18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Potrącenie
ronio19 • 2012-04-23, 9:32
Pomyliła gaz z hamulcem. Biegu wstecznego też wrzucić nie potrafi.
Zgłoś
Avatar
Desertsun 2012-04-23, 20:06 3
Jako pierwsza kobieta w tej dyskusji odważę się i napiszę - ale z tej azjatki głupia cipa!
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-04-23, 20:46 2
@Desertsun tą wypowiedzią pokazałaś, że masz jaja
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-04-23, 20:49 1
Czy tylko ja mam wrazenie, ze po uderzeniu ona nadal przynajmniej do polowy trzyma gaz wcisniety?
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-04-23, 23:34
Franz Maurer nie miał racji kobiety nie są złe kobiety są bezdennie głupie
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-04-24, 0:24
FryzjerZG napisał/a:

dlatego mowie zawsze w stu procnentach serio, a ludzie mysla ze ja zartuje sobie. Kobiety powinny przechodzic testy PSYCHIATRYCZNE zanim wsiada do eLki. Polowa kobiet nienadaje sie, kobiety sa mniej inteligentne, maja slabsze czucie wszelkich pojazdow, nie znaja sie na budowie samochodu. Pozwalanie kobietom jezdzic to proszenie sie o wypadek...



a najsmutniejsze to ze gdyby mezczyzna tak zrobil to by wycofal a ta idiotka tak trzyma to biedne dziecko...
Zgłoś
Avatar
Herrra 2012-04-24, 1:47
Taka osoba nie powinna hulajnogą jeździć a co dopiero autem... Co za rozhisteryzowana p*zda!
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-04-24, 3:08
Ciekawe że żadna użyszkodniczka się nie wypowiedziała

Uważam że na egzaminach na prawko powinny być jakieś testy, badające reakcję w sytuacji zagrożenia.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-04-24, 18:14
Jak można być tak popierdolonym żeby pchać się za kółka nie potrafiąc prowadzić??
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2012-04-24, 18:29 1
I właśnie dlatego nie mam prawa jazdy, nie dość że nie orientuje się w terenie, to pewnie bym darła ryja jak ta baba
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-04-24, 19:38
@up a masz fotkę?
Zgłoś
Avatar
veroniki 2012-04-25, 0:47
Chcecie, żeby się kobiety wypowiedziały? To macie.
Normalnie aż musiałam założyć konto, żeby skomentować głupotę tej pi*dy! Oficjalnie ogłaszam, że przez takie debilki wstyd mi za to, że jestem kobietą-kierowcą. Osobiście uważam, że jeżdżę b. dobrze i mój ojciec, który jest zawodowym kierowca i byłym instruktorem jazdy też tak uważa. Sama się spotykam z kobietami-kierowcami i muszę przyznać, że macie rację, powinny być jakieś testy albo coś, bo takie idiotki tylko stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu, sama chętnie bym się takim poddała, bo wiem, że przeszłabym je bezproblemowo. Niestety, ale tępych facetów też nie brakuje, popełniają wiele błędów, ale innych niż kobiety.
Dziękuję, dobranoc
Zgłoś
Avatar
Desertsun 2012-05-05, 21:41
Coliber napisał/a:

Ciekawe że żadna użyszkodniczka się nie wypowiedziała



Jasne, że skomentowała
Zgłoś