18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
qwerq221 2014-04-06, 20:21 4
Ki chuj się tam zapaliło? Co on kurwa słomy dodał żeby konie nakarmić?
Zgłoś
Avatar
EL_SENIORRO 2014-04-06, 20:33 7
co za kurwa debil podniósł maskę do góry...
... dla niewtajemniczonych:

- maskę podnosimy delikatnie do góry (5-10cm) i przez tą szparę rozpylamy na silnik proszek z gaśnicy, który ma za zadanie odcięcie dostępu tlenu dla palącego się ognia,

- otwierając maskę osiągamy efekt całkiem odwrotny i mamy wtedy takie widowiskowe ognisko jak na powyższym filmiku

PROSZĘ
Zgłoś
Avatar
krzysioo69 2014-04-06, 20:34
@firmodnikon ty chyba pojebany jesteśjaka codzienność? nawet ze stalowej to autko nie było. Gość przykatował merca i sie olej zapalił a reszte widać na obrazku
Zgłoś
Avatar
ooip 2014-04-06, 20:37
pewnie silnik za zimny byl
Zgłoś
Avatar
japkoI 2014-04-06, 20:44
ostatnio u mnie na wsi jakiemuś kolesiowi się auto zapaliło, to wjechał sobie spokojnie na chodnik, zadzwonił gdzie trzeba. o masce zapomniał, choć po jego spokoju wiedział co robi (pewnie dobre autocasco). najśmieszniejszym w tym wszystkim był widok ludzi biegnących do tego auta z gaśnicami o pojemności ok. 5 litrów. żenada. lepiej kupić porządną gaśnicę, a nie taką na jedno psiknięcie.
Zgłoś
Avatar
mloncur 2014-04-06, 20:57 4
JustPlay napisał/a:

Wielcy ku*wa znawcy. To jak mieli gaśnicami to ugasić? Na maskę kierować strumień ? Czy może zamknąć poczekać aż ktoś przybiegnie z gaśnicą i wtedy próbować podnieść gorącą jak sku*wysyn maskę ?
Ale i tak szkoda, że nie jebło



nie wiem czy głupi jesteś czy tylko udajesz, ale jak ci się pod maską zapali to nie podnosisz jej do samej góry tylko trochę i wtedy ładujesz gaśnicą, nie wierzysz mi spytaj ojca ewentualnie idź zrobić prawko może na kursie ci to wytłumaczą
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-04-06, 21:00
własnie, nie powinni rozjebywać maski otworem
Zgłoś
Avatar
JustPlay 2014-04-06, 21:09
Fakt, na kursach wszelakich i zaleceniach SP taki jest sposób. Przyznaje się. Aczkolwiek samodzielne myślenie nie jest zabronione.
Zgłoś
Avatar
panzer_IVh 2014-04-06, 21:18
JustPlay napisał/a:

[...] Aczkolwiek samodzielne myślenie nie jest zabronione.



kwestia czasu.

Swoją drogą szkoda W210. A co do gaszenia, wszyscy niby wiedzą, że tylko uchylać maskę, a połowa ludzi w stresie i tak zrobi wszystko źle.
Zgłoś
Avatar
JustPlay 2014-04-06, 21:27
W208.
No tak, w stresie impulsywnie działają. No szkoda, szkoda, bo autko fajne.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-04-06, 21:39
Pierwsza kiełbaska z ogniska w sezonie zaliczona
Zgłoś
Avatar
Speedfight2Leo 2014-04-06, 21:40
Jebac merola najwazniejsze że beta uratowana
Zgłoś
Avatar
sevenbrother 2014-04-06, 21:46 1
fast and fireus
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-04-06, 22:07 1
Jak zwykle na sadolu jest grupa ludzi którym żal autka i tacy którzy nigdy nie kupią takiego auta chyba, że na kredyt, którzy to własnym podejściem że to jakiś bogaty chuj lub złodziej i ma takie autko. Ludzie nigdy nie będziecie mieć fajnego autka kiedy sami uważacie, że staniecie się wtedy złodziejami i bogatymi chujami, sam mózg wam na to nie pozwoli.
Zgłoś
Avatar
anonimoowa 2014-04-06, 22:54
moje miasto, takie piękne..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie