18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2022-10-05, 9:22 8
Pocieszam się, że nagrywający ma ogromne szanse aby skończyć tak jak ten żul i wtedy oby jakieś młode pizdusie przyszły i się do niego dopierdalały jak on do tego.

Nie wiem co to za pokolenie mamy gdzie dla jednego rozrywką jest pastwienie się nad lumpem bezdomnym a dla innego oglądanie tego i jeszcze kurwa płacenie hajsu... dobrowolnie.

Ja się na warszawskim blokowisku wychowałem od urodzenia i różne rzeczy się odpierdalało ale nie do pomyślenia aby się pastwić nad bezdomnym. To było równie chujowe jak dojebanie się do staruszki na ulicy albo do dziecka. Starsi koledzy by takich kurwa od razu zdyscyplinowali wtedy a ich rodzice by poprawili jakby się dowiedzieli.
Teraz to takiemu nawet z liścia na otrzeźwienie nie można jebnąć bo zaraz paragrafy, "znam swoje prawa", policja, sądy i to ty masz przejebane bo ruszyłeś gówno i śmierdzi.
Zgłoś
Avatar
Szczurek155 2022-10-05, 9:44
szlugi napisał/a:

jak sie nzywa ten strimer ?



Radiomajnedv1
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-10-05, 10:11 2
~VeIture napisał/a:

Pocieszam się, że nagrywający ma ogromne szanse aby skończyć tak jak ten żul i wtedy oby jakieś młode pizdusie przyszły i się do niego dopierdalały jak on do tego.
Nie wiem co to za pokolenie mamy gdzie dla jednego rozrywką jest pastwienie się nad lumpem bezdomnym a dla innego oglądanie tego i jeszcze kurwa płacenie hajsu... dobrowolnie.
Ja się na warszawskim blokowisku wychowałem od urodzenia i różne rzeczy się odpierdalało ale nie do pomyślenia aby się pastwić nad bezdomnym. To było równie chujowe jak dojebanie się do staruszki na ulicy albo do dziecka. Starsi koledzy by takich kurwa od razu zdyscyplinowali wtedy a ich rodzice by poprawili jakby się dowiedzieli.
Teraz to takiemu nawet z liścia na otrzeźwienie nie można jebnąć bo zaraz paragrafy, "znam swoje prawa", policja, sądy i to ty masz przejebane bo ruszyłeś gówno i śmierdzi.



Dokładnie, mi się kiedyś, w wieku 14 lat dostało od starszego za dopierdalanie się do woźnej w szkole, tak mnie sprał, że przeprosiłem Panią Woźną i kwiaty jej kupiłem.

Ale lekcja na całe życie i najlepsze, nie mam żalu do tego starszego, miał w pełni rację.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2022-10-05, 10:45 3
krasnal_hałabała napisał/a:

Dokładnie, mi się kiedyś, w wieku 14 lat dostało od starszego za dopierdalanie się do woźnej w szkole, tak mnie sprał, że przeprosiłem Panią Woźną i kwiaty jej kupiłem.
Ale lekcja na całe życie i najlepsze, nie mam żalu do tego starszego, miał w pełni rację.



Bo na tym polega różnica pomiędzy karą a patologią. Jak wiesz za co dostajesz to rozumiesz, że wpierdol jest konsekwencją własnych działań. Jak dostajesz za nic to jako dziecko tego nie rozumiesz, to jest patologia i to jest element wstępu do zjebania dziecku beretu. Nowoczesne społeczeństwo nawet tego nie rozumie a próbują się mnożyć.
"Żymianie" też o tym wiedzą stąd w krajach zachodnich promuje się tak zniewieściały model rodziny i wychowywania. Wychowują słabych niewolników na przyszłe potrzeby.
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-10-05, 10:59
Menel jak menel , jest po prostu menelem . ale jak widzę tych kurwa "pszetsiembiorcuw" , nagrywających tą jebaną patologię to mnie kurwa trzęsie . pierdolone kurwy . hatfu na ich !

szlugi napisał/a:

jak sie nzywa ten strimer ?



Papa smerfik kurwo. a teraz do nauki !
Zgłoś
Avatar
Filemon 2022-10-05, 11:09 1
nareszcie patostreamy, tego mi brakowalo
Zgłoś
Avatar
hardtripy 2022-10-05, 12:35
Hubisa, Hubisa, jest tego więcej XD?! jak znaleźć tego streamera
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-10-05, 13:02
Co za chuje, spalili legowisko don żulanowi

Biednemu zawsze wiatr w oczy, i chuj w dupe
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-10-05, 14:39
Wygląda trochę jak ten menel z filmu "Oczy Kobry":
sadistic.pl/oczy-kobry-vt5184.htm
Zgłoś
Avatar
Pestk 2022-10-05, 23:10
Kurwa mać, Panowie.. to się dzieje na całkowicie normalnym osiedlu. Jakieś 3 dni temu widziałem z okna, że w śmietniku się jara, straż przyjechała i ogarniała co tam się dzieje. Ten typ całe życie pod żabką leży, ksywka "elektryczny bocian" bo w ogóle nóg nie zgina jak chodzi.
Zgłoś
Avatar
tojaEDI 2022-10-07, 6:30
Cantakawah napisał/a:

Menel jak menel , jest po prostu menelem . ale jak widzę tych kurwa "pszetsiembiorcuw" , nagrywających tą jebaną patologię to mnie kurwa trzęsie . pierdolone kurwy . hatfu na ich !
Papa smerfik kurwo. a teraz do nauki !



ty kurwa bo ci żyłka jebnie a i to nie smerfik chujozo życiowa
Zgłoś
Avatar
C................h 2022-10-12, 14:59
tojaEDI napisał/a:

ty kurwa bo ci żyłka jebnie a i to nie smerfik chujozo życiowa



Zamknij tom dupe jusz
Zgłoś