18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Potrącenie rowerzysty przez dziecko
k................z • 2012-09-12, 10:00
Jakby się mogło wydawać, to dziecko powinno zostać uszkodzone, a nie odwrotnie... Wypadek z wczoraj w Toruniu.

Akcja na początku, później gość się zbiera i przyjeżdża karetka, czyli nudy.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-09-12, 14:13 31
Widać na tym filmiku typowy schemat wypadków w Polsce (ale i na świecie również czasami). Rowerzysta przewraca się o dziecko, które wychodzi z tego bez szwanku. Oczywiście gdyby mu sie coś stało to facet do końca życia by się nie wypłacił, bo przeciez to on jest BE i zapierdalał, a takie dziecko to moze jeszcze nie myśleć i to nie jego wina że sie wpierdoliło na jezdnię jak bydło. Następny etap jest bardzo charakterystyczny. Otóż cała ulica nagle jakby zwalnia. Wszyscy zostawiają to co robili i zaczynają przyglądac sie skutkom wypadku. W tym filmiku na szczęście ktoś wyłamał się z tłumu i pomógł rowerzyście. Potem nuda, ale przed przyjazdem karetki zbiera się ogromna ekipa ekspertów którzy zdarzenia nawet nie widzieli. ale muszą wypowiedzieć swoje chuja warte zdanie i podzielić się nim ze wszystkimi dookoła. Jak mnie to wkurwia.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-09-12, 14:34 1
Schabik napisał/a:

Widać na tym filmiku typowy schemat wypadków w Polsce (ale i na świecie również czasami). Rowerzysta przewraca się o dziecko, które wychodzi z tego bez szwanku. Oczywiście gdyby mu sie coś stało to facet do końca życia by się nie wypłacił, bo przeciez to on jest BE i zapierdalał, a takie dziecko to moze jeszcze nie myśleć i to nie jego wina że sie wpierdoliło na jezdnię jak bydło.



Nie wiem jakim prawem w Polsce rowerzyści poruszają się po jezdni. W większości przypadków nie mają prawa jazdy nie znają przepisów i powodują zagrożenie (o wkurwianiu kierowców nie wpsomne). Spoko nie jego wina dziecko mu wyleciało nie widział, ale poruszając się po jezdni powinien też czasem spoglądać na boki i uważać czy coś mu nie wybiega, zasada ograniczonego zaufania, nie od dziś wiadomo że ludzie przechodzą jak cielaki tam gdzie im wygodnie a nie tam gdzie przejście.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-09-12, 14:44 6
Kurwa mać, szkoda, wielka, naprawdę wielka szkoda że nie jechał tamtędy zestaw, tak grubo powyżej 30 ton.
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2012-09-12, 15:04 22
@ bigosamigos77 - traktuję Twój post jako ironię, bo poważnie nie można tego brać. Rowerzysta powinien poruszać się po jezdni, a nie po chodniku. Po drugie, jeżdżę od wielu lat i na rowerze i samochodem i motocyklem. Pieszym jestem jeszcze dłużej! I jakiekolwiek generalizowanie to paranoja. Wystarczy trzymać się przepisów, kultury i zdrowego rozsądku, bo czasem przepis to nie wszystko. I zdanie "poruszając się po jezdni powinien też czasem spoglądać na boki i uważać czy coś mu nie wybiega" to już mistrzostwo głupoty byłoby, gdyby było na poważnie. Co może jeszcze? Detektory ruchu przy prędkości 30 km/h? Jak się będziesz cały czas rozglądał jadąc samochodem, to wjedziesz komuś w kufer... Na nagłe wtargnięcie żaden mistrz kierownicy nie pomoże... Mnie od małego uczono, aby się oglądać przed przekroczeniem jezdni. Zarówno w domu, jak i w szkole. Tego dziecka nikt nie nauczył, więc ma opiekunów nieostrożnych, a i w szkole nie wiem czego się teraz uczy. Trzeba szanować każdego uczestnika ruchu. Na jezdni poza przejściem pieszy nie ma pierwszeństwa. Jadąc autem uważam na pieszych i rowerzystów. Jadąc rowerem uważam na pieszych i jadę przepisowo. Idąc nie włażę byle gdzie i nie chodzę po ścieżkach dla rowerzystów. Kropka.
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2012-09-12, 15:47
Właśnie znalazłem to żółte clio na Allegro :O
Zgłoś
Avatar
Kos 2012-09-12, 15:57
bydgoskie najbardziej gówniane osiedle w Toruniu...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-09-12, 16:15 1
sprawca zbiegł z miejsca wypadku
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-09-12, 16:57 1
Miał pedał ścieżkę rowerową to zapierdalał po ulicy. Pedał na rowerach niech płacą OC wtedy niech na drogi wjeżdżają.
A bachor chuj. Szkoda, że zamiast pedała na bicyklu auto nie jechało- byłby piękny hard.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-09-12, 17:30 1
starzy tego dzieciara powinni bulić cięzkie pieniadze do końca życia temu rowerzyście
Zgłoś
Avatar
Xothr 2012-09-12, 18:20 1
cos kurwa ciemny ten dzieciak, pewnie jakis jebany kebab
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-09-12, 18:25
ru_ziolo napisał/a:

Miał pedał ścieżkę rowerową to zapierdalał po ulicy. Pedał na rowerach niech płacą OC wtedy niech na drogi wjeżdżają.
A bachor chuj. Szkoda, że zamiast pedała na bicyklu auto nie jechało- byłby piękny hard.



Czy ktoś postawi diagnozę?
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-09-12, 21:11
bigosamigos77 napisał/a:



Nie wiem jakim prawem w Polsce rowerzyści poruszają się po jezdni. W większości przypadków nie mają prawa jazdy nie znają przepisów i powodują zagrożenie (o wkurwianiu kierowców nie wpsomne). Spoko nie jego wina dziecko mu wyleciało nie widział, ale poruszając się po jezdni powinien też czasem spoglądać na boki i uważać czy coś mu nie wybiega, zasada ograniczonego zaufania, nie od dziś wiadomo że ludzie przechodzą jak cielaki tam gdzie im wygodnie a nie tam gdzie przejście.



Powiem ci jakim prawem rowerzyści jeżdżą po drogach . Bo nie ma w tym kraju DRÓG ROWEROWYCH DEBILU .
Zgłoś
Avatar
NluckY 2012-09-12, 23:45
Patrzcie jak ten nieodpowiedzialny kierowca w 1:07 zapierdziela czarnym samochodem ;/. Mam nadzieję, że złapie policja bo przez takich jazda rowerem to syzyfowe prace...

______________

"Człowiek jest jak stolarz; rodzi się, żyje, a później umiera"
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-13, 1:46 3
Zgłoś
Avatar
malin71 2012-09-13, 14:54
@ru_ziolo, też mnie wkurwiają te rowerowe zjeby na jezdni, kiedy obok jest ścieżka rowerowa. Tak jak piszesz - niech płacą OC i niech dopierdalają im mandaty za jazde na czerwonym świetle itd, prawa takie jak dla kierowców.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie