedelarze się nie dojebali do mnie.



Często pedałuję, lecz wina pedalarza. Przejeżdzał na przejściu, a ma przeprowadzać rower.
Ja zdawałem na kartę rowerową i na motorowerową, a nie na skuter na dowód zjeby jeżdzą.
Zgłoś
Avatar
haber6666 2018-09-09, 20:56 5
Jako głównie rowerzysta, zauważyłem, ze największą kulturę na drodze prezentują ludzie w porządnych samochodach. Jeżdżą elastycznie i szanują wszystkich użytkowników drogi (pieszych, rowerzystów). Najwiekszy ból dupy i agresywne zachowania prezentują ludzie w chujowych samochodach, przeważnie mieszkający na dużych biednych osiedlach lub w podmiejskich wsiach. Chyba zżera ich frustracja, ze tak nedznie wypadli w życiu. Ja odstawilem samochód na bok, gdyż postanowiłem o siebie zadbać, mam komfort bo pracuję blisko miejsca zamieszkania. Moja żona widząc wiele plusów z jeżdżenia rowerem, również się na niego przesiadła. Nie czuję się jakimś "pedalarzem", tylko świadomym wspolużytkownikiem drogi, denerwuje mnie gdy kierowcy nie traktują mnie jak równego sobie. Naszczescie takich jest relatywnie niedużo. Jeśli, dla kogos z was rowerzysci to bardzo duży problem na drodze, to polecam z tejże drogi nie korzystać, a do swojej pracy w fabryce czy macdonaldzie jeździć autobusem.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2018-09-09, 21:10
@kretowicz14

już to znieśli podobno, teraz trzeba mieć papiery żeby jeździć skuterkiem nie da się na dowód i bardzo dobrze ;P
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2018-09-09, 21:26
KiKiZ napisał/a:

@kretowicz14

już to znieśli podobno, teraz trzeba mieć papiery żeby jeździć skuterkiem nie da się na dowód i bardzo dobrze ;P



i bardzo dobrze bo widziałem już dziadków którzy nie widzieli licznika przed sobą, a się pchali w największe miasta. Później płacz bo dziadek na hardzie.
Zgłoś
Avatar
jaeger 2018-09-09, 21:44 2
Dostałem w spadu motocykl, WSK 175. Żeby na nim jeździł musiałem:
Zdać prawo jazdy (1500 zł)
odprowadzić podatek od spadku (200 zł)
Zarejestrować (120 zł)
Ubezpieczyć (200 zł)
Zrobić przegląd (63 zł)

A debil na rowerze płaci 0 zł i jest równym ze mną uczestnikiem ruchu drogowego. Baran bez znajomości zasad ruchu drogowego.
Czego się spodziewać po amebach co jadą pojazdem wraz z dwoma pedałami?
Zgłoś
Avatar
dabster 2018-09-10, 0:33
Czy on tam stał czy przejeżdżał przez pasy, bo na telefonie nie widzę? Jeśli przejeżdżał to sam się upierdolił, wina po jego stronie.
Zgłoś
Avatar
kasztaniarz 2018-09-10, 8:06 1
rower ma 2 pedały a samochód zazwyczaj 3, więc nie wiem kto tu jest większym pedalarzem ʕ ͡° ͜ʖ ͡°ʔ
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie