18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
DeJotPe 2013-01-13, 21:11
Statystycznie rzecz biorąc za max 6 lat (bo tyle wynosi średnia uprawiania tego sportu) zobaczymy ją na wózku inwalidzkim lub jako graffiti na skale...
Zgłoś
Avatar
zieli88 2013-01-13, 21:46
myślę, że i Ty byś wiedział co zrobić ze swoim życiem gdybyś miał więcej gotówki
Zgłoś
Avatar
Hydroxizinum 2013-01-13, 22:21
Pierdolenie z tymi pieniędzmi, jak ktoś będzie chciał coś zrobić z własnym życiem to to nie będzie dla niego przeszkodą. Może sobie nawet iść pobiegać czy poskakać po rurach w stylu Street Workout i wszystko za darmo, ale wiadomo, łatwiej przy kompie siedzieć i narzekać
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-13, 23:00 3
Cytat:

Pierdolenie z tymi pieniędzmi, jak ktoś będzie chciał coś zrobić z własnym życiem to to nie będzie dla niego przeszkodą.



Zawsze mnie rozkłada ten idiotyczny ''argument''... Jeśli dla ciebie bieganie to jest taka sama dawka adrenaliny, co skok ze spadochronem albo nurkowanie na swobodnym oddechu to najwyraźniej jesteś pierdolnięty.

Sporty ekstremalne kosztują. Sam jestem nimi zafascynowany i w miarę możliwości staram się je uprawiać, ale niestety nie mogę robić wszystkiego, co bym chciał i jak często bym chciał, bo takie spadochroniarstwo czy nurkowanie to wydatek kilku tysięcy. A niestety skok ze spadochronem bez kursu i spadochronu to nie sport ekstremalny tylko skrajny przykład głupoty...
Zgłoś
Avatar
Hydroxizinum 2013-01-13, 23:21
Nie pisałem typowo o sportach ekstremalnych, tylko ogólnie o sportach. Kolo napisał, że zamiast robić coś z życiem to siedzi przed kompem, więc napisałem że żeby zrobić coś z życiem, a jednocześnie łyknąć trochę sportu nie zawsze trzeba mieć portfel wypchany kapuchą

Co do skakania czy nurkowania zgadzam sie, trzeba mieć trochę kasy. Jednak aby uprawiać inny sport, podnoszący adrenalinę, tak jak pisałem wyżej, już nie. Przykładem może być np. boks, za którego już nie trzeba płacić kilku tysięcy, tytko kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a w niektórych miastach nawet za darmo. Wiadomo, że to nie to samo i skok z wysokości 3000 m będzie o wiele bardziej pasjonujący, ale zawsze to lepsze niż gnić przed kompem/telewizorem
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-01-13, 23:44
Cytat:

Nie pisałem typowo o sportach ekstremalnych, tylko ogólnie o sportach. Kolo napisał, że zamiast robić coś z życiem to siedzi przed kompem, więc napisałem że żeby zrobić coś z życiem, a jednocześnie łyknąć trochę sportu nie zawsze trzeba mieć portfel wypchany kapuchą



Tutaj mogę przyznać ci rację choć koleś napisał ''podziwiam takich ludzi'' i wrzucił film o sportach ekstremalnych, więc kontekst jasno wskazuje na sporty ekstremalne.
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2013-01-14, 0:23
Nie chce narzekać ale przy typowych zarobkach Polaków takie hobby to raczej kosmos Oczywiście jeżeli ktoś się tym pasjonuje to będzie wytrwale dążyć do celu i pewnie go osiągnie.. ale z drugiej strony utrzymaj rodzinę i skacz na spadochronie za 2500zł brutto miesięcznie
Zgłoś
Avatar
bartek0094 2013-01-14, 10:34
Raczej wie co zrobić z kasą.
Zgłoś
Avatar
SuperMarioBros 2013-01-14, 15:10
Cialo zanurzone w wodzie zyskuje na urodzie.
Zgłoś