18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na jednym z ostatnich wykładów (była to bodajże Ochrona Przeciwpożarowa) wykładowca przedstawiał metody gaszenia poszczególnych substancji. Swoje wystąpienie wzbogacał również filmami. W pewnym momencie poruszył temat wydawałoby się prozaiczny, tzn. płonący olej w kuchni.

W tym czasie kumpel (Marcin) zaczął opowiadać:
- Moja koleżanka ostatnio kupiła garnek, taki głębszy do frytek. W pewnym momencie, podczas podgrzewania, olej zaczął się palić. Laska nie myśląc długo potraktowała "palenisko" wodą!! Normalnie szok! Cała kuchnia w ogniu, pełno dymu, straż pożarna, pogotowie...

I wówczas nasza koleżanka (Ewa) spuentowała to spokojnie z nieukrywanym żalem:
- No i nowy garnek do wyrzucenia...



Zaczęliśmy się tak śmiać, że gość o mało nas nie wyebał z zajęć!!
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2013-02-03, 16:33
Up@ bo skoro ty równiez uważasz, że tle tragedi pożaru, możliwych strat, a w szczególności uszczerbku na zdrowiu najistojniejszy jest nowy garnek to jest coś na rzeczy
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2013-02-03, 17:03 2
"I wówczas nasza koleżanka (Ewa) spuentowała to spokojnie z nieukrywanym żalem:
- No i nowy garnek do wyrzucenia..."

Jestem prawie pewien ze normalnie jaja se robila...
Chcialo ci sie to pisac???
Zgłoś
Avatar
bovski 2013-02-03, 19:11
tu nie chodzi o to, co uważam na temat garnka czy jakiegoś pożaru. Chodzi o to, że to jest w chuj nieśmieszne
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-03, 19:14 2
skurwysyn666 napisał/a:

fchuj funny.


Za takie potworki powinno się kazać wypierdalać, ale nie wolno. No to trudno:
Zgłoś
Avatar
ja.nie.kradne 2013-02-03, 21:35
spointowała
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2013-02-03, 21:55
Właśnie sobie to wyobraziłem, że też jestem na tym wykładzie i to słyszę. Taczam się po podłodze teraz i nie mogę wstać.
Zgłoś
Avatar
Wierszokleta 2013-02-04, 0:26
Słaby garnek. U mnie tylko firanki poszły. Jakieś dwadzieścia centymetrów za mną. Frytki w 15 sekund były gotowe. Nawet brwi zatrzymałem.
Zgłoś
Avatar
s0pel 2013-02-04, 0:43
Z powłoką teflonową był ten garnek ?
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-04, 11:42
Kurwa. Dlaczego ostatnio na Sadolu pojawia się gówniana opowiastka za opowiastką? Co to kurwa, serwis zmienia ideę? Z portalu sadystycznego na jakiegoś szajsbuka czy naszą klasę? Zajebiście.
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2013-02-05, 0:25
Beria1 napisał/a:

Kolejny tekst z życia wzięty na poziomie gimbazy. Takie "śmieszne" historie powinny być w poczekalni. Główną zalewa chłam. Ale co ja wiem, jestem tylko jebany hejterem.



Stary coś się zbyt dużo tych fluidów nawąchałeś, bo stoisz prosto a jak mówisz to tracisz poziom. Nie szwędaj się tyle po dworcach i nie nazywaj siebie Sokratesem dobrze ci radzę, bo dodając do tego jeszcze to lanie na ludzi to kaftanik jak nic
Zgłoś