18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Poważny sam po raz trzeci :)
.3lite • 2012-07-21, 16:21
Świetna kontynuacja poprzednich części i myślę, że ludziom tutaj powinno się nawet spodobać



Gra już jakiś czas temu wyszła ale polecam.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-07-21, 23:55
T34v2 napisał/a:

W tej częsci przedobrzyli. Jedynka była najlepsze, to juz nie to samo :9



Przeszedłeś by tak twierdzić? Zawsze się tak mówi ale w tym wypadku to nie prawda.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2012-07-22, 3:03
O czym Wy mi tu... Jakies ser... sam... powiadasz hardcore.. kal a nie hardcore.. quake2 trzeba bylo grac... to byl hardcore.. i przy okazji najlepsze multi jakie widzialem (teamplay) ehh to bylo cos.. Do dzis czasem wejde na server, bo nawet jeszcze stoja
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-07-22, 3:04
Fajne.
Napierdalac trzeba.
Zgłoś
Avatar
Lumpy 2012-07-22, 10:01
Chyba was popierdolilo w wymaganiami.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-07-22, 10:26
Jeżeli chodzi o czysty survival, to sorry ale to było w jedynce była walka z hordami potworków gdzie tylko trzymało się "fire" i schodziło z drogi pociskom... w 3ce to juz nawet broń trzeba przeładowywać, i stworki od tyłu mogą cię zajść, won mi z tym realizmem
alien shooter rox
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-07-22, 11:32
makabrax napisał/a:

Jeżeli chodzi o czysty survival, to sorry ale to było w jedynce była walka z hordami potworków gdzie tylko trzymało się "fire" i schodziło z drogi pociskom... w 3ce to juz nawet broń trzeba przeładowywać, i stworki od tyłu mogą cię zajść, won mi z tym realizmem
alien shooter rox



Coś ci się pomyliło, grałem w jedynkę zaraz po trójce dla przypomnienia ponieważ trójka dzieje się przed jedynką i:

1. W jedynce może ci się trafić cholerny backspawn, w trójce to dużo mniej możliwe.
2. W jedynce pierwszy rewolwer też trzeba przeładować (w trójce to samo) a potem jak bierzemy strzelbę to w niej nie trzeba i tak samo jest w trójce.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-07-22, 12:02
Do trzech razy sztuka.
Zgłoś
Avatar
woodbine 2012-07-22, 12:40
Left 4 Dead > to
Zgłoś
Avatar
Spartan117pl 2012-07-22, 13:02 3
Dobra reaktywacja starego Serious Sama

Ale najlepsze jest zabezpieczenie antypirackie ^^ nie blokuje ono gry ale dodaje nieśmiertelnego i super szybkiego skorpiona, który w znaczący sposób utrudnia życie piratom, którzy chcą przejść grę ;D

Tutaj filmik:


Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawy sposób na obronę przeciwko piractwu
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-07-22, 13:15
Dodajmy jeszcze to, że ta gra nie jest robiona dla kasy jak w/w l4d a dla ludzi - w chwili premiery kosztowała niecałe 70 zł a teraz na steamie można ją wyrwać za 24 pln, na Allegro mamy boxy po 40 pln.

@Spartan117pl

Ta muzyczka jest z finałowego bossa na samym końcu Świetny kawałek.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-07-22, 16:41
.3lite napisał/a:



A może zamkniesz mordę jak nie masz nic do powiedzenia?



a co kurwa nie widzisz krzyworyjcu wiadomości ? masz kompa z win95?
Zgłoś
Avatar
LevyPL 2012-07-23, 23:41
gra jest troche szitowa, już w sumie Duke Nukem mi się bardziej podobał
Zgłoś