18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
URAGE 2019-05-15, 13:05 1
pianista napisał/a:

Ale trzeba być amebą żeby zrobić jak ta dziewczyna.



Co? Przejść po przejściu dla pieszych, kiedy auta się zatrzymały? Trzeba być amebą, żeby tak zapierdalać na obwodnicy, bo na to ta droga wygląda.

rocknroll napisał/a:

Kurwa, ale kto to widział przejście dla pieszych na autostradzie ? Projektanci dróg w Rosji powinni brać pod uwagę brak wyobraźni swoich kierowców i przy 4 pasach robić przejścia pod lub nadziemne



Typowy zjeb, co widzi 3 pasy to znaczy, że wolno zapierdalać i jeszcze mu ludzie piwa stawiają. To jest kurwa najpewniej jakaś obwodnica w mieście, gdzie przejścia się zdarzają i przepisowo masz przez to 70, a nie 140.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-05-15, 13:34
Gościu od razu poszedł do bagażnika po szpadel, perhydrol i wapno gaszone.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePije 2019-05-15, 17:00 2
URAGE napisał/a:

Co? Przejść po przejściu dla pieszych, kiedy auta się zatrzymały? Trzeba być amebą, żeby tak zapierdalać na obwodnicy, bo na to ta droga wygląda.
Typowy zjeb, co widzi 3 pasy to znaczy, że wolno zapierdalać i jeszcze mu ludzie piwa stawiają. To jest kurwa najpewniej jakaś obwodnica w mieście, gdzie przejścia się zdarzają i przepisowo masz przez to 70, a nie 140.



No nie wszystkie sie zatrzymaly. Chuja sie rozgladala.
Ja jak nawet przechodze na zielonym i wszystkie auta stoja, to sie rozgladam czy spomiedzy aut nie wypierdoli jakis skuter czy motocykl.
No ale ja sie wychowalem w Wawie gdzie jest duzy ruch, wiec dla mnie czy moich znajomych taki odruch jest naturalny i automatyczny, a dla pizdy z filmiku, skoro zyje przy takiej drodze tez powinien byc.



Pozdro dla ludzi z instynktem samozachowawczym
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-05-15, 20:46
Sie nie przebiega.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2019-05-16, 13:32 1
Wiadomo że dziewczyna zjebała...i wiadomo że gościu który ją potrącił zjebał...ale kurwa mać jakim trzeba być debilem żeby na takich drogach przepuszczać pieszego...chciał być chuj uprzejmy a zabił..
Zgłoś
Avatar
veb_boy 2019-05-17, 13:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poszedł zobaczyć, czy ma worek na zwłoki...



Raczej sprawdzić czy ma miejsce żeby zabrać "na później"..
Zgłoś