18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sick_Stick 2014-05-08, 10:47 2
co za chamstwo na polskich ulicach
Zgłoś
Avatar
pansuchar 2014-05-08, 11:28 1
Straż Pożarna - jedyny organ państwowy do którego można mieć zaufanie
Zgłoś
Avatar
fenyloetyloamina 2014-05-08, 13:08
Tylko dlaczego trawe gasili tymi grabiami czy co to było? Bo nie rozumiem czemu wody nie użyli czy tam piany czy innych metod.
Zgłoś
Avatar
M.K. 2014-05-08, 13:38
Przed Policją jadącą na sygnałach tak nie uciekają. Tutaj wiedzą, że ta ciężarówka raczej nie wyhamuje i jak nie zjadą jej z drogi, to osobówkę zwyczajnie rozjebie
Zgłoś
Avatar
Srasquacz 2014-05-08, 15:07 1
Jak mnie ten sadistic wkurwia czasem. Przez 10 minut pisałem wypociny i mi nie wysłało.
W skrócie, strażacy ok super świetni fajni. Jak ich wynagradzają, ile mają wyjazdów, jakie mają procedury i oparcie w prawie przy tym co robią, ile zarabiają ratownicy w pogotowiu, ile mają wyjazdów, jakie mają procedury i oparcie w prawie przy tym co robią.

Wszyscy tak spuszczają się, że to co robią jest takie super a jak ratownik podniesie pacjenta z ziemi a powinien mieć wyjebane i czekać kolejne kilkanaście minut na drugą karetkę bo nie może tyle podnosić to każdy pierdoli, że za to mu płacą. Ok, co to za problem podnieść kogoś z ziemi, strażacy też to robią- dobrze tylko na jeden wyjazd straży pożarnej u mnie w robocie przypada 30-100 wyjazdów pogotowia a zespół jest 2-4 osobowy, w tym często pigulara i profesor doktor. Jak się ludzie spuszczają, że strażak ściągnął kota z drzew to nie się ludzie cieszą że ratownik podnosi człowieka z ziemi narażając swoje całe prosperowanie na tym świecie (jak mu jebną plecy to już sobie raczej chłopina nie popracuje w zawodzie) w imię dobra pacjenta- mało medialne ale bardzo realne.

Lubie strażaków fajni chłopacy, ale w mediach są zbyt gloryfikowaniu.

Dziękuję Pa
Zgłoś
Avatar
15243 2014-05-08, 15:55 1
@UP

po prostu ludzie, którzy nie mieli styczności z PRM od strony właśnie systemowej nie są w stanie zrozumieć jak musi zapierdalać ratownik przez 12 godzin na dyżurze
Zgłoś
Avatar
senio998 2014-05-08, 17:10
fenyloetyloamina napisał/a:

Tylko dlaczego trawe gasili tymi grabiami czy co to było? Bo nie rozumiem czemu wody nie użyli czy tam piany czy innych metod.



to nie są kolego grabie, to są tłumice jak nazwa wskazuje służy do tłumienia ognia, więc po co tracić wode na mały ogień albo środek pianotwórczy, woda mniej kosztuje, ale środek pianotwórczy już trochę więcej, a przy tłumicy to i strażak trochę kondycji nałapie, bo trzeba się namachać
Zgłoś
Avatar
xarkons 2014-05-08, 18:03
Na chuj reszta tej bandy trabi. Kurwa jedzie straz, karetka zjedz na pobocze pacanie, takie proste a i komus moze uratowac zycie.
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2014-05-08, 19:14
Zajebiste! Nawet jako dorosły facet, jaram sie tym jak dziecko:D
Zgłoś
Avatar
zmysl0wy 2014-05-08, 21:44
Straż Pożarna - jedyna służba mundurowa którą ludzie szanują
Zgłoś
Avatar
Kamiler 2014-05-09, 2:07
Czołem chłopaki!
Dlaczego OSP Raszyn a nie OSP Nadarzyn?
Zgłoś